Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Dex - 23.04.2013

Rozhodně mě to ovlivnilo... poznal jsem více než jednu zajímavou komunitu, moje obzory se zase o kousek rozšířily a jsem teď veselejší Rainbowlaugh
Bohužel mám teď ještě méně času, než jsem měl doteď...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Sissi - 23.04.2013

Mě ovlivnilo život hodně... Dřív jsem byla smutná z klasických důvodů, neměla jsem přátele ani nic, každému jsem lezla do zadku a parazitovala na neštěstí ostatních. Teď se snažím být jiná. Už mi je fuk, co si o mě ti debilové myslí, je mi jedno, že nemám značkové věci nebo na mobilu nemám Poua. Zato ten smutek jako by se mě držel, ať udělám cokoli. I tady z fóra jsem často smutná, protože vidím, jak jsou všichni talentovaní a hezcí a chytří... Yay, moc mi to nepřidává... Ale i tak, nikdy jsem toho nelitovala Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Cracky - 23.04.2013

MLP mi změnilo život úplně...Říkám si-ber to se srandou jako Pinkie,no tak uč se jako Twillie,to dáš!Rainbow by to taky dala!! a tak..zbožňuju MLP a kvůli nim si užívam život na plno..
Jo a jinak turboviking-I am pegasister Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Foxtrot - 23.04.2013

Já jsem díky MLP začal číst více v angličtině.
Předtím jsem chtěl, ale nebylo nic co by mě bavilo.
Teď mám MLP fanfictions, které jsou velmi dobré (např. My Little Dashie).

Jinak Mane6, jak už bylo výše řečeno, působí jako taková inspirace. Člověk se třeba díky Twilight může dokopat i k učení... Sice to ne vždy funguje, ale alespoň něco. Předtím to bylo jen negativní, že se člověk má učit je nuda atd... Ale teď si člověk řekne: "Jdi se učit, budeš jak Twilight. A Twilight je SUPER!"

Zároveň MLP poskytuje inspiraci a téma na tvorbu (audio, video, kreslení). Mě osobně baví PMV.

On když je celý seriál pozitivní, tak se dá čekat, že bude i pozitivně ovlivňovat život... Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Monterka - 23.04.2013

(23.04.2013, 19:27)Jinolenio Napsal(a): MLP mi ovlivnilo známky ve škole ;(

to myslíš k horšímu? mě je náhodou zlepšilo Rainbowlaugh nevím čím to je, ale jakoby se mi teď snáze učilo Rainbowlaugh Trollestia


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Mia - 24.04.2013

No trochu sem se zlepšila v ájině.....Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Jinolenio - 24.04.2013

(23.04.2013, 22:07)Monterka Napsal(a):
(23.04.2013, 19:27)Jinolenio Napsal(a): MLP mi ovlivnilo známky ve škole ;(

to myslíš k horšímu? mě je náhodou zlepšilo Rainbowlaugh nevím čím to je, ale jakoby se mi teď snáze učilo Rainbowlaugh Trollestia

zhoršily jediné co se mi zlepšil byl zemák Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Monterka - 24.04.2013

Chudáku Rainbowlaugh
Já bych se teď učit zemák měla ale pořád se mi nechce Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Dex - 24.04.2013

Tak si představ, že jsi Twilight a hned ti to půjde Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - W3RT0UR - 24.04.2013

Hm.......pro me je peklo matika a fyzika a vzdycky byli akorat ze po prichodu MLP se mi znamky ztrojkovateli Rainbowhuh