Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Sissi - 25.04.2013

Tak já i, když to stejně potom vypadá hrůzně, si kreslím při hodinách poníky, takže na nějaké zapisování nemám čas... A od toho se odvíjí moje známky Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Geeshta - 25.04.2013

Ten seriál sám o sobě můj život až tak neovlivnil (až na to že ho šířim kde se dá Rainbowlaugh ) ale dovedl mě na tohle fórum a někteří lidi zde můj život skutečně ovlivnilo.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Orion - 27.04.2013

Tak mě MLP změnilo a stále mění, často to pozoruji a chovám se skoro nevědomky jako poníci (hodní)... ož mi příjde fajn, a evidentně i mému okolí. A co se známek týče, tak na těch jsem pořád stejně... učení mi problém tolik nedělá, prostě si něco 3x pozorně přečtu a zhruba to umím. Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - flakac - 27.04.2013

Mno já jsem po zkouknutí mlp začal víc číst hlavně povídky od Arosis ale největší změna byla v tom že jsem začal píct mufiny.(Po vzoru PinkiePinkiesmile )


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Fun1k - 27.04.2013

Do muffinů jsem se už několikrát chtěl pustit také, ale zatím vždy nastala jedna z těchto možností - buď jsem neměl suroviny, nebo čas. Ale plánuju to zkusit.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Bazzi97 - 22.06.2013

Asi budu jeden z mála, ale MLP mě neovlivnilo. Neřekl bych, že byly moje názory nějak změněny kvůli seriálu. Na ten se jen dívám a nenechám si tím zasahovat do života. Ikdyž je v MLP spousta pravdivých poselství o životěTwilightsmile.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Basic - 02.07.2013

To, že priateľov si môžeme vyberať som vedel dávno. Vo svojom živote mám iba málo priateľov. My Little Pony tento okruh iba zmenšil. Dnes povedať niekomu o svojích pocitoch, názoroch, myšlienkách a pod. je niekedy až skoro samovražda. Nájsť dnes skutočných priateľov, je niekedy veľmi zložité. Našťastie ma seriál naučil, že radšej mať 1 priateľa naveky ako 10 ktorým by som nedôveroval. Prajem každému v živote, aby si našiel toho svojho priateľa, ktorý vám pomôže, keď sa vám všetci otočia chrbtom.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Kovu11 - 02.07.2013

---------
Mno som viac asertívny ale tá zlosť sa zhromažduje a niekedy vybuchne napr. pred 20 min. som sa vykričal na mamu.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - .Keira. - 03.07.2013

No...musím uznat že mi to život trochu ovlivnilo a to posmíváním od spolužáků a spolužaček (i když už dávno nejsem jen jedna).Díky MLP jsem vlastně zjistila jaká jsem a že není nic lepšího než si věci brát po dobrém jako optimista.Pinkiesmile Naučila jsem se být milejší,vnímat co mi kdo říká,napodobovat něčí hlasy ale na druhou stranu toho horšího jsem pořád hlavou v oblacích a snažím se vymyslet jak lítat,kouzlit a stát se poníkem.Applecry Vlastně už dloooouho myslím jen na poníky Fluttershysad


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Kovu11 - 03.07.2013

Ja pravidelne každých 20 s. okrem spania.