Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Aidrien Assagir - 01.08.2013

Heart Myslím, že už vám došlo, že jsme se dali dohromady s Rwakkem. Nechť to ví celé fórum, že se máme rádi.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Mr.Tony 22 - 01.08.2013

Celkově mi to Život změnilo dost Pinkiesmile poznal jsem Nové lidi a odalil spoustu nového Pinkiesmile a celkově jsem se stal tolerantnějším..


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Keranis - 02.08.2013

Gratuluju Rwakku a Aldrien! Ať vám to vydrží Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - LovelyMaii - 05.09.2013

Mě to vytáhlo z psychického dna. Jsem tomuto seriálu vděčná.. můj život to změnilo určitě k lepšímu. A změny jsou na mě i vidět. Mluvím jazykem bronies. Místo facepalm říkám facehoof a podobné Twilightsmile Rainbowlaugh
Ale kromě toho jsem na sobě taky zpozorovala, že ať mě potká cokoliv, vždycky mi to jakkoliv připomene poníky. A nebo mi to pomáhá v životě Twilightsmile Co mě seriál naučí, to použiju Rainbowlaugh Od malička jsem strašpytel. Díl Sleepless in Ponyville mi fakt pomohl Rainbowlaugh Ale každý díl mě něco naučil, není pochyb Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Azuliana - 05.09.2013

(01.08.2013, 20:10)Aidrien Assagir Napsal(a): Heart Myslím, že už vám došlo, že jsme se dali dohromady s Rwakkem. Nechť to ví celé fórum, že se máme rádi.

Koukám, že těch párů, co se dali dohromady díky poníkům, začíná docela přibývat. Taky jsem jedna z nich.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Moně - 05.09.2013

Nejen friendship is magic... Twilightblush


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Crikex - 06.09.2013

MLP ovlinilo můj život ovrocským způsobemPinkiegasp,ale naštěstí v dobrém slova smyslu.1: Přátelé-moji přátelé reagovali pozitivně smáli se se mnou a so vpoho zezačátku jim to bylo divné ale pak pohoda.2:Rodina-rodině to taky nějak extra nevadilo jen mému staršímu bratrovi(De.il)protože si myslel že sem teplej ale v pohodě.3:Holky-no holky jelikož momentálně žádnou nemám tak nevim lae myslim že je to jedno Twilightblush.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - cpy - 11.09.2013

U mna to funguje ako relaxacna droga, pri sledovani sa mi uvolnuje chemikalia ktora sa uvolnuje ked vidime nieco roztomile, v podstate je to droga ktora ma u mna relaxacne ucinky, odburava stres a citim sa ako zen cookie Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DoktorPetr - 19.10.2013

(07.02.2012, 21:09)Máro Napsal(a): Takže ako MLP váš život ovplyvnilo alebo dokonca zmenilo?

Mě ovlivnilo trochu k horšímu... Zklamání!.... Kvůli tomuto seriálu chci být pegas jako Deší! A ono to nejde. Ale mlp zbožňuji

Deší s vámi! Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - nooopyn - 20.10.2013

Kôli MLP som spoznal vela nových reálnych kámošov. A tiež som viac chápavejší a tolerantnejší Rainbowlaugh