Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Timeout22 - 20.10.2013

MLP ma ani nezmenilo, iba mi potvrdilo, že nie všetko je tak ako sa na prvý pohľad zdá a broníci mi ukázali, že sa netreba hanbiť za to čo ste, ale ukázať to svetu a shrdosťou Ajsmug Seriál, ktorý mal pôvodne byť pre malé dievčatá ma nesmierne pobavil a a stále ma pobaví, hlavné keď vidím moje obľúbené postavy na obrazovkeTwilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Mr.Tony 22 - 21.10.2013

No ovlivnilo mě to asi jen v tom že sem se stal tolerantnějším ale jinak asi nijak... Ale na druhou stranu mi tato stránka a lidé na ní ukázali že není proč se stydět za to že se mi líbí MLP Rainbowlaugh (Vím je to napsané něco podobného nad mýt příspěvkem ale musím to taky napsat...Rainbowlaugh ) Naopak je někdy k popukání vidět některé lidi a jejich výrazy jak zjistí že se dívám na MLP Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - houpe - 25.10.2013

Koukám na MLP teprv tak měsíc ale připadá mí že se život hodně mění. Jsem od tý doby pořád totálně vysmátej a to i v práci která mě předtim štvala Raritywink Žasnu co pár barevných poníků dokáže s lidma udělat Twilightsmile Hlavně to okolí bronies ja na to občas reaguje Twilightsmile Taky mi připadá že místní komunita je neuvěřitelně kreativní. Nějak se to na mě přenáší páč už jsem si i kreslil poníky podle návodu z YT přitom já si nikdy nic v životě předtim nenakreslil. Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - kluknawa235 - 26.10.2013

no tak neviem to ani popísať či my zlepšilo zivot alebo nie, no kvôli MLP, som začal pracovať v adobe after, či corel video studio, a trosku sa hrajkam zo zvukom. predtim som robil iba jednu vec, no odkedy pozeram MLP tak som zistil ze mozem toho preseba či pre kamosov spraviť viac Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Hotsteppa - 26.10.2013

(11.09.2013, 13:55)cpy Napsal(a): citim sa ako zen cookie Pinkiesmile

To si zapamätám, znie to skvelo Rainbowlaugh

Ale k topicu:

MLP mi umožnilo brať menší ohľad na posmešné a urážlivé názory iných, stal som sa akoby odolnejší. Taktiež mám lepšiu náladu a som aj menej sarkastický Twilightsmile (hoci ešte stále som)

Takisto mi dalo určitý pocit stability a miesto, kam sa môžem vrátiť, keďže som po určitých nepríjemných skúsenostiach dosť zmenil názor na niektorých ľudí v reáli a dávam si väčší pozor.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Elinka - 06.11.2013

Asi niako :/


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Alexandros - 11.11.2013

Mně MLP ovlivnilo život docela hodně. Každý den jsem vysmátý jako kdybych byl zkouřený (v tom dobrém slova smyslu) a dále jsem více kolektivnější.
Negativní vliv to na mě mělo bohužel také. Teď si musím dávat velký pozor abych se neprořekl s poníky.
Pohybuji se totiž mezi lidmi kteří by to asi nevzali jako normální věc.
No každopádně toho že jsem Brony nelituji.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - PonyfikatorJOE - 19.12.2013

Poslední dobou jsem milejší, hodnější a méně stresovaný Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DayzderCZ - 19.12.2013

Mě My Little Pony ovlivnilo opravdu hodně Twilightblush .Od té doby co to sleduju jsem se určitě změnil k lepšímu a začal jsem poslouchat písničky,což jsem nikdy předtím moc nedělal(MLP písničky), kupuju teď i MLP figurky, plakáty, oblečení...s tím oblečením samozřejmě v rozumné míře Rainbowlaugh a celkově se na některé věci koukám jinýma očima.Určitě jsem se i naučil nědělat si takové starosti s tím, co si o mě lidi myslí, protože lidí co si z bronies dělají srandu je až až.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - TockyGade - 14.01.2014

jako celkem dost
a mam už lepší život