Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Revenge Galaxy - 17.01.2014

MLP mi zmenilo život o dosť. K lepšiemu. Spoznala som veľa super ľudí, môžem sa smiať na hateroch, písať, kresliť... Byť sama sebou... Byť...Revi Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - ThePepan - 17.01.2014

MLP mi dost dobře změnil život k lepšímu poznal sem super lidi kteří se mi nesmějí jaký sem a tak...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Logan Raise - 18.01.2014

Tak děláš dobře mlhu a to se cení. Mě zase MLP přivedlo k tomu, že jsem zjistil, jak vzniká mlha...
Ale abych nebušil kopytama zbytečně, MLP mne přivedla k nejúžasnější bytosti na světě, k Fluttershy! OD té doby můj život nebyl prázdný a neztrácel jsem čas s holkama!


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Arctic Blue - 20.02.2014

Tenhle článek/rozhovor rozhodně stojí za přečtení. Určitě se v tom pozná každý brony. Já rozhodně ano. Je z toho docela zřejmé, proč je většina fandomu mužského pohlaví. Je bez debat, že jde o jedince emocionálně založené. A projevování emocí ze strany mužů není obecně vnímáno zrovna jako "chlapácká" záležitost.

In our daily encounters we hear the phrase “man up” or “grow a pair” or “suck it up” whenever the group feels that a man is overstepping his emotional tether. Mostly those pertain to sympathetic emotions, but men aren’t even allowed to be angry without being sent to anger management. It seems to me that society is constantly trying to push men towards complete neutrality. We aren’t allowed to feel anything. That’s why I think MLP is such a special thing. It provides a place where men can actually express themselves in a safe and accepting environment.

Bezpečné prostředí plné přijetí prakticky pro kohokoliv. Něco na tom rozhodně bude, protože i když mám tendence se lidem spíš vyhýbat, dlouho jsem se ve větší skupině necítil tak příjemně, jako na Pragoffestu Twilightsmile

http://www.researchismagic.org/2014/02/masculinity-affect-and-the-brony-everyday/


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Martin - 21.02.2014

To ale pozor Pinkiesmile Tohle platí pro brony fandom a ne pro MLP seriál, kde jsou naopak chlapi vykresleni přinejmenším divně, pokud už ne jako blbci (Snips a Snails), a když už tam zmiňuje ono "není jim dovoleno vyjádřit (city).. jsou tlačeni do..", tak Big Mac je exemplární příklad Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Jamis - 21.02.2014

Myslím, že si co se týče pohlaví nemají v MLP co vyčítat, i když je pravda, že drtivá většina hlavních postav jsou ženského pohlaví (že by to byl důvod, proč je to u chlapů tak oblíbené? Ženský... ženský everywhere Rainbowlaugh ). Shining Armor, Cheese Sandwich, Braeburn... na druhou stranu Diamond Tiara, Chrysalis taky nejsou zrovna "normální".

Když to vezmu kolem a kolem, tak jsou tam zastoupeny charaktery a typy vcelku rovnoměrně. V poslední sérii se navíc stále více objevují i "běžní 'záporáci' ", takže se zdá, že Equestrie je daleko podobnější našemu světu ve smyslu toho, že to není idylický svět přátelství, jak vypadal v prvních sériích. A podle toho se taky mění bronies fandom (což je korelace, ale nikoliv nutně kauzalita).


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Martin - 21.02.2014

OT: ano, Diamond Tiara není možná normální, ale jako postava věrohodná (a Silver Spoon ještě víc). Takových v běžném životě potkáme na ulici hodně. Ale kde potkáte Snipse a Snailse jakožto běžné lidi? Nemyslím tím Bohnice a nebo Aj múdrý schybí. Featherweight budiž (to bych byl asi já), ale takže holky jsou většinou hezké, chytré, statečné, a chlapi buď blbí, nebo vyzáblí, nemluvové, trubci, oběti lásky, neschopné stráže, žrouti koláčů, nebo hranatí podivíni? Pinkiesmile Jako, Lauren je feministka jako Jupiter, ale nic se nemá přehánět.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Decimus - 21.02.2014

No, jak by se to vzalo.
Jsem teď trochu jiný, než předtím, jsem takový občas bláznivější, chovám se víc inteligentě, jsem hlavně stydlivější, všude a pořád myslím jen na poníky, pak už možná jen citlivější, ale to je možná v pubertě.
Rozhodně se nestydím za to, že jsem Brony, ale já jsem neustále mezi lidmi, pro které by to nebylo normální (myslím tím: kamarády, spolužáky a svýho staršího bráchu).


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Jamis - 21.02.2014

(21.02.2014, 13:41)Martin Napsal(a): OT: ano, Diamond Tiara není možná normální, ale jako postava věrohodná (a Silver Spoon ještě víc). Takových v běžném životě potkáme na ulici hodně. Ale kde potkáte Snipse a Snailse jakožto běžné lidi? Nemyslím tím Bohnice a nebo Aj múdrý schybí. Featherweight budiž (to bych byl asi já), ale takže holky jsou většinou hezké, chytré, statečné, a chlapi buď blbí, nebo vyzáblí, nemluvové, trubci, oběti lásky, neschopné stráže, žrouti koláčů, nebo hranatí podivíni? Pinkiesmile Jako, Lauren je feministka jako Jupiter, ale nic se nemá přehánět.

Tak možná se budu opakovat, ale MLP:FiM není dokumentární seriál lidské reality, ale kreslený seriál z fiktivního prostředí, který se neklade za cíl věrné zobrazení reality našeho světa Pinkiesmile je mi vcelku ukradené, že seriál není "genderově vyvážený" a ani rasově - počítal někdo, jestli tam náhodou není víc pegasů, jednorožců nebo earth ponies víc než ostatních? Zájemcům o vyváženost a korektnost doporučuju Vánoční díl South Parku, kde pořádali nábožensky korektní besídku, kde se s komentářem ohledně její kvality ztotožňuju s tamním publikem Rainbowlaugh

Snips a Snails jsou nadsazení (stejně jako jiné věci), ale zas tak daleko od reality nejsou (o tom se přesvědčím pokaždé, když se vracím z města na rodnou vesnici).

abych nebyl pouze OT:

MLP mi změnilo život k nepoznání: na prvním Galaconu jsem potkal slečnu, která je nyní mou drahou přítelkyní Flutterryay Heart


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - JingleBelle - 21.02.2014

Celkem dost. Nejdříve jsem to proklínala protože se se mnou moc lidí po zjištění nechtělo bavit a mysleli si o mě bůh ví co, ale ne jsem ráda.. Díky MLP jsem začala stahovat filmy pouze v angličtině, číst knížky v angličtině. Byl to právě tenhle seriál co mě naučil nemít problém s hovorovou angličtinou a jsem za to nesmírně vděčná! Pinkiesmile