Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Rafael - 01.04.2012

No jednak jsem po svym asi měsičnim prouzdani po 4chan opět ziskal viru v lidstvo a v to že existuje i optimismus, naklonnost, tolerance atd. A celkově mně MLP:FiM celkem inspiruje, planuju udělat menši vyzkum v toblasti filozofie přatelstvi a tolerance. ale kromě dalšiho magořeni, je to něco co mi zvedne naladu po těžkych dnech, nebo se na některy dily podivam čistě pro tu davku srandy co je na každym kroku Pinkiehappy
A samozřejmě přistup, vic si všimam rozdilnosti nazoru a učim se tolerovat i věci ketre nejsou zrovna muj vkus, a taky vic věřit v zakladni kvality lidskosti. Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Ravhasin - 05.04.2012

Mě to změnilo neskutečným způsobem. Nyní jsem na lidi hodnější, laskavý, ale dokonce jsem i chytřejší
díky tomu že furt nehraju bezhlavé střílečky. Twilight Sparkle mě trocha inspirovala. Twilightsmile . Sice se mi vysmívají ve škole but I dont care Twilightsmile. Kámoš je taky brony držíme se navzájem Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Martin - 06.04.2012

(05.04.2012, 23:32)WhiteWind Napsal(a): dokonce jsem i chytřejší díky tomu že furt nehraju bezhlavé střílečky

Myslím si, že hraní stříleček s inteligencí vůbec nesouvisí Ajsmug



Tak já vám nevím, co je divnější.. skutečnost, že něco takového, jako je FIM, dokáže v lidech probouzet tak silně dobré stránky, a nebo že spousta lidí vůbec potřebovala nějaký podmět k tomu, aby se na svět dívala lépe nebo se k němu tak i chovala... Twilightoops Samozřejmě to není špatně, ale prostě trochu divné Pinkiesmile



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - G-Phys - 06.04.2012

Já si u MLP:FIM zas nádherně odpočinu když dojdu ze školy a načerpán nové nápady. Od doby co na to kukam už nejsu tak uzavřeny a líp se mi myslí.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Memphis - 11.04.2012

Jsem klidnější. Dřív sem trpěl depresemi ale díky par věcem se to zlepšilo ale MLP mě jaksi ani nenechá se dostat do stavu kdy by mohly začít. Taky mi to dalo nadhled nad věci. Jen mě mrzí že lidé neznají Fluttershy. Byli by misím milejší.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Blue Storm - 17.04.2012

Díky MLP chodím čim dál tím dýl spát!!...Twilightblush

Každé završení dílu má v sobě vzkaz jak pro princeznu Celestii,ale tak i pro nás lidi.Uvědomit si totiž všechny souvislosti s porozuměním a přátelstvím v MLP,je i pak pochopení sebe samého v realitě.
Vždyť co záleží na vzhledu?...Co záleží na příslušnosti?...Co záleží na orientaci?...Pokud má ten dotyčný v sobě tu moc vykonat i pro druhého něco dobrého,pak opravdu nezáleží na niterných odlišnostech.

Myslím si,že ten kdo pronikne do celého smýšlení MLP,ovlivní ho to na pěkně dlouhou dobu.Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Ravhasin - 17.04.2012

What He Said


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Srel - 24.04.2012

Smile, smile, smile Rainbowlaugh shrnuto.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - ColdFire - 07.05.2012

diky mlp:fim sem přestal soudit lidi podle činnosti (type:jéé on se na to kouka to je buzíík Rainbowlaugh ) no jo ted se na to koukam i ja Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Antošík - 07.05.2012

Jo no, všichni už na to koukáme z jiný perspektivy... protože jen málo z nás, kdykoliv předim vidělo MLP tak by si nepomyslelo nic ultra skvělého, ani o ostatních co na ot koukaj... ale pak teprve odhalíme taje přátelství Rainbowlaugh

Trochu mi tot připomíná feministky ... ty bojovali za svá práva .. a my, klučičí osazenstvo sledující MLP bojujem za to, abychom mohli koukat na mlp:fim Rainbowlaugh