Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Rini - 02.06.2014

Už se nebojím (tolik) říkat svůj názor a nehrozí mi zhroucení ve velké skupině lidí z toho kolik je tam lidí.Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Marthasius - 23.06.2014

MLP mi především pomohlo co nejvíc k relaxaci i když jsem si ze začátku myslel že je to nějaká ... Rainbowlaugh ale teď jsem úplně jiný člověk Twilightsmile nejsem takovej nervák


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - MINEdawe - 09.07.2014

víc optimismu........ a asi jsem klidnější


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Minetex - 09.07.2014

Občas si třeba při hádce vzpomenu na MLP a ustoupím nebo ji ukončím a omluvím se. Takže jsem víc "hodný" na okolí a jsem větší optimista Pinkiesmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Elchar - 09.07.2014

Musim přiznat, že mě dostalo z hlubokých depresí, který jsem míval... teď si vždycky vzpomenu na mý oblíbený epizody, zabroukám si pár písniček a svět je hned veselejší Pinkiesmile a hodně velkou inspirací je pro mě postava Pinkie Pinkiesmile její optimismus je prostě okouzlující Pinkiehappy


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - DandaLord - 09.07.2014

No, tak ja som viac optimistickejší byť nemohol takže toto sa mi nezmenilo. No otvorilo mi to oči, a že priteľ môže byť úplne každý, či je tučný, chudý, hlúpy, až príliš múdry atď. Proste že každý sa môže stať priteľom.
Potom to, že priteľstvo je najmocnejšia vec na svete. No samozrejme, ovplyvnilo mi MLP aj hudobný vkusTwilightsmile
Napríklad moje najobľúbenejšie pesníčky boli od Metalica, no teraz je to DISCORD: Eurobeat brony.
Takže MLP mi život dosť zmenilo.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Marthasius - 09.07.2014

(09.07.2014, 22:00)Mareyles32 Napsal(a): Napríklad moje najobľúbenejšie pesníčky boli od Metalica, no teraz je to DISCORD: Eurobeat brony.

tak to mám podobné mě se taky teďka nejvíc líbí ten Eurobeat brony kdysi to byli Within Tempation, ach to byly časy Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Lachtan - 28.07.2014

Objevil jsem obrovské množství skvělých hudebníků (DeeKayPonyho, Equestrian Lorda, Ponysphera, Silent Nighta...) díky kterým si můžu život ještě trochu víc osladit, odnaučil jsem se sprostě nadávat, (raději řeknu co to do sena...), ponyfikoval sem win7, tf2 a left 4 dead 2, rozhodl sem se že si nechám narůst dlouhé vlasy, místo na memecomics.cz navštěvuju my little brony a taky sem naopak díky mlp objevil pána času.


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Wylla - 12.08.2014

Zjistila jsem, že kolem seriálu se dokáže utvořit tak silná komunita plná skvělých a talentovaných lidí. Začala jsem se učit víc tolerovat ostatní. Taky jsem začala věřit v dobro a to je myslím hlavní. No a jako bonus jsem začala poslouchat písničky typu "Cupcakes song," což byla oproti metalu a rocku docela radikální změna Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Kovu11 - 13.08.2014

Pomáha mi v depresii, myslím že bez MLP by som tu nebol. Škoda len že na fórum nechodí už toľko ľudí čo predtým.