Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - LEGION_1 - 10.09.2014

Tak tu by teda bolo o čom porozprávať. Zmenilo mi to život a poriadne Twilightsmile No vypichnem aspoň to základné.

Hlavne ten prístup k ľuďom, ale hlavne k prípadným hádkam mám iný, lepší. Tento taký "Twilight style" mi už zachránil dosť priateľstiev a vyhol som sa zbytočným hádkam.

Pinkie alá antidepresívum snáď nemusím ani spomínať Pinkiehappy Tak, keď už len to, že ju zbadám dakde mi zlepší náladu, hoc len troška, tak k tomu fakt niet, čo dodať.

Takisto si viac všetko vážim a viac som sa uskromnil. Ale ani na robotu už nefrflem (díky Applejack! Ajsmug ) a snažím sa pomáhať, kde treba. Za zmienku ešte stojí, že v Tesco letákoch a pod. si už okrem elektroniky pozerám aj hračky (je mi to treba na staré kolená? Rainbowlaugh) Ale toto všetko sú také asi najzásadnejšie veci.

A nikdy by som si nepomyslel, že fialová či dokonca ružová farba sa mi tak budú páčiť niekedy Pinkiegasp



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - RatLover - 11.09.2014

Spousta lidí které znám mě kvůli tomu nesnášejí, protože jsou anti-bronies Twilightangry2
Přitom ten seriál nikdy neviděli Facehoof a o brony komunitě neví vůbec nic Ajsleepy


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Maky-MLP - 11.09.2014

Změnila jsem se, a vážím si moc přátelství Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - LEGION_1 - 11.09.2014

Neznášať niekoho len kvôli seriálu, ktorý pozerá, tak to je už naozaj sila Twilightangry2 Predsa len ešte dodám jednu zaujímavosť: keď som si na Skype dal ako avatar Pinkie, tak zakrátko si ma jeden "kamoš" vyhodil z priateľov, čo som sa dozvedel dokonca cez druhého, že to bolo práve kvôli tomu. Takže ani toľko súdnosti, aby mi to oznámil aspoň mailom, ale takto odkaz len a odvšadiaľ si ma vyhodil, ako keby som mu nestál ani za fajku dymu Pinkiesick Ale zhodou okolností to bol človek, s ktorým som si už dlho nemal, čo povedať a bol dosť arogantný a tak to Pinkie takto vyriešila za mňa Pinkiehappy


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Monique - 12.09.2014

Tak trochu jsem odfiltroval pseudokamarády od těch opravdových, část metalových songů byla vytlačená MLP songy a rána s MLP jsou taky přeci jen trochu veselejší než klasické kafe a cigáro Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Paint Swirl - 03.11.2014

Našla jsem si ve třídě kamarádky, co se po týdnu taky staly bronies, takže asi hodně.. Heart


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Mácaman - 03.11.2014

no nejdriv mi ta otazka prisla trochu....ale uz par tydnu sem brony a pozoruju zmeny - k lepsimu. zatim tezko to popsat, hlave mene mluvim sposte ale i jinak se mi meni zivot...po case napisu konkretneji...Derpyderp1


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - ElfiQa - 03.11.2014

Díky mane6 jsem si uvědomila, že nemusí být 1 kamarádka, může jich být víc. Díky tomu jsem teď kamarádka celé třídy Twilightsmile

Kvůli Applejack teď neustále jím jablka (teď mám jedno vedle sebe). Pomalu se to začíná měnit na závislost spike NOO.
Kvůli PP jsem šílenější než obvykle. Někdy jde ze mě strach Pinkiecrazy

Díky Trixie jsem si uvědomila, že někdy se chovám vážně namyšleně. Snažím se to ovládat a lepším se! Trixieshiftleft

Když se cítím špatně, tak mi poníci vždy pomůžou. Nebo aspoň písničky z MLP.
Objevila jsem, jak talentovaní lidé jsou zde, v této komunitě.
A nakonec, jsem zjistila, kdo je můj opravdový přítel. Když jsem zmínila že toto sleduju, většina mě v tom "podpořila". Ale někdo se mi začal smát. :
Drahá princezno Celestie,
dnes jsem se naučila to, že i když se někdo tváří jako přítel, přítel není. Když mu odhalíte Vaše pravé já, je možné, že Vás v tom nepodpoří. Třeba se Vám začne smát. A pak si uvědomíte to, že s Vámi kamarádil jenom proto, aby byl víc populární a takovéhle důvody. Díky tomuto zjistíte, že se pouze přetvařuje, protože když příteli ukážete Vaše pravé já měl by Vás podpořit. Nezáleží na tom, jaké máte rozdíly. Pokud je to Váš přítel, tak vždy bude při Vás.

Vaše věrná studentka,
ElfiQa



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - MegaBite - 03.11.2014

ja som sa vždy snažil byť ku všetkým milý. ale bol som hrozne utiahnutý. mlp mi dodalo odvahu (čiastočne). a konečne som uvidel že ľudia niesu čierno bieli. a tak nejak som sa odvážil hlbšie medzi nich Ajsmug


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Mácaman - 03.11.2014

Ahoj,

nedej moc na to co kdo rika, dulezite je co si o sobe myslis ty - urcite jsi spravny ponyPinkiesmile