Bronies.cz
Lord of the Rings Trilogy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Lord of the Rings Trilogy (/Vlakno-Lord-of-the-Rings-Trilogy)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Lord of the Rings Trilogy - Decimus - 29.10.2016

EresielRanwa: Cože? Rainbowlaugh Tím nejtěžším? Rainbowlaugh To není možný, dyť ono se to dobře čte Rainbowlaugh


RE: Lord of the Rings Trilogy - EresielRanwa - 29.10.2016

To samozřejmě ano, ale už jsem od mnohých čtenářů Tolkiena slyšela, že Silmarillion jim dal docela zabrat - je to asi tím, že to není jeden příběh s několika hlavními postavami, ale člověk musí věnovat víc soustředění pro zorientování se, kde, kdy a vedle koho se to zrovna v dané části nachází Derpyderp1 O snahách si danou postavu zařadit do příbuzenských vztahů s jinými nemluvě - někdy je to vážně trochu náročné, když se snažíš udržet detaily v povědomí a jen nekonzumovat řádky, jak plynou Twilightsmile


RE: Lord of the Rings Trilogy - Azuliana - 29.10.2016

Silmarillion je po druhém přečtení v pohodě, obzvláště pokud je člověk lore whore Rainbowlaugh


RE: Lord of the Rings Trilogy - Decimus - 29.10.2016

Tak mně strašně moc zajímala historie od stvoření světa až po válku o prsten. Chtěl jsem vědět jak to začalo a příjde mi to spíš něco jako nějaká encyklopedie, nebo něco jako kronika. Podle mně to není složitý a nešlo mi tolik o to, abych si oblíbil postavy (já si totiž oblíbil temnou stranu Rainbowlaugh ). Nechtěl jsem furt bádat na netu, kdo první začal být temný a kdo ho následoval. Chtěl jsem prvně historii. Rainbowlaugh Takže jsem začal Silmarillionem, který mám rozečtenej, pak jsem dostal Hobita, kterého přečtu jako druhého, pak si budu chtít koupit Pána Prstenů a pak nějaké ty další knihy, o kterých zatím nejevím zájem Rainbowlaugh


RE: Lord of the Rings Trilogy - Decimus - 29.10.2016

Jen tak bokem. Takovej šílenec můžu bejt jen já Rainbowlaugh
[Obrázek: onepicture.jpg]



RE: Lord of the Rings Trilogy - EresielRanwa - 29.10.2016

Hele, ty padlý Maio, asi tě prásknu Glorfindelovi, aby si do ložnice vedle hlavy balroga mohl pověsit další trofej nějakého Udúnce  Trollestia Rainbowlaugh


RE: Lord of the Rings Trilogy - makill01 - 29.10.2016

tohle téma mě připomnělo, že jsem ještě nedočetl Húrinovy děti Pinkiehappy


RE: Lord of the Rings Trilogy - Decimus - 30.10.2016

EresielRanwa: Hele. Dávej si pozor na jazyk, nebo na tebe pošlu skřety Rainbowlaugh Pinkiehappy


RE: Lord of the Rings Trilogy - BatygameCZ - 30.10.2016

Je to rozhodně nejtěžší, hlavně kvůli tunám jmen a jakési Bioblicitě ( mám pocit, že jsem vytvořil nové slovo Rainbowlaugh) popisů jak prostředí, tak postav, tak zápletky jako také

Když jsi takový fanatik- hrál jsi třeba Battle of Middle- Earth ( což je naprosto špičkové RTS, kde máš 2 kampaně za obě strany barikády) nebo Shadow of Mordor? (ten je zajímavý hlavně tím, že úspěšně kloubí hratelnost Arkham série a Assasins Creed. A navíc se podíváš na Mordor před tím, než to byla naprostá pustina)


RE: Lord of the Rings Trilogy - Decimus - 30.10.2016

BatygameCZ: Ne ty hry jsem nehrál, ale uvažuju o jejich stáhnutí, ale zatím se mi moc nechtělo Rainbowlaugh Jinak to vypadá docela dobře a Silmarillion mi nepříjde složitý ke čtení a považuji to za bibli Tolkienovo fandomu Rainbowlaugh