Bronies.cz
The Last of us - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: The Last of us (/Vlakno-The-Last-of-us)

Stran: 1 2


The Last of us - Žeryk - 21.08.2013

Zdarec,
možná tuhle hru znáte, možná ne, ale ti co ji hráli, jaké máte z toho pocity ? Líbilo/nelíbilo ? Pochlubte se Rainbowlaugh

Můj názor:

Naprosto perfektní hra. Líbí se mi, že to není zase nějaká přeplácaná střílečka.
Stealth prvky hry jsou dotaženy k dokonalosti, a i na Normální obtížnost se docela zapotíte.
Příběh nemohl být lepší, hraje hlavně na emoce a nechybí i nějaké ty vtipné hlášky.
Není to jako zombíky se hemžící L4D, to ne, těch nakažených tam moc není, ale dají vám pořádně zabrat.
Těch 1500 jsem za tu hru dal, a vůbec, ani kousíčkem toho nelituju, protože je fakt hodně luxusní.


RE: The Last of us - kosay - 22.08.2013

Ja zvažujem kúpu, ale asi počkem kým to bude lacnejšie. Podeľte sa o skúsenosti s MP. Recenzie herných serverov a kadejakých portálov bývajú dosť plytné.


RE: The Last of us - Frolda - 22.08.2013

Jsem v té fázi, že kvůli ní si koupím PS3


RE: The Last of us - Žeryk - 22.08.2013

Multiplayer taktéž luxusní.
Můžete hrát buď cooperativ klasických misí, nebo Boj o přežití,nebo získávání zásob.
Máte docela dost možností customizace své postavy, co se týče oblečení.
Nesmíte si ale hru koupit bazarovou, jinak si multiplayer nezahrajete.


RE: The Last of us - Monterka - 22.08.2013

Nehrála jsem, ale sledovala Pewdyho jak hraje. Hodně mě bavila, bylo to napínavé, příběh perfektní Pinkiehappy
Doporučuju (sice jsem to nehrála, na střílečky a zombie apokalypsy moc nejsem, ale tahle hra mě dostala jak příběhem, tak grafikou Raritywink)


RE: The Last of us - Timeout22 - 24.10.2013

The last of us je jedna z najhlepšie prepracovaných hier tejto generácie Ajsmug príbeh, postavy a ich vývoj, výzor celej hry, jednoducho kúsok umenia. Veľmi veľmi doporučujem Ajsmug


RE: The Last of us - Betyna - 20.02.2014

(22.08.2013, 10:02)Monterka Napsal(a): Nehrála jsem, ale sledovala Pewdyho jak hraje.

To já právě sledovala jak to hraje Cry. Koukala jsem na to jen do části, kdy Ellie a Riley postihne infekce.
Sama bych to asi nehrála, "bojím se" (nevím jak to říct jinak) her se zombíky.
Avšak, jedno jsem nepochopila - Ellie byla jednou sama a hledala lékárničku pro Joela, a potom byla s Riley, a furt se to střídalo.

Jinak je to perfektní hra. Ani jednou jsem tam neviděla žádný lag, bug atd. Taky se mi líbili jejich hlasy.
Autoři si na tom dali práci a to dost, příběh byl úžasný, jen konec mi byl trošku líto... Pinkiesmile

Promiňte že to tu oživuju... ale já na tom strávila celý dnešní den Pinkiecrazy
I když, někde sem se lekla když Cry začal mluvit, páč oni mluvili celkem potichu Rainbowlaugh

Taky moc doporučuju, a jsem velice ráda že sem tu našla tohle vlákno, je vidět že i ostatní myslí na tak super hry.. Ajsmug


RE: The Last of us - kosay - 20.02.2014

(22.08.2013, 01:17)Frolda Napsal(a): Jsem v té fázi, že kvůli ní si koupím PS3

Do it! Rainbowlaugh (& then add me!)


RE: The Last of us - Žeryk - 20.02.2014

Betyna:
[spoiler: v tom DLC se prolínají dvě příběhové linie, jedna z minulosti, cca 3 týdny před původní hrou, a ta druhá je z původní hry, a odehrává se po událostech na Coloradské univerzitě, kde se Joel zranil.]

Jinak, dneska jsem to po čtvrté dohrál na obtížnost Přeživší Rainbowlaugh a jakmile mi přijde kreditka tak kupuju DLC. Je to fakt luxusní hra. Kdo si mě chce přidat tak mám nick jerykbrony.


RE: The Last of us - MichaltheMLPfan - 25.02.2014

Videl som síce len videa ale podľa mňa je to naj hra ever.