Bronies.cz
Who is your Waifu? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Who is your Waifu? (/Vlakno-Who-is-your-Waifu)



RE: Who is your Waifu? - Azuliana - 29.03.2013

(29.03.2013, 10:37)kosay Napsal(a): Waifu? Akože manželku? Odhliadnuc od faktu, že sa to píše "Wife" bez akéhokoľvek skloňovania, myslím že by admini mali mazať takéto anglikánske výrazy, je to fail. Aspoň v názvoch.
Aj ma prešla chuť sa zapojiť do diskusie.

You must be really fun at parties... Pinkiehappy (jo, rýpu, ale nedalo mi to)


RE: Who is your Waifu? - Baterka - 29.03.2013

Tak proč tedy píšeš do diskuze když se ti to nelíbí ? Když to neznám jako první co udělám poprosím slušně o vysvětlení nebo použiju GOOGLE -

btw pointa je jasná.. prostě slovní hříčka.
[Obrázek: tumblr_inline_mfyxnoTa0f1r05h4l.gif]


RE: Who is your Waifu? - Antarius - 29.03.2013

Přesně, já vždycky poprosil... a vždycky se našel nějakej Drake, kerej si rejpnul Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - kosay - 29.03.2013

Your argument is invaid Rainbowwild
Tak jednoducho ma daný výraz nútil predpokaldať že je to nejaká skomolenina slova Wife od nejakého anglicky pologramótneho človeka, to akého pôvodu je to slovo je už teraz dosť jedno, skrátka mňa osobne používanie toho "internetového slangu" dosť hnevá, a už keď som videl tamto tak som sa nezdržal a musel som to okomentovať.
Baterka - nie, naozaj nemám vo zvyku sa doťahovať o slovíčka.
A to že som mal použiť google tiež nieje bohvieaký argument Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - Baterka - 29.03.2013

opravdu ti je 23? mno.


RE: Who is your Waifu? - Discordian - 29.03.2013

Perte se a žerte se


RE: Who is your Waifu? - Azuliana - 29.03.2013

(29.03.2013, 12:09)kosay Napsal(a): Your argument is invaid Rainbowwild

Dafuq?!? To, že ti to vysvětlí je "argument invalid"? Zajímavé...


RE: Who is your Waifu? - Antarius - 29.03.2013

Ne, mě není 23 Rainbowlaugh A já mu nic nevysvětlil Rainbowlaugh A přestaňte mě všichni obdivovat, (jestli chcete, založte o mě téma Rainbowlaugh)


RE: Who is your Waifu? - W3RT0UR - 29.03.2013

Antarius-AJLOVE brony....Rainbowlaugh
(smazano jako duplicitni tema Rainbowlaugh)


RE: Who is your Waifu? - Azuliana - 29.03.2013

(29.03.2013, 12:09)kosay Napsal(a): Your argument is invaid Rainbowwild
Tak jednoducho ma daný výraz nútil predpokaldať že je to nejaká skomolenina slova Wife od nejakého anglicky pologramótneho človeka, to akého pôvodu je to slovo je už teraz dosť jedno, skrátka mňa osobne používanie toho "internetového slangu" dosť hnevá, a už keď som videl tamto tak som sa nezdržal a musel som to okomentovať.
Baterka - nie, naozaj nemám vo zvyku sa doťahovať o slovíčka.
A to že som mal použiť google tiež nieje bohvieaký argument Rainbowlaugh

Víš, ale to, že tě štve používání internetového slangu je pouze a jen tvůj problém. Je pěkné, že ses s námi podělil, ale to je tak vše.
Všichni okolo to pochopili jako fun téma, kde se dělá legrace.
A pokud si nevěděl, co je "waifu", mohl ses zeptat a bylo by ti odpovězeno. Místo toho sem plácneš něco ve stylu "nelíbí se mi to, admini by měli takové věci mazat".
(Waifu? Akože manželku? Odhliadnuc od faktu, že sa to píše "Wife" bez akéhokoľvek skloňovania, myslím že by admini mali mazať takéto anglikánske výrazy, je to fail. Aspoň v názvoch.
Aj ma prešla chuť sa zapojiť do diskusie.)

Pokud tě přešla chuť diskutovat, tak se nazapojuj a nám nech naši legraci. Prospěje to oběma stranám Ajsmug