Bronies.cz
Who is your Waifu? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Who is your Waifu? (/Vlakno-Who-is-your-Waifu)



RE: Who is your Waifu? - Lenny Vampire - 25.06.2013

Ahoj,
nevím jestli už jsem do tohoto tématu příspívala, ale mojí Waifu je Derpy Hooves... Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - Kovu11 - 26.06.2013

Bozkávať sa s Batponym (female)? Hmmmm, počkať... Wow super! To berem.


RE: Who is your Waifu? - Cifra - 26.06.2013

Prosím vás, zopakuju Terodenesse...
waifu není nejoblíbnější poník, ale poník, se kterým byste "chtěli mít svatbu"... tzn., když holka napíše "moje waifu je Rainbow dash" nebo "moje waifu je Derpy" zní to krajně podivně.


RE: Who is your Waifu? - Azuliana - 26.06.2013

Proč? Nemáme rádi menšiny? Raritywink


RE: Who is your Waifu? - Blue Storm - 26.06.2013

Taky mi není cizí registrované partnerství. Pinkiesmile
Pokud má holka ráda klisnu poníka, proč ne?. Pokud má kluk rád hřebce poníka, proč ne?.
Waifu je spíše něco, co poznáš, když dotyčného poníka vidíš a máš z něj ten nejlepší pocit. Ten poník má takovou povahu, kterou obdivuješ, nebo je ti velmi blízká. Takže ji začneš platonicky milovat a takto se stane Waifu.
A podle mě nezáleží na tom, zda je poník stejného pohlaví, jako dotyčná osoba Pinkiesmile


RE: Who is your Waifu? - Azuliana - 26.06.2013

^This
Velmi pěkně napsáno. Je pravda, že zdejší mladší osazenstvo ještě tyto něžné nuance moc nechápe Pinkiesmile


RE: Who is your Waifu? - Aidrien Assagir - 26.06.2013

(26.06.2013, 14:42)Blue Storm Napsal(a): Waifu je spíše něco, co poznáš, když dotyčného poníka vidíš a máš z něj ten nejlepší pocit. Ten poník má takovou povahu, kterou obdivuješ, nebo je ti velmi blízká. Takže ji začneš platonicky milovat a takto se stane Waifu.

Krásná slova. Díky nim si uvědomuji, že žádné waifu nemám.


RE: Who is your Waifu? - Cifra - 26.06.2013

Takhle, proti menšinám nic nemám.

Dle mého názoru však většina lidí, co zde napíše waifu stejného pohlaví, nemá sklony k homosexualitě, či bisexualitě, či něčemu podobnému. Prostě je to jeho oblíbený poník, hotovo, šmitec. Oblíbený poník je ale něco jiného než waifu.


RE: Who is your Waifu? - Blue Storm - 26.06.2013

Ano. Waifu je poník, kterého miluješ.
A nikde není psáno, že si brony zamiluje poníka stejného pohlaví a přitom on sám je hetero.
Má Waifu je Luna. Její život, způsoby, povaha a krása, mi jsou nebližší.
Ale pokud by Luna nebyla, měl bych tu jiného poníka, který je mi svojí povahou a vlastnostma hodně blízký. A představ si, že je to Shining Armor. V mých očích je dokonalým ztělesněním bytosti, kterým bych rád byl.
Miluje svoji rodinu a Cadence. Stará se o jejich blaho a dokáže být pravým ochráncem, který se odvážně postaví zlu.
I tohle pak totiž nahrává stejnému pohlaví k tomu, aby miloval toho poníka. Pinkiesmile

PS: Bohužel nevím, jak by se hřebec měl jmenovat, kdyby ho někdo miloval a považoval ho za Waifu. Twilightoops


RE: Who is your Waifu? - Cifra - 26.06.2013

Rozumně podaný názor. Dává mi to smysl.

PS.: Myslím že už to tu někdo říkal - Husbando.