Bronies.cz
Who is your Waifu? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Who is your Waifu? (/Vlakno-Who-is-your-Waifu)



RE: Who is your Waifu? - Discordian - 01.06.2016

Poníci jsou moc manestream.
Daria Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - blesk1j_CZ - 27.09.2016

Asi se to bude hodit nejlíp sem.
Původní začátek.  


(27.09.2016, 20:10)pipa943 Napsal(a): OT...... Vážně tady mluvíte o fiktivní postavě jako o kusu nábytku? Prosím začněte používat rozum a "zaberte" si skutečnou přítelkyni.  A blesku, mám to i v popisku píšu se s malým p i na začátku věty.

pipo, já to nemám jen tak, nezabírám si jí jako FAN. Prostě to mám jinak, a dá se s tím tak žít. A najít si "skutečnou přítelkyni" není tak lehké. Teď už je dávno pozdě, abych si někoho hledal. Zpátky už to nejde. I když je fiktivní, já nemůžu být s "někým jiným", to prostě nejde. To si víc ublížím, než abych si pomohl. A taky nemohu milovat dvě najednou. To už by nebylo vůbec dobré. Furt bych miloval víc Twilight, než "skutečnou přítelkyni" A to je taky i blbost.

A taky vím, že nejsem sám. Kdo by chtěl bejt s Twilight. Nevadí mi že je víc lidí co jí "milujou", nevadí mi veškerej shipping, protože se mě to netýká. Mám svojí dimenzi, kterou mi jí nikdo nenarušuje.


RE: Who is your Waifu? - Birdybird - 27.09.2016

Pipo, byl jsi už na nějakým větším srazu?


RE: Who is your Waifu? - EresielRanwa - 27.09.2016

Blesku...jsi jiný, možná lehce šílený...ale jsi boží!  Rainbowlaugh To s tím, že bys nemohl milovat skutečnou dívku a zároveň Twi...jde to Ajsmug Stačí, aby ti osud do cesty předhodil holčinu, která ti jí bude v mnohém připomínat a tvůj život se otočí naruby  Rainbowlaugh Já miluji svého manžela, ale zároveň jsem nikdy nepřestala milovat svého Elfa a doufám, že ani nikdy nepřestanu, protože to je moje životní síla  Pinkiesmile Každé je to jiný svět a ty máš tu možnost být na obou stranách a prožívat to nejlepší, co v kterém můžeš  Twilightsmile Jen nikdy neříkej nikdy - nevíš, koho potkáš  Ajsmug


RE: Who is your Waifu? - pipa943 - 27.09.2016

Ot. theorangebird: to je trochu blbá otázka Rainbowlaugh + to malé p....
A jak napsala EresielRanwa. Nikdy neříkej nikdy. Blesku máš prakticky celý život před sebou a věř, že za ten život někoho rozhodně potkáš.


RE: Who is your Waifu? - Discordian - 27.09.2016

Nojo... život je dlouhej a strašlivej a o podivný náhody a osudová střetnutí v něm bohužel/dík není nouze.


RE: Who is your Waifu? - Azuliana - 27.09.2016

pipa: otázka je, jestli ona bude chtít jeho...


RE: Who is your Waifu? - pipa943 - 27.09.2016

To je otázka, kterou zodpoví jen hvězdy. A v těch já naštěstí číst neumím, tak to nechme na budoucnosti. Twilightsmile


Who is your Waifu? - Glory Rogue - 27.09.2016

To já si vyhlížím pravou lásku pěkně ve škole :3 , ale Twilight to bude má přítelkyně na bronies. (Pokuď nepotkám pegassister Rainbowlaugh )


RE: Who is your Waifu? - Discordian - 27.09.2016

OT: Ve škole je to riskantní... když se to pokazí, stejně se budete muset pěkných pár let vídat nebo spolu nedejbože spolupracovat :-D