Bronies.cz
Who is your Waifu? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Who is your Waifu? (/Vlakno-Who-is-your-Waifu)



RE: Who is your Waifu? - Ravhasin - 11.04.2012

Rozhodně Rainbow Dash, neboli je best Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - Rafael - 12.04.2012

Hmm... no až k waifu-stadiu jsem se (zatim) nedostal. Ale parkrat se mi stalo že jsem se zabouch do ne-tak-docela-realny postavy, hlavně dřiv když jsem byl otaku, ale vždy to mělo jen kratky trvani, nic vážnýho.

Ty obrazky ve svatebnich šatech jsou ovšem dost provokující Twilightblush
... Wait... what?

Znate ten pocit kdy vam připada že vaš rozum bali kufry, a že se ve velice kratke době dočista zblaznite? teda vim co sem před chvilkou psal o waifu stadiu, ale čim vic nad tim přemyšlim, tim vic se mi (ne)libi nad čim přemyšlim Pinkiecrazy

OK, vzdávám to, nema cenu s tim dal bojovat, waifu nemam, ale moje srdce by vyhrala by to Rainbow Dash, Applejack a nebo, nejspíš, Twi.

Ale stejně je to k po***ní když vam rozum řika jednu věc ale srdce uplně něco jinyho...Pinkiecrazy. Teda možna to beru moc vážně, a nebo sem prostě jen magor (nebo obojí), jako taky si z toho dělam srandu, ale takhle večer před usnutim nebo rano před probuzenim mně to vubec vtipny nepřijde Twilightoops.

Nic, prozatim s uvahama končim, kdybych nebyl dlouho online, tak sem v nějakym blazinci...Pinkiehappy



RE: Who is your Waifu? - Máro - 12.04.2012

Presne viem čo myslíš. Raz som mal až moc obľúbenú postavu z FMA (meno si už nepamätám) a až potom som si uvedol, že sa mi páči. Vravel som si WTF?! Ale potom to našťastie prešlo. Ale teraz považujem za svoju Waifu Vinyl. Najprv to bol len môj obľúbený poník, ale už je rozhodne omnoho viac, aj keď žial nieje reálna. Keď sa cítim sám (áno som magor) tak si ju jednoducho predstavím a kecám s ňou...


RE: Who is your Waifu? - Ravhasin - 12.04.2012

Máro to já zase miluju RD a zdá se mi o ní. Takže jsem větší magor. Koukám do zdi ve škole a hlavě si sní povídám.


RE: Who is your Waifu? - Rafael - 12.04.2012

(12.04.2012, 22:34)Máro Napsal(a): ... Najprv to bol len môj obľúbený poník, ale už je rozhodne omnoho viac, aj keď žial nieje reálna. Keď sa cítim sám (áno som magor) tak si ju jednoducho predstavím a kecám s ňou...

Tos vystih dost přesně Twilightsmile
(12.04.2012, 23:01)WhiteWind Napsal(a): Máro to já zase miluju RD a zdá se mi o ní. Takže jsem větší magor. Koukám do zdi ve škole a hlavě si sní povídám.

Twilightsmile koukam že se to tady hezky rozjiždí, jen by to možná chtělo na téma "jsem blázen?" vlastní topic ve foru, ať tu nezahltime waifu-diskusi Twilightblush


RE: Who is your Waifu? - Ravhasin - 13.04.2012

To by se hodilo vytvořit Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - CrystalShine - 13.04.2012

Být blázen je fajn, správnou hladinku šílenství už si udržuju nějaký ten rok a vážně to pomáhá Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - Ravhasin - 13.04.2012

No být blázen do určité míry Rainbowlaugh


RE: Who is your Waifu? - Ssyx - 13.04.2012

Kdyby lidé mohli nahlédnout do hlubin mé mysli, získali by jednosměrnou vstupenku do blázince Derpytongue2


RE: Who is your Waifu? - Rafael - 13.04.2012

(13.04.2012, 07:04)Darm Napsal(a): Být blázen je fajn, správnou hladinku šílenství už si udržuju nějaký ten rok a vážně to pomáhá Rainbowlaugh

souhlasím Twilightsmile