Bronies.cz
[SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - VYSLEDKY - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - VYSLEDKY (/Vlakno-SOUTEZ-Officialni-Maskot-Prahy-VYSLEDKY)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Azuliana - 15.09.2013

To je hodně dobré.
Jen jako fandovi Muchovy tvorby mi to nedá trochu upřesnit. Ten obraz, kterým se slečna inspirovala není Libuše, ale plakát k baletnímu vystoupení Princezna Hyacinta, který Mucha namaloval po svém návratu do Čech, než se vrhl na Slovanskou Epopej.

[Obrázek: princezna-hyacinta.jpg]



RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Melgarh - 15.09.2013

Update:
OP Updatovan, velmi zajimave navrhy tu mame, jak jsem psal, soutez bezi do pulnoci 17. zari a pak to budeme muset vyhodnotit, domluvit s autorem o pripadne uprave poozy aby se to na poster veslo a post-graficke uprave at se to stiha =)


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Neko.Cross - 15.09.2013

Na znak poníka mě včera napadlo něco supr, ale poník k tomu scelá celí ještě ne Rainbowlaugh doufám, že to nepokazím Rainbowlaugh Baví mě to kreslit jen tak a k něčemu přispět :3 Doufám, že se můj poslední příspěvek co zítra přidám k tomuhle bude líbit Pinkiesmile


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Honzdir - 16.09.2013

Nová verze od Raduza0032:

pořádný skener bude mít doma až zítra, tak vybarvila alespoň tohle, aby bylo pro účely soutěže jasné, jaké budou barvy. Hříva pak bude ještě upravená, korunka dovybarvená a dodělá ještě pár detailů. Twilightsmile Pokud stihne dodělat finální verzi ještě zítra, tak jí samozřejmě dodám Twilightsmile

[Obrázek: 1241162_10200587924405219_463563656_n.jpg]


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Melgarh - 17.09.2013

Blizi se nam cas ukonceni teto souteze!

Po ukonceni nejdrive proberu s teamem jak se na to vrhnem (pripadne vytvorim dotaznik) a zjistime, jaky navrh se nam/vam libi nejvice. Po vybrani navrhnu kontaktuji autora/kyni a dame do kupy pripadne modifikace a pred-pripravy na finalni velko tisk plus samozrejme poslu moji cast ceny (Midnight bude mit plysaky dostupne kolem pulky rijna dle hlavni dodavky Celestii).


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Melgarh - 17.09.2013

Na posledni chvili prisli dalsi navrhy! Heart

OP updatovan, cokoliv co prijde jeste behem vecera tak rano updatuju a pak locknu docasne toto vlakno abychom mohli ten pocet obrazku v klidu zpracovat.

Dalsi info postnu nasledujici den =)

Diky za pochopeni,
-Mel


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Neko.Cross - 17.09.2013

Nestíhám teď kresli tak jsem udělala jen CM co mě napadl ^^" Doufám, že je fajn příjde mi taký jednodužší což je podle mě fajn Pinkiesmile

[Obrázek: d7db534e5d_95175149_o2.png] Poník by měl jen takou capučínovou srst ---> [Obrázek: CappuccinoTexture.jpg] a [Obrázek: cappuccino.jpg]
CM:
[Obrázek: =orisek-bar2.gif]
Spoměla jsem si na tři oříšky pro popelku Rainbowlaugh A zároveň mi to přišlo jaké také jednoduché a pěkné CM Pinkiesmile



RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Cally - 17.09.2013

Aya Yai má rozhodně krásnou práci Pinkiesmile zeleň*listy lípy, nebo víno netuším* ale rozhodně to krásně oživila a dala tomu šmrnc
Ale můj obdiv prostě shrábla Azuliana Pinkiesmile


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Azuliana - 17.09.2013

Oh, děkuji, cítím se poctěna, neb můj obdiv sklidil tvůj, protože je takový... fresh Pinkiesmile


RE: [SOUTEZ] Officialni Maskot Prahy - Melgarh - 18.09.2013

Allright everypony, take a seat.. I've got this!

Docasny lock pro zpracovani vsech navrhnu a pripravy pollu.