Bronies.cz
Řidiči mezi námi - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Řidiči mezi námi (/Vlakno-Ridici-mezi-nami)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Řidiči mezi námi - czAdamV - 03.10.2013

Tak mám dneska za sebou čtvrtou jízdu v autoškole (druhou ve městě). Tahle mě na rozdíl od tý předchozí i bavila, protože jsem už neměl takový nervy Twilightsmile


RE: Řidiči mezi námi - Bouri - 03.10.2013

Jo, cyklisti jsou zlo, podobně jako ti chodci (v černý bundě Applejackconfused)... Taky patřím k těm, co na poslední chvíli uhýbali...
Dobrej důvod si dovybavit auto, s tímhle vidím sakra daleko. Twilightsmile
[Obrázek: d7k1.jpg]



RE: Řidiči mezi námi - Otaku - 04.10.2013

(03.10.2013, 20:58)madA12345 Napsal(a): Tak mám dneska za sebou čtvrtou jízdu v autoškole (druhou ve městě). Tahle mě na rozdíl od tý předchozí i bavila, protože jsem už neměl takový nervy Twilightsmile
jo jo taky jsem jezdila po městě, a né v té věčně zasekané Břeclavi, ta přišla až pak. Rainbowlaugh No aspoň, že na zkoušky ten komisař vybíral normální trasy. Pinkiesmile
Jízdy byly v pohodě, až na tu co jsem jela i s vozíkem pro bažanty Rainbowlaugh. Co se nervů týče, tak jsem myslela jak šílené je budu mít u zkoušek To se naštěsí nedostavilo, jak jsem sedla do auta, tak jsem se přepla do režimu klid a bylo to v pohodě Pinkiesmile


RE: Řidiči mezi námi - Azuliana - 04.10.2013

OT

S chodci jsme si zažili pár nepříjemným chvilek s bývalým.
Když jsme bydleli v Tišnově, tak jsme docela často v pátek večer podnikali něco v Brně a vraceli se za tmy. Mezi Čebínem a Hradčany (což jsou takové ty klasické vesnické zadele) je ze starého prasečáku udělaná diskotéka.
Takže si představte tmu a v té tmě přiopílá mládež, co se trousí domů z diskošky.
Divím se, že jsme někoho nesejmuli, i když k tomu párkrát nebylo daleko.



RE: Řidiči mezi námi - Miky - 04.10.2013

Bouri: pěkný reflektory Rainbowlaugh
Cyklisti -> neštěstí na silnici, i když záleží asi jak kde, u nás(okolí Třebíče) to není zas až tak hrozný... Někdy člověk potká i normální cyklisty. Zatím se mi nestalo, že bych musel na poslední chvíli uhýbat někomu ve tmě, ale jen kvůli tomu, že byli úplně u krajnice. Samozřejmě nebyli vůbec vidět z dálky. Stejně mám v noci větší obavy ze zvěře, kterou potkávám častěji, což dost kazí požitek z jízdy, protože to člověk nemůže pořádně rozjet Twilightoops


RE: Řidiči mezi námi - Mr.Desolator - 07.10.2013

Lehce OT:

Dneska jsem v Prostějově potkal Felicii (tmavě modrá, černé folie na sklech, RZ olomouckého kraje) a na zadním skle měla logo My Little Pony. Někdo odsud?


RE: Řidiči mezi námi - Intrix - 07.10.2013

(03.10.2013, 22:31)Bouri Napsal(a): Jo, cyklisti jsou zlo, podobně jako ti chodci (v černý bundě Applejackconfused)...

zásadně chodím, v noci z hospody, v černý bundě a černejch kalhotech, po silnici mezi stromama kde není vůbec nic vidět [spoiler: ale mám na sobě reflexní vestu] Pinkiesmile


Re: Řidiči mezi námi - czAdamV - 12.10.2013

Pátá jízda v autoškole za mnou a poprvé mi ani jednou nechcípnul motor Pinkiehappy


RE: Řidiči mezi námi - niemand - 12.10.2013

A jak se těšíte na zimu? Všude snížek, nevyhrnuto... to se bude jezdit Rainbowlaugh


RE: Řidiči mezi námi - Žeryk - 12.10.2013

Tak, já jsem dělal autoškolu v zimě, takže mi to nevadí Rainbowlaugh
Jezdím rád, už skoro 5 měsíců Rainbowlaugh a šetřím si na auto, což bude Mini Cooper Classic :3