Bronies.cz
[Opakované] Bratislavské Stretká - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: [Opakované] Bratislavské Stretká (/Vlakno-Opakovane-Bratislavske-Stretka)



RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - nooopyn - 13.02.2015

(13.02.2015, 18:02)Legeden Napsal(a): ak je to oficialna vec tak som rozhodne za dam to do first postu

please confirm

Sa opýtaj Schimyho alebo Luka Rainbowlaugh


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Schimy - 16.02.2015

Confirm for Legeden

MAMUT štvrtok 19.2. od 16:00
a tým pádom sa nám poradie prehadzuje Rainbowlaugh
Takže ďalší meet bude 6.3. v KGB v piatok


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Legeden - 17.02.2015

Myslim ze na zajtra sa scratchnem ... nakopilo sa mi toho tento tyzden vela + mam pochybnosti o tejto konkretnej akcii a nerad by som to tam kazil zlou naladou.


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Legeden - 20.02.2015

Povedal by som, že to včera bol pekný zraz nebyť jednej veci a nie nebolo to, že sme boli vo fajčiarskom krídle.

Ostal som včera úplne znechutený po tom čo sme na konci stretka ostali piati s ~40 € nedoplatkom. Ešte sme neveriacky kontrolovali, či sa nestala chyba na účte ale pri predstave koľko sa toho zjedlo a vypilo tá celková suma ~90 € nie je nereálna.

Ja chápem, že sú medzi nami chudobní študenti a nejakí držgroši, ale toto je proste otrasné urobiť v kolektíve ktorý je založený na dôvere. Ak nemáte čo jesť alebo ste totálne na mizine a neschopní si svoje zarobiť tak to rovno povedzte, rád prispejem, lebo verím v tento kolektív. Ale chcem dobre vedieť na koho prispievam a hlavne, že to nebude zneužívať v anonymite.

Toto sa nestalo po prvý raz a nedoplatok ostáva na účtoch často a myslím, že je na čase dať v platnosť staré známe, dôveruj ale preveruj. Si asi budeme viesť debilníček a budem po sebe dlhy vymáhať keď sú proste ľudia schopný len tak odísť bez zaplatenia. A nemôžeme za to trestať čašníkov, že si to budú vyberať sami od každého po každej objednávke.

Môžeme to riešiť viacerými spôsobmi.
1. Kto príde prvý začne robiť čiaročky.
2. Každý bude zodpovedať za svojho suseda aby peniaze na stole priebežne pribúdali a nie len pri odchode.
3. Objednávať bude len jedna osoba ktorá bude peniaze zbierať.
4. Každý si bude platiť svoje jedlo pitie oddelene pred odchodom na bare.
5. ... alebo nebudeme k****i a budeme si poctivo platiť to čo sme spotrebovali

Je neprípustné aby som za jednu veľkú kofolu s Vami nechal raz za dva týždne v podniku 27 € ... za to mi to skutočne nestojí. Čím chcem poďakovať ešte Salmimu, Lejmerovi a Partymu ktorí finančne prispeli na túto záchranu a taktiež Lukovi za morálnu podporu.

Takže je to na vás, či sa chcete v takejto podobe stretávať aj naďalej, lebo ak prídem na to, kto túto skupinu ľudí na ktorej mi ešte vždy záleží zneužíva vo svoj vlastný prospech tak nech si ma neželá.


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Twingo - 20.02.2015

Nebolo by to lepšie keby si to platil pekne každý sám?

Každopádne je to dosť smutné že sa takáto vec stane práve v tejto komunite, dotyčný by sa mali nad sebou poriadne zamyslieť... Normálne je my z takýchto ludí zle, ale v bronies komunite? Radšej sa ani nebudem vyjadrovať.


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Schimy - 25.02.2015

neviem si predstaviť nikoho od nás, aby to zneužíval. Jeden brony sa na FB priznal, že zaplatiť zabudol, a že to vyrovná, to je úplne v poriadku, sme iba ľudia, shit happens, hlavne že sa to napraví. Aj tento dlh bol ale vzhľadom na jeho celkovú výšku určite iba čiastkový... Podľa mňa sa kľudne mohlo stať, že, keď sme sa presunuli od prvého stola, účet na ňom ostal otvorený a tak teda si niekto odvedľa objednával na náš účet. Ako povedal Legeden treba robiť čiarky za každú položku. Stalo sa to, ak je mi dobre známe po tretí raz, avšak prvý raz dlžná suma presiahla 15 €
Nemyslím si, ak dlh aj spravil niekto od nás, tak to spravil úmyselne.

Dúfam, že do budúcna už bude všetko v poriadku, a že vás to neoradí od zrážania sa. Nabudúci zraz bude v KGB v piatok 6.3. od štvrtej


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - DarthTUK - 07.03.2015

Skvele bolo Heart


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Legeden - 07.03.2015

Včera to bolo v KGB veľmi príjemné posedenie.

Pre ľudí ktorí by si pre zmenu chceli skúsiť zahrať MLP:CCG alebo prípadne iné spoločenské/kartové hry tak som si vybavil termín vo Funtasticu na Heydukovej každý druhý utorok od 10.3. v čase od 15:30 budem mávať MLP:CCG Workshop and Play. Všetci sú vítaní, kariet a hier bude určite dosť Ajsmug

Kto by bol v procese smädný tak naproti je Storm kde sa dá dotankovať.


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - Mino - 07.03.2015

Mohli by sme zahrat farara alebo poker o prachy(0,10 centov minimum vklad) Pinkiesmile Rainbowlaugh to by bola sranda jak v skole volakedy...


RE: [Opakované] Bratislavské Stretká - DarthTUK - 07.03.2015

(07.03.2015, 11:41)Legeden Napsal(a): Včera to bolo v KGB veľmi príjemné posedenie.

Pre ľudí ktorí by si pre zmenu chceli skúsiť zahrať MLP:CCG alebo prípadne iné spoločenské/kartové hry tak som si vybavil termín vo Funtasticu na Heydukovej každý druhý utorok od 10.3. v čase od 15:30 budem mávať MLP:CCG Workshop and Play. Všetci sú vítaní, kariet a hier bude určite dosť Ajsmug

Kto by bol v procese smädný tak naproti je Storm kde sa dá dotankovať.

Magic the gathering?
T.S.S.S.F.?