Bronies.cz
Jak jste se dostali k této stránce ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k této stránce ? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-teto-strance)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Mino - 27.09.2014

Na Comics salone ked som zistil ze aj unas su fanusikovia mlp Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - MagicD3VIL - 28.09.2014

Hledal jsem nějaký český stránky s díly MLP a toto mi vyskočilo jako první Pinkiehappy (Thanks Google!) Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Mácaman - 24.10.2014

(08.10.2013, 20:41)Ban(án)CZ Napsal(a): ahoj mně by zajímalo jak jste se dostali k téhle stráce, jestli jste ji našli náhodě nebo od kamarádu atd.. Pinkiesmile
ps: doufám že je to ve srávný sekci Rainbowlaugh

kdzy sem koukal na csfd na MLP - tam sem nasel vyraz bronies - pak google...


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Anemonis - 24.10.2014

Stručná historie:
2009 - spolubydlící na vejšce mi doporučil galerii obrázků draků na fóru fénix. Tak jsem se tam zaregistroval. Fórum pročítám, občas něčím přispěju, ale za fénixáka se nepovažuju.
12.4.2012 - na fénixu se založilo MLP vlákno, aby tam poníci nespamovali všude možně. To už jsem se považoval za bronyho, měl jsem shlédnuto 30 epizod, znal jsem i nějakou tu fan-tvorbu a každým dnem jsem byl do poníků čím dál zažranější. Poměrně záhy jsem se tam dozvěděl o tomhle fóru, ale dost dlouho mě zajímala jen sekce download a vlákno "Poníci ve snech". Zaregistroval jsem se až skoro po roce, no, a od té doby tu straším.


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Blue Elis - 23.01.2015

Kámoši se mě ptali jestli mám Bronies.cz a psali,ať se sem zaregistruju je to tu super! Pinkiehappy


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - BublinkaS - 23.01.2015

oh come on, mlp jsem znala, ale o bronies jsem nevěděla, protože mně nikdy nenapadlo, že bude existovat skupinkaa stejných bláznů do mlp jako já, a ještě k tomu celá komunita!

ale když jde člověk v olympii naupovat a potká skupinku lidí s tričkama bronies.cz/sk, tak se prostě podívá co to je ne? Rainbowlaugh
zvlášť když před tim nápisem (teda spíš vlajkama) je obrys vinyl djpon3


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - pink-bobik - 24.01.2015

Ja vám ani neviem jednoduch som všade počul
že bronies tak som to dal do google a hned mi to vihodilo bronies cz som ani nepozeral čo to až neskôr sa mi to zapáčilo tak som sa registroval...


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Decimus - 30.03.2015

Nevim, nevim, jestli jsem semka psal, ale dostal jsem se k této stránce, za 1., když jsem jí našel na googlu, ale neregnul jsem se a za 2., když jsem potkal kamaráda Basica během mého působení na jíném fóru o hře IL-2 Sturmovik 1946 (češi a slováci) a tam něco napsal o MLP. Samozřejmě schytal hate od všech, protože z něho měli nějakýho mamánka, který kouká na seriál pro holčičky. Pak mně přesunul semka, tak jsem se semka 1.10.2013 registroval Pinkiesmile


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Dex - 30.03.2015

Únor 2013, jsem někde na konci 1. série MLP, zjišťuju že o bronies právě vyšel dokument (bronydoc). Stahuju a hned po jeho dokoukání (pamatuju si že to bylo někdy kolem třetí ráno) googlím brony stránky, a mezi hromadou zahraničních věcí na mě vyplave jeden český výsledek. Hurá, v čechách jsou taky bronies! A tak tu oxiduju už třetím rokem...


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Tigris - 04.04.2015

Well, netušim kdy přesně, ale díky sestře BublinkaS, akorát je škoda, že už tady neni Twilightoops