Bronies.cz
Jak jste se dostali k této stránce ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jak jste se dostali k této stránce ? (/Vlakno-Jak-jste-se-dostali-k-teto-strance)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - DaveL - 09.10.2013

hmm jak jsem se dostal k téhle stránce.. hmm..

To jsme takhle s mondym řekli Flaimingovi ať ji založí...

....

mno a asi tak Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - MBite - 09.10.2013

No ani ja si už presne nepamätám, takých ~6 mesiacov predtým než som sa registroval som sledoval FB stránku, no a tam bol link na fórum. Takých len ~400 užívateľov bolo a mne sa veľmi nechcelo zapojiť do komunity.
Nakoniec o 6 mesiacov neskôr som si na ňu znova spomenul a povedal "F*** my life" a registroval som sa. Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Weredragon - 09.10.2013

Hm.... Zeptejte se Azuliany. moustache


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Lolopolko - 09.10.2013

Volal som na skype z Nebulouv a počúval som v pozadí MLP Intro song. Ako sa ukázalo tak nie dostatočne potichu. Po nejakej dobe sme sa dopracovali k tomu že ona je pegasister. Tak som zistil o Bronies.cz Twilightsmile


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Moně - 09.10.2013

Proste jsem hledala cz/sk bronies a narazila jsem na forum. Teda google mi ho nasel. Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Quint-t-W - 09.10.2013

Lurkoval jsem na Furry.cz. A baf, odkaz, chvíli po založení.


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Honzdir - 09.10.2013

Koukal jsem se na draci.info, kde na mě vyskočil Flaimingův příspěvek o založení tohoto fóra, tak jsem se registroval, vytvořil pár threadů, ale vzhledem k tomu, že to rychle umřelo, věnoval jsem se zahraničním stránkám. Po PragoFFestu jsem začal být opět aktivní Twilightsmile And that's how Equestria was made! Rainbowlaugh


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Azuliana - 09.10.2013

(09.10.2013, 06:49)Weredragon Napsal(a): Hm.... Zeptejte se Azuliany. moustache

Jj, já ho sem dotáhla, jsem vina. Takže jestli bude zlobit, můžu za to já Rainbowlaugh

No, o téhle stránce mluvil někdo na staré verzi Equestria United na Google+ (tam jsem začínala s poníky) a ne moc pěkně Pinkiesmile tak jsem se ze zvědavosti nakoukla, nic nezjistila a zapomněla na to.
Když mi ale stránka na Googlu přestala stačit, tak bronies.cz se vylouply z paměti, i když jsem pořádně nevěděla proč.


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Elevea - 09.10.2013

no, napsal jsem takhle do adresního řádku mozily brony a čekal, co vypadne


RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - Martin - 09.10.2013

Nejsem si jistý, ale přes furry.cz jsem se sem asi nedostal. Sice jsem tam byl taky (pasivně) v sekci My Little Pony dost často, ale spíš to asi bylo tím, že mi jednou Moondancer hodil během konverzace na ICQ o MLP odkaz sem.

Podíval jsem se, pročetl jsem si to, ale neregistroval jsem se.

Chodil jsem sem číst nějakou dobu, než jsem se konečně zaregistroval a zpočátku jsem komentoval kde jakou blbost..