Bronies.cz
Half-Life - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Half-Life (/Vlakno-Half-Life)

Stran: 1 2 3 4 5


Half-Life - altair - 30.10.2013

Nazdar, tak mě napadlo založit topic o HL, protože tu ještě neni a přijde mi to škoda.
Můžete sem psát svoje pocity z hry (přesněji her), tipy, rady, bla bla bla.
Fanarty sou taky vítány Pinkiehappy

otázka:
Citace:(přesněji her)
jak to jako myslíš "her"? Rainbowhuh

odpověď: téma je zaměřený na CELOU ságu her Half Life, takže i třeba HL2, HL2e1 ...
---------
Kdyby tu někdo taky hrál HL2: deathmatch, tak napište nebo si mě přidejte na steam Pinkiehappy
steam: /) altair (\


RE: Half-Life - kosay - 30.10.2013

Ja sa len modlím a zbožne prosím, aby nakoniec Half-Life 3 dakedy vyšiel. Ideálne na Source Engine 2, do ktorého by mohli byť prerobené všetky skvelé módy ktoré sú pre Half Life 2 (najmä The Hidden a Battlegrounds 2). Source engine bol vo svojej dobe obrovský technologický skok, ale už to proste chce upgrade. Viem že to priamo s HL nesúvisí, ale mne, ako človeku pre ktorého je Half-Life 2 niečo posvätné, sa pri jeho zmienke automaticky vybaví Source, ktorý mal v HL2 premiéru.

Tip pre ľudí čo majú Steam a nemajú kúpený HL2:

Ak chcete hrať MP módy pre HL2, môžete, stačí si stiahnuť Source SDK 2006 a 2007, čo je ten základ na ktorom source hry frčia, vrátane samotného HL2, stačí mať tieto dve položky z "Tools" záložky nainštalované a po nainštalovaní módu a reštarte Steamu ten mód budete môcť vesele hrať Twilightsmile


RE: Half-Life - niemand - 30.10.2013

Série HL je moje srdcovka. Neexistuje hra, kterou bych měl radši. Samozřejmě u HL nesedim pořád, jsou hry, které hraju déle a častěji, ale i tak je HL (konkrétně HL2) moje neoblíbenější hra.

Abych byl upřímný, tak jsem prvně dohrál právě dvojku, až potom jsem hrál jedničku + datadisky. Ta hra mi naprosto učarovala. HL 1 jsem hrál poprvé někdy v dobách, kdy mi bylo asi 12, hraní mi nic neříkalo a nedokázal jsem ocenit to, co v sobě jednička skrývá. Až po x-letech a dohrání dvojky jsem zjistil, že je to super hra.

Jedničku a datadisky (prostě celkově ty starší díly) mám dohrané asi 4x (nic moc no).
Dvojku jsem přestal počítat po 20 dokončení.
Epizody mám obě dohrané cca 8 - 10x (už to taky nepočítám a čárky si na zeď dělat nebudu Rainbowlaugh )

Na Steamu mám komplet sérii, hrál jsem HL2 DM, ale to mě nějak nebaví. Zkoušel jsem Synergy (aspoň myslim, že se tak jmenoval, prostě ten mód, kde hrajete klasicky příběh HL 2 ale jako multiplayer), ten mě bavil, ale nemám to s kym hrát Rainbowlaugh

Jinak Source engine je skvělej a i po těch letech, které už má za sebou není odepsaný. Grafika stále na úrovni a přitom to rozjedou i ty nejslabší stroje v pravěku (HL 2 jsem poprvé hrál na GeForce 2 64mb), hratelnost super, pro různé módy taky ideální... A taktéž mě překvapilo, když Valve upravilo původní HL2 do novější verze Source enginu, protože v HL 2 nebyly dynamické stíny a když jsem to jednou hrál znova, tak jsem si chvíli myslel, že se mi kazí grafika a pak mi to došlo... Rainbowlaugh


RE: Half-Life - kosay - 30.10.2013

S tým že Source engine má potenciál aj v dneštnej dobe a že nieje odpísaný, s tým súhlasím. Ale ak pre HL3 neurobia jeho upgrade, tak to bude fail/rip-off. Ale je to tak - je to dobre optimalizované a s nízkymi požiadavkami, akurát pri upgrade Source na advanced verziu sa o dačo zvýšili požiadavky myslím, dokonca aj pre Source módy. Minimálne kým som mal starý počítač, Battlegrounds 2 mi sekávalo po tom upgrade.


RE: Half-Life - wolfrin - 30.10.2013

Hale-Life hry jsou legen... ...dární, sice jsem nehrál 1 a předělávku na Black Mesa, ale HL2, Synergy(HL2 mulťák) si někdy rád zahraju. Pokud hru dohraje 2x je dobrá, pokud 3x+ na všechny obtížnosti je super, sice tuto patří mezi, 2,5x dopřáno. Taky se už asi 3? roky těším na trojku, doufám, že nebudou někdy prodlužovačky po mapách


RE: Half-Life - niemand - 30.10.2013

kosay: je pravda, že v EP 2 už ten engine měl podstatně vyšší nároky, než původní. Ale jinak by mi nedělalo problém v tom enginu hrát dál. Kdyby HL 3 (nebo HL EP 3) vyšlo v tomto enginu, nevadilo by mi to. Nevadilo by mi, i kdyby vyšel HL 4 Rainbowlaugh v tomto enginu.

Já se totiž bojim, že kdyby to nějak víc upravili, tak to ztratí nějakou z vlastností, které to má teď. Prostě že už by to nebylo ono.


RE: Half-Life - Amegan - 30.10.2013

taky musim priznat ze serie HL je moje srdcovka Heart
jenom sem nehral blue shift nevim proc nepodarilo se mi to rozjet

HL 3 take se uz nemuzu dockat vydani a pokud bude vypadat takto:
[Obrázek: Half-life-3.jpg]
tak to pekne potrapi nase kremikove mazlicky Twilightblush
a taky mam trosku obavy o vlastnosti ktere ma HL 2
Sem docela zvedavy, Source SDK 2013 je uz venku tak ted jen se dockat HL3 Twilightsmile


RE: Half-Life - Lolopolko - 30.10.2013

Som rád že sa tu objavilo toto vlákno.
Half life je moja top séria hier + Portal. Prešiel som každý diel asi 10 x Rainbowlaugh Milujem ho pre príbeh a spracovanie, hra teľnosť.

Teším sa na hl. 3 ale ešte som to nejako detailne nepozeral ale podla toho obrázku hore je to strašné... Modrá hákovnica !!! Rainbowlaugh
To je koniec.

[Obrázek: Gordon_crowbar_enemies.jpg]

[Obrázek: hoof_life_2_by_giantmosquito-d4rg0ws.jpg]

[Obrázek: 91910f0d70aa22b37fbc10b1682e16b7.jpg]

[Obrázek: 46770.jpg?1345706208]



RE: Half-Life - wolfrin - 31.10.2013

Jako nakonec nemusí být modrej, jestli znáš Doom má někdy letos vyjít díl č. 4, sice se o Doom nezajímám, ale koukl jsem se na informace/neinformace, hru několikrát předělávali, z důvodu jim to nevyhovovalo, ,,že to není Doom" tuto je možná ten případ, proč za 8-9 let zatím nevyšla ani ep. 3


RE: Half-Life - martinpir - 02.11.2013

těším se na HL 3 také , vlastním : HL2 + EP 1 = ( 2X protože jsem zapoměl účet na steam kde byl právě HL2+DM a DNF za 800,- ( v té době stál 800 Ajsleepy ) ) + EP2 + LC , mám také garrys mod , a nainstalovaný oba zombie mastery ; všechny HL jsem dohrál ( ať už zábavně s cheatama nebo poctivě )