Bronies.cz
Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky (/Vlakno-Safety-on-Board-for-Ponies-bezpecnost-v-letadle-pro-poniky)



Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - xsoft - 09.11.2013

Hello,
představuji vám zbrusu novou literaturu. A to příručku:
[Obrázek: hp77.th.png]
Safety on Board for Ponies
Bezpečnost v letadle pro poníky

Kde jí najít:
Brožuru najdete na stránkách www.powerponies.cz pod odkazem Safety on Board.
K dispozici je anglická a česká verze. Je tu jak PDF tak online verze. Silně doporučuji českou PDF verzi, je barevnější, má více obrázků a dá se vytisknout.

O co se jedná:
Jedná se o 16ti stránkovou brožuru o velikosti poloviční A4 na výšku. Obsahuje pravidla, tipy, a nařízení, jak se chovat v letadle. Oproti normální příručce, takhle je upravena speciálně pro poníky. Ze začátku obsahuje nudnější pasáže, od půlky to začně výt opravdové vzrůšo.

Jak brožura vznikla:
Ve čtvrtek se mělo odlétat na BronyDays 2013. A při pondělní cestě z oběda mě jen ten napadlo pár tipů, jak by se poníkáři měli v letadle chovat? (proč? protože jsem skvělý). Za nějaké 2-3h jsem sepsal většinu textu, a v úterý zbytek. Chtělo to ještě doplnit nějaké ty obrázky. Napsal jsem NorthenCross, aby mi něco načrtla. Čas byl do středečního poledne. Ve středu po práci jsem šel tisknout a vázat. Pro každého návštěvníka BronyDays z Čech po kuse (celkem 13-15 kusů). V úterý ve Skanzenu proběhla revize a gramatické korektury. Orgové z BronyDays také chtěli verzi pro sebe, a to v angličtině. Takže se ještě narychlo dělal překlad a dotisk anglických verzi. Za tohle díky Darmovi. A to je tak vše. Lidem na palubě se to moc líbilo a byli potěšení. Reakci BronyDays orgů jsem nechytil. Ale jeden kus jsem soupnul M.A.Larson a druhý naše zpívající Oktávia. Vlastně ještě Převaláci. Udělat stránku pro brožuru a vlastně i nastříhat obrázky a dát dohromady PDF a HTML verzi zabralo prosím 3 dny (hotovo za 14 dní po BronyDays). Sepsání samotné byla víceméně prkotina. Kvalita proto odpovídá původnímu účelu. Jedná se o 3h v kuse sepsanou práci pro let Praha->Paříž na BronyDays. Nikoli o celoživotní dílo. Nyní ho mohu prohlásit za uzavřené. Čili revize, chyby a připomínky nepište, nikdo je do 6ti digitálních verzi zapracovávat nebude. Spíše dejte vědět jak se vám tento styl humoru líbí. Třeba mě to inspiruje a příště napíši něco dalšího.

Btw, věděli jste o tomhle? Nebo o tom čtete poprvé na fóru?

Reklama:

[Obrázek: DSC_2892.JPG]

[Obrázek: 1422504_10200751005554344_1161392185_n.jpg]

[Obrázek: 1378119_10200751118997180_1595545367_n.jpg]



RE: Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - CrystalShine - 09.11.2013

Prekvapive, vedel jsem o tom. Twilightsmile Tento styl humoru miluju a rad pomohu i s budoucimi projekty.
Za sebe bych jeste rad podekoval Cross za revizi prekladu. Osobne jsem zvykly prekladat spise naopak. Pinkiesmile

Sent from my Nexus S using Tapatalk


RE: Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - Cwossie - 10.11.2013

Jeden z nejšílenějších projektů, na kterém jsem v rámci komunity dělala - co se týče jednak zadání a jednak deadline.
Xsoftovy texty mě ale neskutečně bavily.
Co mě překvapilo, byla skutečnost, že pár minut od zahájení propagace mi přišel odkaz na příručku od cizího člověka Pinkiesmile


RE: Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - Blue Storm - 10.11.2013

Když mi tohle bylo prostřednictvím Darma překládáno ( za což mu velmi děkuji ), měl jsem oči navrh hlavy a nevěřil vlastním uším.
Tahle příručka byla dokonalá ve všech směrech a je to naprostý unikát.

Výborně Twilightsmile


RE: Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - Quint-t-W - 21.11.2013

Tak už si to našlo cestu i do roundupu na Equestria Daily (třetí pod videama).


RE: Safety on Board for Ponies - bezpečnost v letadle pro poníky - PonyfikatorJOE - 18.12.2013

xD ani nevíš jak jsem se u toho nasmál Rainbowlaugh ty obrázky sou super ale nejvíce je to zabité s fází "nasaďte si masku nebo umřete ,maska má totiž kyslík, nasaďte ji sobě a pak jinému nebo umřete, nenasadí-li vám ji druhý umřete..." Rainbowlaugh