Bronies.cz
Epizoda 3: Castle Mane-ia - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: Epizoda 3: Castle Mane-ia (/Vlakno-Epizoda-3-Castle-Mane-ia)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Winter Breeze - 02.12.2013

Mě se taky zdá delší Pinkiesmile
A taky celá Twilight je větší Pinkiesmile


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Santhiras - 02.12.2013

Tak toho sem si popravdě nevšiml.. ono zrovna v tomhle díle se to nedá moc porovnávat, protože sou holky spolu jenom málo. V příštích dílech se na to zaměřím. Ale i tak z toho mám dobrý pocit. Předjímá to výraznější dopředný vývoj postavy Twi (nebo i ostatních všeobecně) než předtím. Statické seriály sou prostě "nahouby" a bylo by dost depresivní, aby se mezi ně řadil i tenhle drobný skvost.


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Winter Breeze - 02.12.2013

Taky si myslím Twilightsmile
Jen to s tou „rychlostí vývoje“ nesmí přehnat Twilightoops
A je pravda, že v tomhle díle byly skoro pořád oddělené


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Santhiras - 02.12.2013

Souhlasím.. částečně. Myslím, že v tomhle dost záleží na tvůrcích. Čím rychlejší a dynamičtější postup seriál poskytuje, tím je kvalitnější a jen tak snadno se "neokouká". A pokud jsou tvůrci dostatečně kreativní a mají dostatek nápadů a schopností, dokáží vytvořit umělecké dílo. Za mě zatím Lauren Faust prokázala dostatek nápaditosti a šikovnosti k tomu, abych jí k něčemu takovému přinejmenším přisoudil potenciál.

Pokud ne, dopadne to jako Firefly, dokonalý seriál, který skončil po první sezóně, protože došla šťáva.


Re: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Terodeness - 02.12.2013

Celestia bless the Josh Haber! Po zkouknutí jeho Twiteru a pár jiných jiných stránek jsem se poměrně obával. Ovšem nakonec se z toho vyklubala doposuď nejlepší epizoda z 3. a 4. série.


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Shadow Blue - 02.12.2013

To, že to bude [spoiler: Pinkie] mě napadlo až někde ke konci, celou dobu jsem si jinak vážně myslela že je to nějaký pony of shadow Rainbowlaugh


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Fígl - 02.12.2013

Fakt skvělá epizoda a nejlíp jí vystihuje tenhle obrázek.
[Obrázek: 999628_215963435250009_135858441_n.jpg]

Skvěle jsem se bavil. A že bylo čemu.
[spoiler: Twilightina typická reakce na knihovnu a jak byla v úžasu...]

...prostě toho je tam toho tolik, že se to musí vidět. Kdybych měl vypsat všechno u vseho jsem se bavil, byl by to rozsáhlý članek.


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - ozzacek - 02.12.2013

Že Twi vyrostla jsem si všimla už na korunovaci v Magical Mastery Cure. Jinak tenhle díl mě nesmírně potěšil. V celý třetí sérii a prvních dvou dílech dělali z Pinkie pitomce, fakt sem se bála, že zůstane jenom jako "zábavnej prvek" bez jakýhokoliv smyslu. I tady mohli tvůrci trošku ubrat (co mělo znamenat to s tim zvonem ?!?), ale snad se vrací do normálu. Zase bych si přála Pinkie z druhý série, tu kterou znám a mám ráda Pinkiesmile


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Shadow light - 02.12.2013

(02.12.2013, 02:15)Santhiras Napsal(a): Díl celkově se mi zdá povedený a mám z něho velkou radost, ale všimnul jsem si něčeho zajímavého, takového drobného detailu. Možná se mi to jenom zdá, nebo je to tak trošku i přání, ale mám pocit, že Twi má oproti minulé sérii (a i v porovnání s Rarity - což se dá poznat ve scéně v závěru, kdy prochází okolo sloupů a míří k varhanům a jsou tedy všechny srovnané do roviny) trošku delší a zašpičatěnější roh (po vzoru ostatních princezen). Zkuste mrknout ještě jednou a zhodnotit, jestli se pletu, nebo ne.. může to být subjektivní a dost mě to hlodá Rainbowlaugh

Nepleteš, má ho 100% delší. Twilightsmile Jako alikorn se mi zdá čím dál krásnější. Rainbowlaugh

(02.12.2013, 20:43)Fígl Napsal(a): Skvěle jsem se bavil. A že bylo čemu.
[spoiler: Twilightina typická reakce na knihovnu a jak byla v úžasu...]

Tak u toho jsem měla takový ten roztáhlý Pinkiehappy úsměv na tváři, protože to prostě byla Twi Heart


RE: Epizoda 3: Castle Mane-ia - Intrix - 02.12.2013

nemá k tomu dílu někdo anglický titulky?