Bronies.cz
Epizoda 4: Daring Don't - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: Epizoda 4: Daring Don't (/Vlakno-Epizoda-4-Daring-Don-t)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Epizoda 4: Daring Don't - SeaLiLee - 08.12.2013

Daring Do je awesome, for sure Twilightsmile

Tak podľa mňa ten diel nebol až tak zlý ako o ňom hovoria, radil by som to do 8/10.
Tiež ide o to, že toto je animovaný seriál a "F*ck fyzika" Rainbowlaugh
Ale nejaké tie rozoberania k tomu patria, všade sa dá vytknúť niečo..

Našla sa chyba? Pinkiegasp Rainbow chýbajú krídla!
If you look carefully, you will see it!

6:13 - Asi sa tam nezmestili Pinkiehappy
-Special thanks to my friend.. za poskytnutie chyby- Rainbowlaugh



RE: Epizoda 4: Daring Don't - Pahejl - 08.12.2013

Pěkná epizoda, také se mi napasování děje z knížky zdálo poněkud násilné, ale stejně z toho mám příjemný pocit. Takže se už nad tím nebudu dál zamýšlet.


RE: Epizoda 4: Daring Don't - CrystalShine - 08.12.2013

(08.12.2013, 00:25)Northern Cross Napsal(a):
Hodnocení: 2/10

Jeden bod je za reklamu na GAK. Další za gagy z kraje epizody (jako třeba party čepička nebo "I am a huuuuge fan) a milou referenci.
Epizodu jsem si užívala, protože jsem doufala, že na konci bude rozuzlení v podobě cca takové, že Dash si v důsledku frustrace z nedostatku nové četby vymýšlí vlastní příběh. To se k mému zklamání nedostavilo. DD jako skutečná postava a všechna její dobrodružství jsou násilně zasazeny do Equestrie. Nebo si opravdu někdo myslí, že pevnost s takovým monstrem (kterou má navíc prakticky pod nosem někdo jako Twilight) se dá jen tak ignorovat a považovat celou tu dobu za něčí autorskou licenci?
A mrzí mě nevyužití ostatních postav. Kdyby nechali celou akci na Dashie, vyšlo by to prakticky nastejno. Sledovat přehazování kroužku mě neskutečně nudilo.

Chápu přesně jak ten díl cítíš. Abych ho dovedl ocenit, zařadil jsem si ho do škatulky filler/spinoff. Pak mu mohu s klidným svědomím věnovat 7/10 s tím že doufám, že se nedočkáme pokračování Daring Do linie. Asi největší problém (asi od začátku MLP:FIM, ale tady to bylo zatím znát nejvíc) je pro mě RD jako „element of loyalty“ Jasně, takže nechám svou hrdinku ve štychu. Velmi loayalni. EoL měla být podle mě AJ a RD měla být honesty. Ale což Twilightsmile Bavil jsem se.


RE: Epizoda 4: Daring Don't - Broseph - 08.12.2013

Zajímavá epizoda, už hned na začátku mi RD někoho připomínala Twilightblush, nebyla to zatím úplně nejlepší, ale bude mezi Top 10. CO TO ŘÍKÁM, BYLA TAM DARING DO Rainbowkiss! Jediná věc co mi na epizodě nesedla bylo, že přechod mezi jen tak obyčejným lesem a tím palácem v džungli byl příliš krátký. (A nebo Daring Do bydlí na skok od paláce a jednou za čas si tam zajde něco ukrást, napíše o tom knížku a peníze se hrnou Rainbowwild Rainbowlaugh) Je to taková v ději nepodstatná epizoda, ale zaslouží si 7,5/10

Jo mimochodem, když všichni obdivujou Dashiin face
[Obrázek: the_face_of_your_number_one_fan_by_johnj...6x2w3r.jpg]



RE: Epizoda 4: Daring Don't - Azuliana - 08.12.2013

Souhlasím s Darmem a Crossie.

To, že z DD udělali "živou" postavu považuju za jeden velký *facepalm*. Díky tomu nám povyskákala spousta nelogičností, kterých si všimne i průměrně zainteresovaný pozorovatel. A to, že je tam Dadring Do to opravdu nepřebije.

Každopádně začátek byl opravdu "bronies in nutshell" Rainbowlaugh
A když se RD hádala s Twi o detailech knihy, tak reakce zbytku mane6 mi velmi připomínali reakce mudlovského okolí, když jsem se někde potkala s "kolegou" Potterheadem a začali jsme rozebírat Pinkiesmile
Plus body na referenci na Indyho, krásně zparodované pomocí Pinkie (červená čára).


RE: Epizoda 4: Daring Don't - Deecevans - 08.12.2013

Daring Do mi byla vždy sympatická. Takže jsem ráda za další díl s ní. A z vedlejších postav bych ještě uvítala díl o Lyre. Pinkiesmile


RE: Epizoda 4: Daring Don't - Niky - 08.12.2013

No epizoda byla sama o sobě docela dobrá a při některých scénkách se nešlo nesmát.Třeba při tom Rainbowiným pohledu nebo když Pinkie malovala tu červenou čáru . Ale konec byl nějak uspěchaný a pořád se mi zdá nějaké divné že je Daring Do skutečná.
Mé hodnocení je 7/10.


RE: Epizoda 4: Daring Don't - jaroslav - 08.12.2013

(08.12.2013, 09:39)Darm Napsal(a):
(08.12.2013, 00:25)Northern Cross Napsal(a):
Hodnocení: 2/10

Jeden bod je za reklamu na GAK. Další za gagy z kraje epizody (jako třeba party čepička nebo "I am a huuuuge fan) a milou referenci.
Epizodu jsem si užívala, protože jsem doufala, že na konci bude rozuzlení v podobě cca takové, že Dash si v důsledku frustrace z nedostatku nové četby vymýšlí vlastní příběh. To se k mému zklamání nedostavilo. DD jako skutečná postava a všechna její dobrodružství jsou násilně zasazeny do Equestrie. Nebo si opravdu někdo myslí, že pevnost s takovým monstrem (kterou má navíc prakticky pod nosem někdo jako Twilight) se dá jen tak ignorovat a považovat celou tu dobu za něčí autorskou licenci?
A mrzí mě nevyužití ostatních postav. Kdyby nechali celou akci na Dashie, vyšlo by to prakticky nastejno. Sledovat přehazování kroužku mě neskutečně nudilo.

Chápu přesně jak ten díl cítíš. Abych ho dovedl ocenit, zařadil jsem si ho do škatulky filler/spinoff. Pak mu mohu s klidným svědomím věnovat 7/10 s tím že doufám, že se nedočkáme pokračování Daring Do linie. Asi největší problém (asi od začátku MLP:FIM, ale tady to bylo zatím znát nejvíc) je pro mě RD jako „element of loyalty“ Jasně, takže nechám svou hrdinku ve štychu. Velmi loayalni. EoL měla být podle mě AJ a RD měla být honesty. Ale což Twilightsmile Bavil jsem se.

Těžko můžeš projevit loyalitu k někomu neznámému koho znáš půl dne a fillerem můžeš nazvat skoro každý díl, který se nachází mezi začátkem a koncem série.Rainbowlaugh


RE: Epizoda 4: Daring Don't - Quint-t-W - 08.12.2013

U toho ksichtíku mi bylo hned jasné, jaký mem bude dominovat následující týden Rainbowlaugh

Nelogičnosti a navazování na to, co známe, už tu probírají ostatní s lepšími vyjadřovacími shopnostmi. Mne to nevadilo tolik, abych si díl neužil. Headcanon se mi utvořil takový, že prostě byla Rainbow celá paf z toho velikého zjištění, že ji to celou vykolejilo a dopadlo to tak jak to dopadlo.

Pár jiných zbytečných detailů, které mi uvízly v hlavě:
I want that party fez! Pinkiehappy
Vidíme i poníky přímo zaměřené na hrubost. Na hranicích Equestrie a za nimi opravdu není bezpečno.
Interpunkční znaky jako cutie mark! Konečně mám referenci, jak otáčet otazníky na svém OC!
Násilí na poníkách každý hned odsuzuje, ale co chudinky kočičky?
Kus mapy! Čas aktualizovat představy o geografii (taky se vám zdá, že jsou pohyby kontinentů několikařádově rychlejší než co známe u nás?).

Mimochodem, při dohadování Twilight a Rainbow, jestli se za nimi vydat nebo ne, zmiňovali třetí knihu, čtvrtou knihu... Nemá někdo přehled, kolik jich skutečně je? Možná mi to jen uniklo.


RE: Epizoda 4: Daring Don't - elizabeth558 - 08.12.2013

v pohode diel zatial by som povedala najslabsi diel z S4 ale to je len predbezne hodnotenie urcite sa casom vylepsi, je pravda ze zoskutocnenim Darling Do sa vyskytlo vela nejasnosti ale co uz ked uz Twilightoops
Stara dobra RD sa prejavila az ked zachytila DD nad priepastou, to som mala pocit ze je to skutocne ona Rainbowdetermined2
Twi na zaciatku s tym klobucikom Twilightblush (inak co sme sa tu bavili skor TWI sa naozaj ZVACSUJE aj roh aj je vyssia).
Animacia +500 exp.