Bronies.cz
Faster than Light (FTL) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Faster than Light (FTL) (/Vlakno-Faster-than-Light-FTL)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Faster than Light (FTL) - Discordian - 10.01.2014

Jo tak, já že čtverkové štíty stačily aspoň na ochranu automatu na polévku na třetí palubě


RE: Faster than Light (FTL) - Raider - 10.01.2014

Nemôžem sa rozhodnúť či si to kúpiť či nieTwilightoops


RE: Faster than Light (FTL) - Alkel u3 - 10.01.2014

Discordian: „Hlaste škody.“ „Paluba 7 až 13 bez teplé vody.“

Raider: Právě jsi se vystavil jisté smršti doporučujících postů, takže si to prostě kup, už nemáš jiné východisko Pinkiehappy (litovat toho nebudeš)


RE: Faster than Light (FTL) - Melgarh - 10.01.2014

Ted jsem prave dohral FTL na Easy se Stealth cruiserem - a prekvapilo me to jak jednoduche to bylo!

Mel jsem ale brutalne stesti - nasel jsem 2x Burst Laser 2 u Storu a spojeni s dual laserem mate 8 laserovych vystrelu pri dobre rychlosti, ultimatni bombardovani. Spojeni se stitem, Stealth weapons a na konci dokonce i weapon pre-igniterem tak nic mi nestalo v ceste.

U bosse jsem ale vymenil dual laser za breach bomb MkII kterou nyni radim na nejvyssi misto, pryc s Fire bombou, at zije Breach bomba!

Krom stealth systemu jsem mel stity a motory na max, zbrane jen 8. Drone a teleporter ne.

Prvni boss fight faze byla primitivni, boss mi neudelil ani jedno zraneni a vystrilel jsem cast posadky. Druha faze byla horsi, tam uz me 4x zasahnul (jeho super power droni) ale zbytek lahoda, nakonec uz mu zbyli pouze 1 clen posadky. A posledni byla uz jen oddechovka. Skoncil jsem s 75% hullem a nepritel bez clena posadky a absolutne vsechny systemy vyrazene - Breach bomb Mk II je borec Rainbowlaugh


RE: Faster than Light (FTL) - Discordian - 10.01.2014

Zajímavý je taky Crystal Cruiser, nepřítel často spáchá sebevraždu o vás


RE: Faster than Light (FTL) - Tuxik - 10.01.2014

Crystal Cruiser... tu mrchu jsem uz mohl tak 3x mit, ale ten posledni potřebný sektor se mi nikdy nepovedlo ziskat posledni event. Twilightangry2


RE: Faster than Light (FTL) - Keranis - 19.01.2014

Teď mě napadlo: Co když vám dojde palivo, zrovna když jste v pásu asteroidů/u slunce? Jediný způsob, jak získat palivo, je počkat jeden tah, a to v těchle sektorech nejde Pinkiehappy

A kde vězí s tím updatem? Už 18 dní nic Pinkiesad2


RE: Faster than Light (FTL) - Melgarh - 31.01.2014

Tak a konecne se mi to podarilo od doby co jsem si nainstaloval FTL:

Po hrach na easy jsem zkusil hru na Normal za Zoltan Cruiser typ B.

A hned na poprve se mi podarilo! Ac behem hry jsem uz mel pocit ze to mam vzdat a pri 2. fazi bosse jsem dostale behem 1 vteriny zhruba 8 kusu damage z droid utoku, tak preci jen se povedlo Twilightsmile

[Obrázek: FTLwin1_zpsc0c9509a.png]

Proc jsem to chtel vzdat? Protoze vsude jsem dostaval ION zbrane! Ano.. mel jsem 4x Ion Blast I.. a Halberk Beam.

S timhle kombem se spatne prorezavalo a pak najednou prisla dalsi zbran.. fire beam Facehoof Proste nic s cim by se dalo zpusobovat zraneni kontrolovane. Nakonec prisla Breach Bomb 2 ktera mi zajistila vyhru proti bossi ale lehka hra to urcite nebyla..


RE: Faster than Light (FTL) - Keranis - 31.01.2014

Kdybych měl 3x Ion Blast a Fire Beam, tak bych slintal blahem Rainbowlaugh I když Scouti a Assaulti by byli bez nějakých dronů neporazitelní...

Gratulace k prvnímu vítězství na Normal! Raritywink


RE: Faster than Light (FTL) - Krawik - 01.02.2014

Stále nevycházím z údivu, jak můžou mít lidé takové úspěchy se sestavama, které považuju za naprosto useless (jednu Ion zbraň bych ve své výbavě snesl, ale tři...) Rainbowlaugh

V tomhle ohledu dávám přednost kvantitě před kvalitou. Mým snem je, že si jednou na loď namontuju 4x Burst Laser II Pinkiehappy