Bronies.cz
Pragoffest 2014 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Pragoffest 2014 (/Vlakno-Pragoffest-2014)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Pragoffest 2014 - Honzdir - 20.01.2014

Já budu na svojí zrcadlovku točit spíše krátké záběry, co se mi budou hodit do dokumentu, ale:

Fang: Zásuvka tam určitě nějaká bude Ajsmug A notebook i s externím diskem tam budu mít u sebe pořád, takže ten bude k dispozici pro jakýkoliv materiál Pinkiesmile

Tom0147: Vezmeš kameru, co jsi měl na Karaoke? Ta byla fakt skvělá a vešlo se na ní docela dost, tak by se dala použít pro nějaké další záznamy Twilightsmile

Melgarh: Pokusím se natočit vše, co půjde! Rainbowlaugh

Také počítám i s tím, že pipa943 bude mít, jako vždy, svojí kameru Pinkiesmile

Seran: Přijedeš nakonec taky a vezmeš s sebou to svoje vybavení? Pinkiesmile (plus, když to bude možné, veškerý materiál z FFka a VPS? Twilightsmile )


RE: Pragoffest 2014 - Frolda - 20.01.2014

Nazdar, tohle mi teď přišlo mailem.

Citace:Ahoj.
Jste vedoucí skupin pro společné ubytování na PragoFFestu. Zbývá posledních 10 míst na ubytování. Pokud víte o lidech, kteří chtějí k vám do skupiny a nejsou dosud přihlášení nebo v přihlášce neuvedli vás jako Ubytovat s:, tak jim dejte prosím HNED vědět, nejpozději dnes večer zavřeme možnost se přihlásit k ubytování nebo ho změnit. Nespoléhejte, že se k vám ještě někdo vejde, kdo přijde na místo. Nevejde. S ohledem na bezpečnost a dohodu se školou musím být nekompromisní. Díky za pochopení.
Zítra bychom se ozvali a domluvili se s vámi na rozložení do tříd. Zatím to vypadá, že Seriescon skupina neobsazuje celou třídu. Stejně tak Manifest fantastiky (ani když sloučíme obě podskupinky). Dále máme 2 miniskupinky vedené Amyee a Furionem, naopak velkou skupinu PoníConu, která přesahuje třídu, ale nedosahuje dvou. Více zájemců o skupinové ubytování není.
Zatím ahoj
Vašek

Tzn., pokud bude chtít ještě někdo být ubytován, tak ať si o to rychle zažádá.

Nevím, jestli tím myslí, že ti, co se napsali na mě, jsou mimo Ponícon a tedy bych mu zítra napsal o sloučení, nebo jestli to myslí včetně nás. Vypadá to, jako kdyby poslal jeden e-mail všem vedoucím.


Re: Pragoffest 2014 - czAdamV - 20.01.2014

Pokud bude někdo natáčet přednášky, mohl bych půjčit stativ.


RE: Pragoffest 2014 - Iluzon - 20.01.2014

Já mám k dispozici vcelku kvalitní kameru sony handycam, problem je vsak ze jede na MiniDV a pres Firewire. Zpracování a poslání záznamu by tedy trvalo delší dobu. Mám ji vzít a půjčit někomu na místě k natáčení?
@Frolda: mám pocit, že tys ofiko Ponícon ubytko, aspoň nevím o tom, že by se řešilo nějaké jiné.
Iluzon

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter


RE: Pragoffest 2014 - Crysisak - 20.01.2014

Snad budou ještě lístky Rainbowlaugh asi si koupim ve čtvrtek na místě. Naštěstí v Pátek nejdeme do školy Ajsmug
Při nejhoršim v Pátek Ajsmug


RE: Pragoffest 2014 - CrystalShine - 20.01.2014

Budou, ale stejně se zaregistruj předem Twilightsmile


RE: Pragoffest 2014 - Crysisak - 20.01.2014

20 kč není pro mě žádnej problém Rainbowlaugh Jen se chci zeptat na jak dlouho vidíte tu akci ? Rainbowlaugh Abych tam nebyl do 5 do rána Rainbowlaugh
Se rodiče budou bát Rainbowlaugh (Je mi 15) Rainbowlaugh


RE: Pragoffest 2014 - Tom0147 - 20.01.2014

(20.01.2014, 14:10)Honzdir Napsal(a): Tom0147: Vezmeš kameru, co jsi měl na Karaoke? Ta byla fakt skvělá a vešlo se na ní docela dost, tak by se dala použít pro nějaké další záznamy Twilightsmile

Počítám s tim. Ohledně kamery si hraju ještě s jednou myšlenkou Pinkiesmile

(20.01.2014, 14:21)Frolda Napsal(a): Nevím, jestli tím myslí, že ti, co se napsali na mě, jsou mimo Ponícon a tedy bych mu zítra napsal o sloučení, nebo jestli to myslí včetně nás. Vypadá to, jako kdyby poslal jeden e-mail všem vedoucím.

Samozřejmě že posílal jeden mail všem vedoucim ubytování. Nemusíš to nijak řešit. Jakejkoli mail je zbytečnej. Pinkiesmile


RE: Pragoffest 2014 - Crysisak - 20.01.2014

Chci se zeptat jestli se tam chystá pár Pegasisters (15-16 let) Ajsmug ????


RE: Pragoffest 2014 - Iluzon - 20.01.2014

Neboj se, pegasis tam bude hromada, i non-bronies. Jen prosím o diskrétnost, také si u takového příspěvky dovolím podotknout, že cony a žánrové akce nejsou pořádány za účelem zpití se pod obraz a podobných vylomenin.