Bronies.cz
Pragoffest 2014 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Pragoffest 2014 (/Vlakno-Pragoffest-2014)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Pragoffest 2014 - niemand - 02.02.2014

To Darm rozjel na 4chanu pokud vim. Nebo bylo ještě jiné?


RE: Pragoffest 2014 - Proky - 02.02.2014

(02.02.2014, 20:58)VlkCZ Napsal(a): BTW rád bych našel na ponychan to vlákno co tam Darm rozjel
To bylo na 4chan Rainbowlaugh


RE: Pragoffest 2014 - CrystalShine - 02.02.2014

Na požádání rozesílám PM účastníkům přednášky Pinkiesmile


RE: Pragoffest 2014 - Corwin - 02.02.2014

Již jsem doma a tak šíleně emocionálně přepnutý, že jsem musel utéct z afterparty u Jamise a aspoň chvíli se zašít k sobě. Teď tu tak sedím a brečím radostí při čtení výše uvedených komentářů Pinkiesmile

Každopádně Vám všem děkuji za naprosto epický con, rozhodně jsem si jej užil a jen tak na něj nezapomenu Ajsmug Rád bych poděkoval všem přednášejícím a všem kdo nám se vším pomáhali - s technikou, úklidem, přípravou.

Rád bych také poděkoval Tomovi, jak jsem již několikrát zmínil, na PGF odvedl větší kus práce a bylo super s tebou spolupracovat Pinkiesmile Už se těším na FF Ajsmug

@Midnight - určitě budeme strašně rádi když dorazíš, jak bylo psáno - jednoznačný souhlas (tvou otázku jsem v přednáškovce přečetl nahlas, odpovědí mi bylo jednoznačné ANO od všem přítomných Pinkiesmile )

@bronies na streamu - jste blázni Rainbowlaugh Komentáře k Božskému Obřadu jsou naprosto úžasné, po konci conu jsme si udělali předčítání a neskutečně jsme se tomu smáli Rainbowlaugh


RE: Pragoffest 2014 - niemand - 02.02.2014

(02.02.2014, 21:21)Corwin Napsal(a): @bronies na streamu - jste blázni Rainbowlaugh Komentáře k Božskému Obřadu jsou naprosto úžasné, po konci conu jsme si udělali předčítání a neskutečně jsme se tomu smáli Rainbowlaugh

A my se báli, že tam bude něco závadného a že bude průšvih Rainbowlaugh


RE: Pragoffest 2014 - MidnightShadow - 02.02.2014

Corwin: Dekuji Twilightsmile
To abych zacala studovat, co se vlastne na takove prednasce ma delat Pinkiecrazy


RE: Pragoffest 2014 - Lumík - 02.02.2014

Ahoj!
Ze začátku chci Tomovi a všem přednášejícím hrozně poděkovat za super organizaci a přednášky. Hodně jsem se u nich nasmál a něco i zjistil, i když jsem bohužel byl jen na pár z nich. Naše srazy jsou jedna věc, ale tyhle cony, kde se můžeme vyblbout jsou nezaplatitelné! Díky Jamisovi jsem teď "nábožný"! Rainbowlaugh
Každopádně to byl nezapomenutelný víkend a těším se brzy na další velkou akci!
Také chci poděkovat Ajdrianovi, se kterým jsem vedl naprosto krásný hluboký rozhovor a i když nebyl nejveselejší, byl svým způsobem krásný a pomohl mi. Děkuji moc! Pinkiesmile
Stejně tak i Pajzlovi, se kterým jsme toho hodně namluvili a zažili... Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Hrozně moc pak chci poděkovat za skvělej večer Pinkie. Byl to fajn pokec, ale furt si budu stát za svým - Shining Armor si může vzít Pinkie Pie a fungovalo by to! Rainbowlaugh

No, nebudu tu psát další věci, i když jich je plno, byl to dost náročný víkend. Zápal bronies do přednášek mě nadchnul a možná na FFku budu také jednu mít, pokud vymyslím něco originálního Pinkiesmile Jinak všichni užívejte Sleepcon, Depcon a Anti-Depcon :3


RE: Pragoffest 2014 - Lampička - 02.02.2014

Já sice na PragoFFestu nebyla, ale děkuji všem, co sem postují fotky a ještě budou. Hrozně mě baví si to prohlížet! Heart Takže jestli někdo otálí s postnutím fotek, tak ať to stejně udělá, budu mít z toho radost. Mohu si vystalkovat, co kdo kdy dělal a jak vypadal. Trollestia Nah, prostě mě vždy bavilo prohlížet si fotky z různých akcí.
Těším se i na videa.
A děkuji lidem, co mi nabízeli, že by mi přispěli na (či dokonce zaplatili) vstupenku, ale pak bych si fest vůbec neužila, kdybych věděla, že to je z cizí kapsy. Ale i tak to bylo milé. Twilightsmile
Snad se uvidíme aspoň v létě na FFku.


RE: Pragoffest 2014 - pidi - 02.02.2014

To zas byla ostuda! No, začněme zvolna... Twilightsmile

[Obrázek: JamisNas.jpg]


RE: Pragoffest 2014 - CrystalShine - 02.02.2014

No, abych se přidal – Díky všem za úžasně strávený čas na conu Twilightsmile Organizátorům linie, kteří to i přes stres a hektické termíny zvládli na jedničku, přednášejícím, Michymu, díky kterému to byla party už od rána, Ivorymu, kterého vždy rád vidím, Adamovi za skvělou přednášku, pokec a úžasnou nabídku našemu org teamu, všem co vydrželi mou přednášku… A v neposlední řadě i našemu Bohu, Jamisovi (a těm cvokům co zařídili tu bláznivou akci a průvod celým conem Rainbowlaugh )

A hlavně všem bronies, kteří se zjevně po prvním PragoFFestu a Festivalu Fantazie ještě víc osmělili a úžasně zapadli do conové atmosféry. Narážky na poníky byly občas slyšet, ale nebyly nijak příliš negativní. Naopak, spousta účastníků byla překvapena jak to umí bronies rozjet (a z některých reakcí byla cítit i lehká závist)

Díky! Doufám že se zase uvidíme na Festivalu Fantazie a jiných conech. Věřte že na čistě MLP akci je to ještě šílenější!

Ah… A málem bych zapoměl na Janose, díky kterému jsme měli MLP:CCG karty jako jedni z prvních na tomto kontinentu a na skvělý turnaj který uspořádal Twilightsmile