Bronies.cz
Královehradecký geocaching sraz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: Královehradecký geocaching sraz (/Vlakno-Kralovehradecky-geocaching-sraz)

Stran: 1 2 3 4 5 6


Královehradecký geocaching sraz - czAdamV - 30.12.2013

Tak jsme senakonec sešli v počtu osm lidí (i se mnou) Baterka nakonec nemohl přijet, ale byli tam ještě další dva, jejichž nicky si ale už nepamatuju (sorry Twilightblush ). Od nádraží jsme vyrazili krátce po druhé a samotně lovení nám trvalo dvě a půl hodiny. Konečně skóre je tedy jedenáct nalezených a jedna nenalezená keš. Když jsme dolovili, chvilku jsme přemýšleli, jestli podnikneme něco dalšího, nebo jestli se rozejdeme. Nakonec jsme se dohodli, že půjdem do čajovny. První na ráně byla Dobrá čajovna, nicméně tam bylo plno a tak jsme nakonec skončili ve Sluneční čajovně na Velkém náměstí. Melgarh přinesl MLP komixy (nebýt toho, neměl bych teďka tak cute avatar Flutterryay ) a ti co nečetli se bavili o všem možném. Nakonec jsme tam byli nejdéle já a Quint, odcházeli jsme v osm.

Všem děkuju za účast a za skvěle strávený den. A doufám, že se něco podobněho bude někdy brzo opakovat Pinkiehappy

Seznam keší, které jsme prošli a našli:

Původní příspěvek:
[Obrázek: geocaching_logo_by_sgtgarand-d5d0wxz.png]
Pár lidí z Hradce tu je, tak mě napadlo, že bychom mohli udělat nějaký sraz. A když chodí na kešky v Praze, proč bychom nemohli taky? Pinkiehappy


Pro ty co neznají:
Oficiální video (v angličtině):


Popis z české wikipedie:
Geocaching je hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v použití navigačního systému GPS při hledání skryté schránky nazývané cache, o níž jsou známy její zeměpisné souřadnice. Při hledání se používají turistické přijímače GPS. Po objevení cache, zapsání se do logbooku a případné výměně obsahu ji nálezce opět uschová a zamaskuje.

Pokud jste o geocachingu v životě neslyšeli nebo jste ho nehráli, nebojte se toho Pinkiehappy Keše se budu snažit volit tak, nebyly příliš náročné. Myslím si, ze Hradec znám celkem dobře a navíc si celou cestu předem projdu Twilightsmile


Kde budeme lovit?
Nakonec jsem se rozhodl pro možnost lovu ve městě, hlavně kvůli lepší dostupnosti a MHD

Kdy se to uskuteční?
15.2.


Seznam potenciálních účastníků:
Melgarh
Aya Yai
Quint-t-W
ozzacek
Kikyo
Baterka

Úvodní obrázek je od sgtgarand.
(Byly odstraněny spoilery, aby se to dalo celý schovat Twilightsmile )


RE: Královehradecký geocaching sraz - niemand - 30.12.2013

Já bych do toho šel, o víkendech mám více-méně čas vždy, do Hradce jezdím denně, takže bych neměl problém (ale nemám rád MHD...) Rainbowlaugh


RE: Královehradecký geocaching sraz - Melgarh - 30.12.2013

MHD je posledni dobou docela crazy, holt trolejbusy a mraz nejdou moc dohromady a do toho prazdniny.. bleh.

Se mnou se teoreticky da pocitat pokud to neskoci na nejaky dulezity vikend (18-25-31) i kdyz nedele 19 a 26 jsou asi volny.

Mam dojem ze tu je ale dost lidi v HK co mi posilali PMko zda neco bude tak je na case aby se ozvali Rainbowlaugh


RE: Královehradecký geocaching sraz - czAdamV - 30.12.2013

@Melgarh: To je super Pinkiehappy . Na mapě členů moc lidí není a mimo ní vím jen o Niemandovi a ještě jednom člověku Twilightsmile


RE: Královehradecký geocaching sraz - Aya Yai - 31.12.2013

Pokud by nevadilo, že nejsem z Hradce a ustanovilo by se nějaké rozumné datum, tak se moc ráda zastavím. Twilightsmile
(Sice je u nás doma největší geocacher Táta, ale nemyslím si, že by se zlobil, kdybych nějaké kešky odlovila jeho jménem... tedy přezdívkou. Rainbowlaugh)


RE: Královehradecký geocaching sraz - Kikyo - 31.12.2013

Tak já teď ve zkoušovým v HK moc nejsem a i tak tam bývám vždy v týdnu a víkendy jezdím domů Twilightoops
Ale ráda bych se seznámila s někým z HK no, většinou nemám v tejdnu co na práci Rainbowlaugh


RE: Královehradecký geocaching sraz - czAdamV - 31.12.2013

Škoda no. Ono se to ale těžko dělá v týdnu, protože většina lidí má méně času. Minimálně já mám v týdnu čas jenom v pátek (škola, kroužky), tak jedině že by jste si to zorganizovali beze mě Rainbowlaugh


RE: Královehradecký geocaching sraz - pidi - 01.01.2014

Citace:Ale ráda bych se seznámila s někým z HK
Melgarh a MadA12345 jsou nejlepší možností jak začít. Jen u se těžko odhaduje jak na tom jsou s časem, mají toho hodně Twilightsmile


RE: Královehradecký geocaching sraz - Quint-t-W - 02.01.2014

Nekešuju, ale klidně bych se podle trasy a povětrnostních podmínek přidal. Spíše ale na víkend. Třeba mě přesvědčíte, abych se do toho taky ponořil Pinkiesmile


RE: Královehradecký geocaching sraz - ozzacek - 03.01.2014

Já se hlásím. V Hradci bydlím a Geocaching je super Twilightsmile .