Bronies.cz
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S4 (https://bronies.cz/Forum-S4)
+---- Téma: Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan (/Vlakno-Epizoda-8-Rarity-Takes-Manehattan)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - Katrinka - 04.01.2014

Ten díl strašně utekl. Raritydespair Jinak, písnička se i dost líbila a díl také, konečně Rarity po delší době dostala nějaký ten prostor (nejlépe svou epizodu, že? Pinkiehappy) a i když bych mírně protáhla stopáž, rozhodně se nemůžu dočkat další epizody s ní (jestli nějakou další v této sérii dostane). Twilightsmile

[spoiler: p.s.: Ale no tak, tvůrci, nemůžete Spikovi zamilovaného do Rarity dopřát víc radosti? A nedělat z něj furt jen otroka? A kde jsou furt ty klíče?]


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - AleXan - 04.01.2014

Epka bola úžasná a zaujímavá 2 ďalšie songy(alebo 1 rozdelený ne 2 časti?).
8/10 Rainbowlaugh
One problem[spoiler: ŽIADNE KLÚČE!]
OT:
Inač pekne si počkám na HD verziuTwilightblush



RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - Dragonalicorn - 04.01.2014

+ Jak tu psal Martin.. Do Manehatenu přišla nedávno korunovaná princezna a neštěkl po ní ani pes... možná proto, že neměla na hlavě korunku, tak si nikdo nevšim, že je Alicorn Twilightsmile


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - elizabeth558 - 04.01.2014

Tak mne sa epizoda pacila 9/10 , Rarity zaziarila, songy az 2 Raritystarry (ten druhy sa mi pacil o nieco viac), chudak Spike sa asi z tej svojej role do ktorej sklzol uz nevyhrabe. Epizodka mala typicke posolstvo pomoz niekomu a on ty pomoze v buducnosti (narazam na taxikara a spol, nie na konkurentku), by the way aj vam sa zdalo smiesne ako divno ta konkurentka(nezapamatala som si meno) hovorila??

Edit: asi to dopadne podla predpovedi--> kluciky az na konci


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - LUKO - 04.01.2014

elizabeth558: ja som si tiež všimol jak divne rozprava inač pre mna diel dost dobry davám 8/10 a tiež že to jak sa pisalo vyššie že si nikdo nevšimol že došla princezna do mesta Rainbowhuh


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - LunoOndra - 04.01.2014

(04.01.2014, 18:05)Dragonalicorn Napsal(a): + Jak tu psal Martin.. Do Manehatenu přišla nedávno korunovaná princezna a neštěkl po ní ani pes... možná proto, že neměla na hlavě korunku, tak si nikdo nevšim, že je Alicorn Twilightsmile

A vůbec, když přišla celá M6 (která tolikrát zachránil Equestrii), tak si toho nikdo nevšimne..

Ještě se kouknu až budou titulky, ne uplně všemu jsem rozuměl a viděl jsem tak polovinu Pinkiecrazy


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - LightDesh - 04.01.2014

DragonRainbowwildromin,ale jak si mohli nevšimnout že je Alicorn? Přeci jen křídla a roh sou dosti vizuálně nápadné na poníkovi.


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - Oggy123 - 04.01.2014

Dávam 10/10.. Lepšie sa mi to pozerá keď to s niekym komentujem + sa u toho strašne nasmejem. No tento diel sa mi páčil viacej než ten predtým. Inak 2 pesničky v jednom diele? pff Rainbowlaugh

+ Začínam mať pocit, že... [spoiler: Twilight is totally useless] Nehovorím, že je! Samozrejme, že neni pretože bez nej by sa veľa toho nestalo.. Ale je princezna a buď niečo pokazí (predošlý diel) Alebo nezakročí..
Inak.. SPOILER
mala by vraj byť v nejakom diele využiť tie svoje nové schopnosti kedže je tá princezná tak sa teším v ktorom Twilightsmile



RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - Dragonalicorn - 04.01.2014

(04.01.2014, 18:22)LightDesh Napsal(a): DragonRainbowwildromin,ale jak si mohli nevšimnout že je Alicorn? Přeci jen křídla a roh sou dosti vizuálně nápadné na poníkovi.

No viděls, že všichni kolem po ní ani nekoukali jak vyoraná myš. Tak si toho asi nevšimly, nebo já nevim noTwilightblush


RE: Epizoda: 8 Rarity Takes Manehattan - Niky - 04.01.2014

Tahle epizoda je podle mě takový průměr. Začátek jsem ani neposlouchala a jen bez zájmu dívala. Ale někdy od konce písničky už jsem se dívala víc a ke konci měl díl celou moji pozornost. Písnička byla dobrá. A jediné co mi na dílu vadilo bylo že ze Spike udělali poskoka. No dávám 6/10.