Bronies.cz
Piaty košický bronies zraz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: Piaty košický bronies zraz (/Vlakno-Piaty-kosicky-bronies-zraz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Piaty košický bronies zraz - Hotsteppa - 04.01.2014

Dámy, páni a poňe! Twilightsmile

Keďže sa niektorí už krátko po skončení 4. KE zrazu vypytovali, kedy bude nasledujúci, môžem vás potešiť: BUDE Twilightsmile

Pokiaľ ide o dátum, na tom sa ešte dohodneme (pôvodne som to chcel začať riešiť až niekedy v marci, no chcem konečne Pidiho odbremeniť od tých zrazových tričiek, čo nám s Basicom drží), no určite tam bude aj nejaký koncofebruárový. Keďže aspoň v KE to vonku momentálne vyzerá ako na jar, trojmetrových snehových závejov a niekoľkohodinových meškaní vlakov sa zatiaľ báť nemusíme.

Program budem priebežne updatovať, no ako vždy privítam vaše návrhy a už klasicky rátajte minimálne s čajovňou Rainbowlaugh

Dátum: 29.3. 2014
Zlez:: 10:00 pri železničnej stanici

Program (priebežne dopĺňaný):
- čajovňa
- pub
- tradičná nočná cesta do TESCA (naviguje Gus)
- ZOO
- WTF

Prihlásení:
HTTP, Actine, AnimEs, DrDJWorks, Revi, Jerry411, Lattellerr, Lolopolko, Ňupyn, Richi, Sittis WaF, Gusjer, Rainboom, EvkaSoňa, matus_the_brony, ToBeA, Bored_Guy_SK (+ bezmenný brony), kluknawa235, LUKO, Tempest (+ TheHayley73), pidi, Gus


RE: Piaty košický bronies zraz - Sittis Waf - 04.01.2014

Na 4. Košicky zras som nemohol kôli učeniu a teras je to skoro tak istoTwilightangry2. Môj navrh na dátum je 22.3. keď po skúškach. Flutterryay


RE: Piaty košický bronies zraz - EvkaSoňa - 04.01.2014

teším sa Twilightsmile

21 - 23.3. je Animeshow, veľa bronies (vrátane mňa) bude práve tam, takže v tom dátume určite nie
ja by som bola za február, ale to je možné, že bude snehová kalamita tak, ako každý rok Rainbowlaugh


RE: Piaty košický bronies zraz - jerry411 - 04.01.2014

Ak budem mať čas, tak určite prídem. Aspoň predám mince, ktoré mi zostali a sú ešte rezervované.


RE: Piaty košický bronies zraz - AnimEs - 04.01.2014

Konečne to môžem napísať Pinkiecrazy :
Pokiaľ sa nič nestane tak hlásim 100% účasť (tentokrát do konca Rainbowlaugh)
Čo sa dátumu týka tak by som to dal tak koncom februára pretože sa budem musieť učiť.


RE: Piaty košický bronies zraz - nooopyn - 04.01.2014

Pre mňa sú Košice dosť ďaleko Rainbowlaugh síce by som mohol skúsiť rodičov presvedčiť ale pochybujem že by ma pustili Rainbowlaugh


RE: Piaty košický bronies zraz - Lolopolko - 04.01.2014

Február je troška skoro. Dúfam že sa vďaka škole budem môcť zúčastniť. No pravde podobne prídem Pinkiesmile 80%


RE: Piaty košický bronies zraz - Tobyyy - 04.01.2014

OK, pripisujem si na zoznam "Need to get money for:" aj Košický zraz.
A dátum je v podstate jedno, aj maturita sa dá odložiť Rainbowlaugh
No dobre, dobre, cez maturity by to byť nemuselo. Twilightsmile


RE: Piaty košický bronies zraz - pidi - 04.01.2014

do Pragoffestu (30.1 - 2.2.) nebo po Poněconu. Nevím jak budou zkoušky. Můžu mít 14dnů klidu a nebo se z toho... ...zešílet. Dopředu se mi všechno říká hrozně špatně. Každopádně trička budou, i kdybych je měl někomu na půl cesty předat.

Ozýval se Pavlo že má do 15.1. volno a že by přijel. (To já mám největší mazec) Skoro by se mi líbil ten víkend 18. 19. (17. obhajuju...)
A nebo kolem půlky února (februara)


RE: Piaty košický bronies zraz - Hotsteppa - 04.01.2014

Pidi, keby som mal dať zraz do Pragoffestu, tak sa asi zbláznim ja Twilightsmile Momentálne riešim školu a skúšky, to mi treba vybaviť do konca januára.

Navyše som to chcel dať mimo všetkých možných akcií, aj preto s dátumami začínam až v druhej polovici februára (because Poňecon).

Evka, snehu sa neboj... Vonku je momentálne nádherné marcové počasie Rainbowlaugh

Jerry, jednu mincu mám u teba rezervovanú aj ja...

Takže ako vždy vyhadzujem pár dátumov, hlasujte


(and Paul, if you read this, please make Creepy happy and bring at least 5 kilos of halva Rainbowlaugh )