Bronies.cz
Myšlenka dne - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Myšlenka dne (/Vlakno-Myslenka-dne)



RE: Myšlenka dne - Jamis - 07.04.2017

@Tom: Myslíš

Citace:Because I tend to focus so much on what I’m not doing right or can’t do as well as I’d like, I automatically assume inferiority to anyone I talk to or ride with.

To je častá obranná reakce a bývá tím intenzivnější, čím víc se jeden z druhým porovnává. Univerzita je co se tohohle týče, dost šílené prostředí, protože tam jsou rozdíly dost často hodně vidět a spousta lidí se prostě ze začátku nedokáže srovnat s tím, že jsou vedle nich jiní, se kterými je někdo hodil do stejné škatule a dotyční jsou v jejich očích daleko "lepší" tzn. v něčem vynikají mnohem víc a není dost dobře možné je v tom dohnat.

Přejde to až ve chvíli, kdy si jeden uvědomí, že nemůže mít všechno - protože je to vždycky něco za něco. A přesně jak se píše v poslední větě v odkazovaném článku... však víš, co tam je, ne?

Anyway... vzpomínáš si, kde v MLP:FiM se tahle věc objevila? Taky tam je.


RE: Myšlenka dne - Mácaman - 15.04.2017

Tak jsem zjistil že láska se dá měřit nejen množstvím - tedy jak moc někoho máte rádi, ale i vzdáleností. Moje 4 letá dcera mi dnes řekla: mám tě ráda daleko, až za tu vzdálenou bílou planetu


RE: Myšlenka dne - Tom0147 - 12.05.2017

Tak půl hodinu zpátky jsem dokoukal poslední dvojdíl/trojdíl Miraculous Ladybug. Fakt fajn seriál. Na MLP / Gravity Falls / SVTFOE sice nemá, ale je fakt fajn. Rozhodně je výrazně nad průměrným seriálem pro děti...

Takhle sem přemítal až jsem si říkal, jestli jsem si něco podobného řekl, když jsem začal koukat na poníky. No neřekl. Já jsem na poníky začal koukat, protože byli animovaný a ne úplně blbí. Proč? A pak mě to trklo. Já na poníky začal koukat v šestnácti. Krom toho, že jsem byl ještě skoro cílovka (strašný tohlento), to taky znamená, že mi poníci vydrželi už skoro šest let. Což mi přijde fakt hustý. Tak dlouho jsem nevydržel koukat ani na Simpsny.

Tak přemýšlím, jestli jsem součástí toho "came for the show, stayed for the fandom" proudu...


RE: Myšlenka dne - Cwossie - 19.05.2017

Came for the show, stayed for the cons


RE: Myšlenka dne - MichaltheMLPfan - 23.05.2017

Život je smrť a ty máš na viac.
Však raz živí budú mŕtvi a mŕtvi budú živí.


RE: Myšlenka dne - Mácaman - 05.06.2017

" Dokud se nenajdeme, jsme ztraceni. "


RE: Myšlenka dne - Discordian - 05.06.2017

"Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já."


RE: Myšlenka dne - Azuliana - 26.06.2017

Za peníze si štěstí nekoupíš. Ale můžeš si za ně koupit Ferrari a kdo je, k*rva, nešťastnej s Ferrari? Pinkiehappy


RE: Myšlenka dne - Melgarh - 27.06.2017

"Vsude lezej penize, jen je staci zvednout a jsou tvoje!"

@Azu: Ja bych byl.. pac na prvnim retarderu urves naraznik (aspon v HK teda) pokud to neni California teda.


RE: Myšlenka dne - Azuliana - 28.06.2017

To urveš i s Pažoutem nebo Fordem Sierra (vlastní zkušenost Rainbowlaugh)