Bronies.cz
Myšlenka dne - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Myšlenka dne (/Vlakno-Myslenka-dne)



RE: Myšlenka dne - Elevea - 08.02.2018

@Mácaman
[Obrázek: OTVORTE_OCI_UVIDITE_SKUTOCNOST.jpg]



RE: Myšlenka dne - Ajdrianpony - 11.02.2018

Lekce přátelství:
Někdy je lepší mít jednoho či dva kamarády a být sám sebou, nežli jich mít spousty a muset být někým jiným.


RE: Myšlenka dne - Elevea - 14.03.2018

Stephen Hawking zemřel dne 14.3.2018 na Einsteinovy narozeniny. Toto datum Angličané zapisují jako 3.14. Kruh se uzavřel a numerologové mají pré.


RE: Myšlenka dne - EresielRanwa - 22.03.2018

„Dlouho uvažuj, než někoho učiníš přítelem. Pak-li se pro někoho rozhodneš, přijmi jej celým srdcem. Mluv s ním otevřeně jako sám se sebou.“ -Seneca-
Děkuji za dnešní možnost zpovědi, Rwáčku, moc mi to pomohlo Pinkiesad2 A ty srandy potom ještě víc Flutterryay Jsi skvělý člověk a přítel Pinkiesmile


RE: Myšlenka dne - Azuliana - 03.04.2018

Money can buy the chemical dopamine, therefore it can buy happiness.


RE: Myšlenka dne - Ajdrianpony - 20.06.2018

Nestyďme se za to čím jsme, nebo za to, čím nejsme.
Vemte si příklad z našeho nejůžasnějšího vědce, skladatele, básníka no prostě všeuměla Járy Cimrmana.
Jeho teorie Externismu, která ohromila filosofický svět byla také všem pro smích a podívejte, kde je Cimrman dnes a kde byl včera.. i když on vlastně vůbec nebyl, ale patrný je. Pinkiesmile

Zde jsou umělcova slavná slova:
"Existuje pouze okolní svět a neexistuji já, ovšem a to je důležitá věc, to že ve světě neexistuji já neznamená, že nejsem patrný, protože patrnost a existence jsou dvě naprosto odlišné věci."

Nestyďme se za to čím jsme ( Bronies ), protože vlastně vůbec nejsme, jsme jen prázdnou dírou v středoploše. Pokud se okolní svět rozpíná, díra se zmenšuje, zatímco pokud se okolní plocha smršťuje, otvor se zvětšuje.

Co z toho pro nás vyplývá? To vlastně ani sám nevím, protože jediné co vím je to, že nic nevím


RE: Myšlenka dne - Decimus - 07.01.2019

Jsem si teď tak zavzpomínal na mé začátky zde na fóru a tak jsem se zamyslel nad zrušeným Chat threadem a kamarády, které jsem tam poznal a byl jsem s nimi v kontaktu zhruba dva roky a už jsem v kontaktu jen s některými. A tak jsem si říkal: je škoda, že nelze vrátit minulost, nebo obnovit kontakty z různých důvodů (s některými jsem se nepohodl, či jsem se zastal jiných v nějakých hádkách, nebo prostě jiné důvody). A jak jsem se nad tím vším zamyslel, trošku mě to zamrzelo. Už je to nejspíš dobré 3 nebo 4 roky od doby, kdy jsem s většinou "členů" Chat Threadu byl naposledy v kontaktu.


RE: Myšlenka dne - EresielRanwa - 15.01.2019

Možná není úplně dobrý nápad vycházet ze skladu s okenou v ruce a olizovat si z tlamky neviditelné zbytky snídaně, když je v dohledu šéf Facehoof Rainbowlaugh


RE: Myšlenka dne - Mácaman - 04.06.2019

Rozdíl mezi psem a kočkou:


Psí myšlenky: Člověk mi vždy nachystá jídlo, stará se o mne, vozí mne autem, postavil mí psí boudu, umí tolik věcí, člověk musí být bůh.

Kočičí myšlenky: Člověk mi vždy nachystá jídlo, stará se o mne, nachystal mi místo na spaní, vozí mne autem, já musím být bůh.



RE: Myšlenka dne - Mácaman - 02.09.2019

"Když vám lidé píšou nenávistné reakce na adresu vašeho odlišného vzhledu nebo chování, znamená to, že už nedovedou argumentovat ničím jiným. Vy tím pádem vítězíte,"

(Greta Thunberg)



"Kdyz vas pomlouvaji. znamena to, ze mate neco, co chteji."

(to uz nevim kde jsem slysel - asi stare cinske prislovi Pinkiesmile )