Bronies.cz
Myšlenka dne - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Myšlenka dne (/Vlakno-Myslenka-dne)



RE: Myšlenka dne - Winter Breeze - 10.01.2014

Proč je nebe tak nádherné?
Dost možná proto, že někdo chtěl, aby jsme leželi celou noc na zemi a čučeli na oblohu. Nebo aby jsme toužili jich dosáhnout. Nebo abychom je poznávali a snili o tom že u některé z nich (možná) je i život.
No, a pak lidi vytvoří Skyrim a obdivují v něm hvězdnou oblohu, místo aby vylezli ven a dívali se na opravdové hluboké nebe :p


RE: Myšlenka dne - Elevea - 10.01.2014

OT:
Ty jsi nehrála Flashpoint, co? Tam obloha měla smysl.



RE: Myšlenka dne - Vited - 10.01.2014

Už jsem sem chtěl napsat tak 4 krát ale než jsem přišel k pc nebo o mobilu tak jsem myšlenku zapoměl Raritycry tak si říkám že některé myšlenky prostě nejdou zapsat z duvodu že by mohli být až moc chytre pro lidské chápání tak je musíme prostě zapomenout nevím proč mě tohle napadlo Rainbowlaugh


RE: Myšlenka dne - Tobyyy - 10.01.2014

Dá sa fénix upiecť? A ako by taký pečený fénix chutil?

Áno, vyzerá to ako blbosť, ale keď si vezmete vlastnosti fénixov...Dokáže im oheň ublížiť?


RE: Myšlenka dne - Logan Raise - 11.01.2014

Už delší dobou mi vrtá hlavou, jak může chutnat netopejr. V podstatě je to okřídlená myš, chutná tedy jako myš?


RE: Myšlenka dne - Winter Breeze - 11.01.2014

(ToBeA: Asi pálivá příchuť Pinkiecrazy )
A proč Venku začíná štěkat ten pitomej pes zrovna, když usínám? Jak může mít tak skvělý načasování?
Dost možná jsou psi inteligentnější stvoření, než si myslíme a záměrně nám dělají naschvály. Louže na koberci. Rozcupované papuče. Nekonečně noční rozhovory mimo síť vodafon (štěkofon ).


RE: Myšlenka dne - Linhyx - 11.01.2014

Všechno nový je špatný.
Pořád se boj, strach je to jediné,co nás udržuje při životě.
-Grug Croods Rainbowwild


RE: Myšlenka dne - Fun1k - 12.01.2014

Tohle není ani tak myšlenka jako pokus: Teď jsem byl na jednom maturitním plese a jen tak pro srandu jsem si tam přinesl takovou ptákovinu, plastové růžové brýle ve tvaru rtů, a když jsem si to tam nasadil, všiml jsem si, že s tím lidi rozesmívám. Jsem to nosil po Lucerně asi hodinu a můžu říct, že je to zaručený ledoborec Rainbowlaugh Stačí jen s někým navázat oční kontakt a usmát se, a ono je to rozesměje. Miluju rozesmívat lidi Pinkiehappy


RE: Myšlenka dne - Fast Bolt - 12.01.2014

Já taky. Myšlenky dne.
Nikdy si když si hraješ s motýlkovým nožem nedrž ho za ostrou stranu. NIKDY.
Když je Qanto otevřené, život začíná, když je Qanto zavřené...[spoiler: život pokračuje dál. A začal když jsi se narodil, nebo je na tom někdo tak špatně že má narozeniny na otevírací dobu Qanta?]
Nikdy.Opravdu NIKDY. NIKDY Si nedávej do rány šťávu z pomeranče.

NIKDY
Nic. Definice ničeho je nic, protože nic nemůže existovat.
Nic v ničem je nic a to musí mít hranice. Nebo nekonečné nic? Jakou by mělo barvu? A co bylo před vesmírem? A co je za hranicemi toho našeho?
Je nám 96miliard světelných let málo? Nebo proč hledáme multiversa?
Ano, jsem na tom hodně špatně.



RE: Myšlenka dne - Logan Raise - 12.01.2014

Není duha důkaz, že bůh rád kouká na MLP?