Bronies.cz
Pardubický kraj -Vysočina - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Pardubický kraj -Vysočina (/Vlakno-Pardubicky-kraj-Vysocina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Pardubický kraj -Vysočina - Baterka - 12.01.2014

Tak vůbec nevidím aktivitu Bronies z pardubického kraje a okolí. Twilightoops
Tady máte vlákno - pro Plány pro tyto kraje ! Twilightsmile


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Kikyo - 28.01.2014

Existuje vlákno potencionálního Královehradeckého srazu a z Vysočiny vím akorát o Třebíčských a Jihlavských srazech Pinkiesmile


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Gekoncze - 18.03.2014

[Obrázek: tumbleweed-gif.gif]

Kdyby zde snad někdy byl nějaký srazík tak bych se tam možná i objevil. Flutterryay


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Melgarh - 18.03.2014

V dubnu by mohl byt zase cas na zopakovani Vychodoceskeho srazu, v Hradci to bylo uspesne a seslo se nas 8, pokud dobre pocitam Rainbowlaugh


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Quint-t-W - 18.03.2014

Neštvěte mě, nebo se fakt něco pokusím dát dohromady Derpytongue2

Když jsme u toho, trocha sondáže neuškodí.
Komu by vyhovovalo Pardubicentrické posezení? Je to takové nejjednodušší, a pokud si někdo přečte, že tam a tam v konkrétní dobu někdo bude, tak se dost možná přidá. Osobně znám jen pár hospod, a v žádné jsem už nějakou chvíli nebyl (a pár bych se vyhnul, ale to spíš z osobních důvodů které mají co dělat s polohou ve městě, přímo mezi mnou a nimi žádná hustá atmosféra není). Případně jsem na mapě našel dvě čajovny. Takže kdo má doporučení, ozvěte se, jinak budu vybírat namlhavo (jen o trochu lépe než naslepo).

Druhá možnost je sraz s nějakou pohybovou aktivitou. Nadchází část roku, ve které z tohoto pohledu budu dost omezen, ale přesto bych i tady měl nápady: cykloprojížďka po okolí (aneb motivace, abych si konečně sehnal bycikl), popř. něco na koupališti nebo v aquacentru ("Akce Seapony").

Nejspíš na to jdu špatně a uniká mi spousta věcí, ale přesto se vyjádřete. To, že nevíte na 100% vůbec nevadí. Brainstorming is magic. Twilightsmile


RE: Pardubický kraj -Vysočina - atalax - 19.03.2014

Pokud by se něco konalo v Pardubicích, tak bych se možná zastavil, dokonce i ten Hradec bych asi občas zvládnul.


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Baterka - 19.03.2014

Waaaa..... Tady se něco objevilo !
Tak já bych to měl do pardubek mnohem blíž než do Hradce. Takže já sem pro.. jen lidi nejsou asi Rainbowlaugh


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Melgarh - 19.03.2014

Pardubky taky zvladam at to neni furt jen Hradec, preci jen mate i lepsi nakupni centrum tak proc ne akorat hospody absolutne netusim, byl jsem akorat na rozlucce se svobodou bratra v ty Irsky a to byl kurna luxus, super obsluha, super jidlo a vsechno Rainbowlaugh


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Quint-t-W - 21.03.2014

Patrik, říkáš?
Jsem pro vyzkoušení. Je dobře dostupná, je tam dost místa (ne, že bych nás čekal spoustu, ale je menší pravděpodobnost, že bude nutná rezervace) a prostředí je příjemné. Sice se mi zdá, že se zaměřují na speciality, které nejsou úplně levné, ale na posezení to tolik snad nevadí.
Samovýčep a cider (prý dva druhy, co jsem dnes zahlédl Rainbowwild) jsou příjemný bonus.

Otázka je kdy - co příští sobota?
Příští týden zkusím oběhnout a zhodnotit několik dalších možností, ale pokud by byl zájem o něco spíš dřív než později, tak můžeme.


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Melgarh - 21.03.2014

@Quint-t-w: Pristi vikend mam bohuzel naplanovanou trasu do Prahee, abych mohl rucne prevezt zasoby na Czequestrii do sidla naseho pana vedouciho Rainbowlaugh

Ale o vikendu zajit napr. na 200g Směs "LONDONDERY" z vepřové panenky s pikantní omáčkou, podávaná v křupavém chlebu zabaleném v papilotě bych urcite rozhodne zasel.. za me jsou ty ceny v poho ale pro lidi bez prace to muze bejt docela darda. 5. Dubna je realne.

Ono je otazka, zda to chces vest jako spesial sraz ci jako pravidelny. Pokud jako special tak lepsi to oznamit dopredu o ten tyden vice aby si lidi mohli naplanovat cesty, z Prahy je to lepsi spojeni do Pardubic nez do Hradce Raritywink