Bronies.cz
Pardubický kraj -Vysočina - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Pardubický kraj -Vysočina (/Vlakno-Pardubicky-kraj-Vysocina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Andy FoxHoof - 18.06.2014

Nóóóm, jelikož já o ničem, co by mi bránilo (zatím) nevím, tak já bych se přidal určitě Pinkiesmile


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Baterka - 21.06.2014

Zelená brána zní zábavně nic proti nemám Twilightsmile Myslím že je to dobrý nápad.


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Quint-t-W - 25.06.2014

Tak to teď ve snad dostatečném předstihu shrnu, přes FF na internetu víc nebudu než budu, takže nějaké připomínky buď zítra a pozítří dopoledne, jinak se k nim dostanu přečtu až pak.

So 12.7. 14:00 sraz na vlakovém nádraží
Pak focení u/na Zelené bráně (nejen) pro Equestria Daily. Pokud někdo s sebou nebude mít poníka, můžeme se po cestě zastavit v některém hračkářství v Afi Pinkiesmile Nebo mu někdo půjčí, vídávám jich na srazech často více než srazujících Rainbowlaugh Bude-li zájem, můžeme připojit i prohlídku nějakých výstav.
Podle počasí pak najdeme místo buď v Tyršových sadech na piknik nebo v čajovně.


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Quint-t-W - 09.07.2014

Právě jsem rozeslal pžes SZ připomenutí a kontakt na mě všem, co by se teoreticky mohli objevit. Pokud na seznamu příjemců nejste a myslíte si, že byste být měli, ozvěte se.

Mimochodem, v Tyršových sadech po dlouhých peripetiích začnou brzy (maximálně v řádu týdnů) rekonstrukce a veřejnosti je na neurčitou dobu zavřou. Takže než se to stane máme akorát příležitost. Pokud tedy nebude pršet, což zatím vypadá 50/50. Takže posílejte pravidelné oběti do Rainbow Dash fanklubu a proste o příjemné počasí Rainbowlaugh
Mimochodem, kdo v případě pikniku byste vzali nějakou deku a občerstvení?


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Andy FoxHoof - 11.07.2014

Ahoj, tak bohužel mi do toho zase něco skočilo, tudíž se mnou zítra nepočítejte Applejackunsure


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Baterka - 11.07.2014

Nevím jak to se mnou bude - rekonstrukce bydlení.


RE: Pardubický kraj -Vysočina - atalax - 11.07.2014

Mně se zatím nic nesnaží zastavit, přijdu Pinkiesmile

Baterka Napsal(a):Nevím jak to se mnou bude - rekonstrukce bydlení.
Andy FoxHoof Napsal(a):Ahoj, tak bohužel mi do toho zase něco skočilo, tudíž se mnou zítra nepočítejte
Cally Napsal(a):Netuším zda ten datum nebudu zrovna na koupačce na Mělicích, ale kdo ví, třeba se to změní
Melgarh Napsal(a):Tak JamisZel negativni update - dostal jsem dovolenou a letenky uz zakoupeny tak preji prijemne pocasi a hodne zabavy! =)

Vkrádá se ale myšlenka - nebylo by možná lepší odložit to třeba o týden (2014-07-19)?


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Quint-t-W - 11.07.2014

Skoro to na odklad vypadá, odhlásilo se dost lidí. Vychází mi nyní sestava ve třech. Jenže bohužel příští víkend zase jedu navštívit rodinu na Moravě.
Přesto si říkám, že posunout to by byla docela škoda. Ještě se může vyjádřit madA nebo přihlásit někdo, o kom nevím. Řekněme že bych zatím jen nechal odpadnout ten piknik a nechal to na bránu+čajku. Nejpozději zítra v 10:00 (ale budu se snažit o co nejdřív) bych pak podle rekací teď vyhlásil, jestli se opravdu něco bude dít nebo ne.


RE: Pardubický kraj -Vysočina - czAdamV - 11.07.2014

Pokud by to bylo zítra, tak se mnou můžete počítat Twilightsmile


RE: Pardubický kraj -Vysočina - Quint-t-W - 12.07.2014

Sraz tedy bude, jen si dovolím posunout čas začátku na nádraží až na 15:00. Doufám, že to nevadí.