Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Terodeness - 02.04.2014

@Jadus: Ale já přišel pro ten kaviár a langusty na medu. Protože jsem je předtím dostal.

Proč nazívám EqG II kekelem? Protože:
1. Viděl jsem ty upravené (pomalované modely). Kdybych se s takovým oc kdekolik prezentoval dostal bych takovej kartáč, že bych si mohl hledat novej fandom..
2. Viděl jsem Intro. A i když nejsem profík přes hudbu troufnu si říct, že Rock != dubstep.
3. Viděl jsem již pár filmů s "Rock" v názvu a věřím že i tento film se bude nést v podobném či stejném duchu.
4. Tvůrce mě již trikrát zklamal. Nečekám, že se to po čtvrté změní.

To s tou zabijačkou:
Fajn můž se vybodnout na animační chyby, obrovské plot holes, memy, zbytečné OC, nesmyslný příběh, ale jak mám ignorovat to co hejbe s dějem a podstatně mění mlp universe?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Martin - 02.04.2014

OT: (trochu pozdě reaguji na staršího Jamise)
>> protože UHO školních jídelen .... kdo s tím má dobrou zkušenost?

Já bych byl asi pro pana Pohlreicha exot Pinkiesmile Pro Radlana to fakt je, ale zase jak píšeš, co kus to názor (OT: i s tím jídlem.. jíte někdo sushi? A přitom na tom nic není, a je to možná i zdravější než ten řízek. To, že něco někdo nemá rád, neznamená, že to je špatné).


>> zeptat se na pohled někoho, kdo na poníky narazil až teď

Pokud tu někdo takový je, ať prosím (moc prosím, smutně koukám) napíše svůj názor do příslušného vlákna např. k finální epizodě S1-S3 (občas se tam nějaký příspěvek objeví, ale většinou jich moc není). Musím sekundovat, taky by mne to zajímalo (osobně mě štve, že si třeba u sebe ani nepamatuji, jak jsem se choval, když sem viděl poníky prvně Twilightoops ).


>>> Pořád odkaz na tvůj názor, že se mi líbí/chutná něco, co je obvykle považováno za blivajz

Když to Jamis podal tahle.. trochu mi vzal vítr z plachet. I když bych se asi řadil (ať už v oblasti jídla, tak v oblasti televizní zábavy) mezi ty, kteří spíš konzumují blafy.

To přirovnání k restaraci je sice trefné, ale tady jde jen o míru vkusu, a myslím si, že Radlan zase není až tak moc mimo, protože na fóru se tady konec konců všichni "známe". Spíš bych to přirovnal k zájezdu školy, která sedí v restauraci a studenti si sdělují své názory na to, co zrovna dostali na stůl. Netuším, co by musel Radlan provést, aby se to vyrovnalo tomu, že obíháš stoly s cizími lidmi a znechucuješ jim oběd (pokud tam byl před nimi Ramsey, tak to uvidí sami v televizi).

Co se týče zabijačky, určitě se najde někdo, kdo rád jí vepřové, ale když byste vedle něj postavili na stůl prejt, tak třeba hodí šavli, a to je ani nemusíte míchat dohromady. Ale prostě to je součástí celku (nebo spíše u prasete bylo - filmy jsou vlastně taková zabíjačka naruby).


Kritika kritiky nevadí (alespoň mě ne), ale nesmí to nikdo moc brát na sebe (teď bych nerad citoval konkrétně, ale Radlan určitě nechce naznačovat, že jste blbí).

Fakt je, že odsoudit celý film na základě traileru není moc košér, ale předpokládat, že ten film asi moc za nic stát nebude, je oprávněné (k čemu jinému by měl trailer sloužit, než nalákat lidi?). Ale spoléhat se na to nedá (mám spoustu filmů, které jsem viděl ještě před trailerem a když jsem pak viděl ten, tak na jeho základě bych si ten film nikdy nepustil).


>>> názor "nelíbí se mi to" podáván stylem "jsem znechucen a vy všichni byste měli být taky znechuceni"

Já mám spíš za to, že debata začala stylem "ten film už není tak moc o přátelství" a pak se řešilo, že ani tak moc ne, a že tam převažují jiné věci.

Tady šlo jen o to, že EqG je v tomto ohledu větší spinoff než jen tím, že jsou tam lidi. Zajímalo by mne, jaké by bylo přijetí FIM, kdyby (kdyby chyby) byl EqG pilot Pinkiesmile


Netvrdím, že by v rámci "vyšší společnosti" nemohl Radlan a ostatní používat mírnější tón (např. nezakončovat věty slovy "hnus"), ale aniž bych se snažil vlézt do jistých míst oběma stranám (Jamis zkrátka píše pádné argumenty), nesdílím 120% optimistický názor na EqG/FIM určité části fóra. Radlan a ostatní jen "na plnou hubu" řekli většinu toho, co si o EqG myslím. Tak nás je tady menšina..

Možná by jen stačilo, kdyby se méně zobecňovalo Ajsmug

(02.04.2014, 15:19)Terodeness Napsal(a): 1. Viděl jsem ty upravené (pomalované modely). Kdybych se s takovým oc kdekolik prezentoval dostal bych takovej kartáč, že bych si mohl hledat novej fandom..

Pinkiesmile Není to tak dávno, co lidi tvůrce div neukamenovali, když použili v OC křiklavé barvy nebo nedejbože černou (a tvůrci FIM nasadili Sombru) a nebo barevný přeliv (a tvůrci FIM nasadili Rainbow Power) Pinkiesmile Uvidíme, jestli bude DA plný poníků s tetováním všude možně, až EqG2 vyjde.

Ale za sebe nemůžu říct, že by se mi ty panenky vysloveně nelíbily. Navíc mi něco připomínají, ale za boha si nemůžu vzpomenout co.

Pokud jde o děj, já doufám jen v jedno: hlavně ať to není nic jako Sailor Moon křížená se Sonic Underground, a budu uspokojen Ajsmug (to asi dělají ty boty)

Jo, a k té připomínce, že to připomíná situaci před prvním EqG: nikoliv Pinkiesmile To bylo proti tomuhle slabý čajíček (tady jedeme už ve vyšším levelu - v guláši).

Občasná výměna názorů (flame war) jednou za čas ale možná není na škodu. Člověku to alespoň připomene, jak se ne/chovat v meziobdobí.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Azuliana - 02.04.2014

(02.04.2014, 15:58)Martin Napsal(a): Ale za sebe nemůžu říct, že by se mi ty panenky vysloveně nelíbily. Navíc mi něco připomínají, ale za boha si nemůžu vzpomenout co.

No mě osobně to připomíná Jem and the Holograms. Rozkošně naivní (a své době poplatný) pokus Hasbra konkurovat Mattelu z 80. let.

http://en.wikipedia.org/wiki/Jem_(TV_series)

[Obrázek: jemholograms-3.jpeg]
[Obrázek: Jem_and_the_Holograms_by_Scream01.jpg]



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Martin - 02.04.2014

Hm, to asi nebude ono.. vůbec mi to nic neříká.

Ale pokud jde o podobnost s EqG2.. pak že v USA neumí recyklovat Pinkiesmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - RadlanJay - 02.04.2014

(02.04.2014, 13:07)Jamis Napsal(a): Uvedl jsem někde, že mě máte nechat na pokoji?

Neuvedl, ale já mám tenhle pocit celkově z komentů některých tady. Za to se omlouvám.


A co se týče trailerů, tak u prvního filmu byl z mého pohledu trailer lepší než ve výsledku film. Pochybuji, že to podruhé bude jinak.

(02.04.2014, 13:07)Jamis Napsal(a): non-ot: když už hodnotíte film/seriál podle traileru... zkuste porovnat svoje dojmy z trailerů na jiná díla, případně intro/demo počítačových her a jejich plné verze. Taky pokaždé odrážely "v plné verzi" přesně to, co slibovaly?

Ne, nikdy. V naší době se většinou do trailerů dává to nejlepší, a to nejhorší schovává, takže po shlédnutí traileru/dema je člověk zklamaný. Kdo se učastnil Dark Souls II hype trainu, ví o čem mluvím.

Ano, člověk může být překvapeny. Třeba takový Noe byl docela koukatelný, i když mě trailer moc nenadchnul. Ale tam jsem dopředu věděl, že jdu na Aronofskiho film, takže jsem překvapen nebyl.

Jestli budou EQG dělat stejní lidé jako minule, tak to má u mě ortel podepsané předem.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - xsoft - 04.04.2014

Co si myslim o cele tehle diskuzi:

[Obrázek: 18690.3.jpg]

Jako fakt. Mlatite prazdnou slamu.
Ja si jen uzivam jizdu a sleduju cool serial/film.

Ale kdyz vas to bavi, nenechte se ve vasnicich diskuzich a kritikach rusit.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Žeryk - 04.04.2014

Jak říká xsoft, nevím proč jen nesledujete, ale pořád jen hledáte chyby.

Jinak, k tomu videu s Vinyl, zajímalo by mě u koho si nechali dělat tu hudbu, protože se mi líbí Rainbowlaugh jo a je fakt že je třeba Vinyl oproti Celestii tak malá ? Jakože velikostně, to pak Scoot musí být úplně maličká Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Martin - 04.04.2014

(04.04.2014, 16:45)Jeryk Napsal(a): Jak říká xsoft, nevím proč jen nesledujete, ale pořád jen hledáte chyby.

OT: Já třeba nepochopím, že na sebe dospělý chlap vezme růžový kostým a vyrazí na ulici, a ještě z toho má radost. Nebo si vyplní všechny poličky figurkami ze seriálu a rád se na ně kouká (při nejmenším). Vy zase nechápete, že mě třeba hledat chyby děsně baví. Důležité je, že je pro nás všechny seriál FIM zdrojem radosti, no ne? Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Žeryk - 04.04.2014

True story bro, stěmi růžovými kostýmy máš pravdu Rainbowlaugh taky to nějak nechápu Rainbowlaugh
Jako, mě ty vaše kritiky jsou celkem ukradené, ale prostě se směju jak se snažíte to odborně zhodnotit Rainbowlaugh nemyslím to ve zlém Ajsmug


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ithil - 04.04.2014

Chlap nejsem ale v divných hadrech občas chodím. A co mi to přináší? Líbím se tak sama sobě a je to pro mě způsob vyjádření. Pokud je pro tebe rejpání se v hovnech způsob vyjádření a užiješ si to, tak tvoje věc. Jen si myslím že jsme si tu už pěkně zashitstormili a je čas to ukončit a smířit se s tím že někomu se seriál líbí tak jak je a někomu ne. Není třeba tlačit ty samý kecy furt dokola.