Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Elevea - 11.06.2014

2elizabeth558: Musím skutečně vyjmenovat všechny díly, kde nebyl záporák, ale řešila se nastalá situace, která byla i tak nebezpečná?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Jamis - 11.06.2014

Bude stačit když vyjmenuješ hlavní díly (tzn. začátky a konce sezón - ty které má rozsahem děje smysl srovnávat s Equestria Girls), kde záporák nebyl, Moc jich nebylo. A btw nemusíš - nikdo tě do toho nenutí Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 11.06.2014

elizabeth558? To si jako opravdsu myslíš, že EqG2 se odehráva dva a půl roku po jedničce na stejný škole, kde byli v prvním filmu v posledním ročníku školy? A nebo Twi našla, či vytvořila nějaké kouzlo, které ten portál dokáže otevřít i mimo jeho funkční období?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Elevea - 11.06.2014

Jamisi, jde mi o to, že to jde. Je velmi snadné napsat story s nějakým tím zlem, ideálně prastarým, které se musí porazit, jinak bude konec světa. Tolkienismus jsem nikdy neměl rád, protože mi přijde hodně jednoduchý. Ono se to totiž snadno zvrhává jak Pátkovo přemítání nad hříchem u Robinsona Crusoea.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - elizabeth558 - 11.06.2014

Dragonalicorn: To netvrdim. Ale uznaj ze z ukazok to celkom vyplyva. Rozhodne sa dej odohrava na skole. A co sa casu tyka ten az tak do uvah neber vzhladom na to ze je to serial. A co sa tyka Twi ja mam proste pocit ze to musi byt nasa Equestrijska a nie EG, len moj subjektivny nazor ale ak by to nebola ona tak by som si cely film hovorila "chýba mi tu ponik Raritydespair " + to co Twi dokaze alebo nedokaze je teraz dost navazkach a v podstate je to jedno ked je vôľa cesta sa najde Twilightsmile

Elevea: Ano je to jednoduche, a robi sa to stale, nevravim ze sa mi to lubi ale na 98% som si ista ze to tak dopadne Ajsmug

ALE KDE JE SUNSET??????? Ani v ukazkach niekde v pozadi ani inde.... Nemali mane 5 byt s nou kamosky? KDE JE???


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Elevea - 12.06.2014

No, teoreticky... Co když je to z doby před tím, než přišla Sunset Shimmer? Pak bysme se mohli dozvědět, kam zmizela Twilight a vysvětlilo by to, proč jsou furt na střední a proč ještě Sunset nepotkali.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 12.06.2014

Sakra Eleveo to je dost možný. To by pak znamelo, že tam nebude [spoiler: bred]. Páč v EqG 1 se oba viděli poprvý v životě.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Fahu - 14.06.2014

Podľa dostupných informácií si myslím, že záporák bude Trixie so svojou kapelou.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - pan_vaflička - 16.06.2014

Je jedno co nás tam čeká hlavně když proti tomu budeme moc bojovat jako v alienovi jedničce, když mě bude chtít sníst šup s tím do vesmíru.Ale nějak vehementně se nebojím přeci jen když už koukám na poníky a na poníky co se mění v lidi a na zpět tak něco takového znovu už mě nezabije.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - wolfrin - 18.06.2014

¿Qué?