Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 17.07.2014

Ah jde to trochu do OT tak to dám aspoň do spoileru.

Cadenze že je tisíce let? Twilightoops A kolik je teda Twi, když byla její chůva a v době kdy byla Twi malé hříbátko vypadala Cadenza asi jako tet Twi ?? To máš z nějakýho Fanonu ne?

[Obrázek: maxresdefault.jpg]

Nebo žeby Cadenza přešla před pár lety na novu stravu a tím povyrostla?

A s tim south parkem sem to myslel tak, že by to Hasbro oficiálně začlenilo do FIM, nebo do EQG. Takovej malej příklad na to abysme se a obvzlášť já příště už ničemu nedivili.



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - elizabeth558 - 17.07.2014

To čo popisuje Melgarh v spoileri je z knihy a v seriáli je Cadence
asi vo veku shininga. Nieje kniha ako serial


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 18.07.2014

Dnes jsem si vzpoměl, že od EQG2 mám jisté očekávání. Chtěl bych, aby se tam objevila scéna, ve které se Twi dostane do konfrontace s nějakým masem a bude ho muset sníst. Třeba na nějaké grilovačce, nebo ve školní jídelně. Vážně by mě zajímala její reakce. Jestli to prostě sní a pochutná si, nebo se jí navalí a odmítne? Twilightsmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ithil - 19.07.2014

když budeš hledat, najdeš obrázky na tohle téma.
podle mě i záleží jaké maso by to bylo. kdyby steak, tak jí to asi dojde. ale vzhledem k tomu, že patrně nikdy neviděla věc jako slanina, buřty, salámy, tlačenka a další zpracované maso, tak by nejspíš nepoznala o co jde a prostě si pochutnala. ve chvíli kdy by jí řekli že se cpe třeba koňskym salámem by se patrně pozvracela nebo se jí udělalo solidně zle. asi jako by tobě někdo řekl že jíš psa ve chvíli kdy bys to dělala


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 19.07.2014

Já vím, že na to sou obrázky... ale já to chci vidět Oficiálně Pinkiehappy
Za předpokladu, že by jedla nějakej párek s 3% masa, tak by se dalo čekat, že to v klidu sní. Ale o tom se můžem jen dohadovat.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Elevea - 20.07.2014

No víš Ithile, vzhledem k tomu, že bysme byli rádi, kdyby se párky dělaly z ovsa...


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - MegaBite - 20.07.2014

RozhodnePinkiehappy je jasne že je učena pre bronies. Nebude to síce román ale ja si myslim že to bude minimálne dobté (btw tou vinyl si umňa pidali veľké +)


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - wolfrin - 25.07.2014

Hello everybrony,
táákže máme nový trailery
jeden z ComicConu

a další co jsem vyštrachal v jednom odkazu z videa víše [bude se jednat o hlavní záporačky EQG2](zatím soukroméTwilightoops)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Fahu - 25.07.2014

To druhé video blokujú mimo USA, ale podarilo sa mi nájsť aspoň pesničku.


Edit: Tu je aj video.




RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 25.07.2014

Konečne sem viděl human verzi Octavie.. Mno pony verze je lepší Twilightsmile Dík Fahu. Už zbývá jen Bulk Biceps.