Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Terodeness - 29.01.2014

EqG #2?
Místo toho aby FiM sérii udělali pořádně zase vytváří blbosti... Duh... S tím jsem se už smířil. Pinkiehappy

OT:
(29.01.2014, 14:03)Azuliana Napsal(a): ...tak většina lidí uzná, že to nebylo tak hrozný, páč se na to stejně všichni podívají, bo to má na sobě nálepku My Little Pony. Rainbowlaugh
A to mě na tom s*re nejvíc... Rainbowlaugh K četu s EqG, alicornizací, marketingem, celou 3. a 4. sérii. Ano jsem proti tomu, nelíbí se mi to a nebojím se to nahlas zařvat, ale furt to je jenom seriál, zdroj zábavy. Ale tohle? Nejdřív vrčí jako největší a nejzlejší vlci, ale jakmile uvidí poníka, tak se promění v poslušné růžové ovečky spásající všechno co jim Hasbro naservíruje. Co si o takových lidech mám potom myslet? Povrchní a neschopní vlastního názoru? Oh come on! Ano může se stát, že se někdo splete, ovšem tohle je furt a furt dokola. Pinkiesick



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Čápa - 29.01.2014

Lidi nejsou moc hezká stvoření, radši mám poníky! Rainbowlaugh (Ale EQG se mi docela líbilo)


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - CrystalShine - 29.01.2014

(29.01.2014, 15:49)Terodeness Napsal(a): EqG #2?
Místo toho aby FiM sérii udělali pořádně zase vytváří blbosti... Duh... S tím jsem se už smířil. Pinkiehappy

OT:
(29.01.2014, 14:03)Azuliana Napsal(a): ...tak většina lidí uzná, že to nebylo tak hrozný, páč se na to stejně všichni podívají, bo to má na sobě nálepku My Little Pony. Rainbowlaugh
A to mě na tom s*re nejvíc... Rainbowlaugh K četu s EqG, alicornizací, marketingem, celou 3. a 4. sérii. Ano jsem proti tomu, nelíbí se mi to a nebojím se to nahlas zařvat, ale furt to je jenom seriál, zdroj zábavy. Ale tohle? Nejdřív vrčí jako největší a nejzlejší vlci, ale jakmile uvidí poníka, tak se promění v poslušné růžové ovečky spásající všechno co jim Hasbro naservíruje. Co si o takových lidech mám potom myslet? Povrchní a neschopní vlastního názoru? Oh come on! Ano může se stát, že se někdo splete, ovšem tohle je furt a furt dokola. Pinkiesick
Aneb „Stop liking what I don't like.“. Lidí co zpočátku čekali katastrofu a nakonec se jim to líbilo je hodně. To že se mnohým z nás EqG opravdu líbí znamená že jsme ovce co žerou marketing Hasbra? Díky za informaci.

BTW, doufám nejen v další díl, ale i spin-off seriál EqG.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Terodeness - 29.01.2014

OT:
(29.01.2014, 17:00)Darm Napsal(a): „Stop liking what I don't like.“
Nah... Nic takového jsem neřekl. Upřímně je mi ukradené co se komu líbí. Líbí se ti EqG, 3. a 4. série, etc...? Fajn beru, je to tvoje věc a já tě nebudu přesvědčovat o opaku.

(29.01.2014, 17:00)Darm Napsal(a): Lidí co zpočátku čekali katastrofu a nakonec se jim to líbilo je hodně.
O tom o čem mluvíš ty jsem s vyjádřil tady:
(29.01.2014, 15:49)Terodeness Napsal(a): Ano může se stát, že se někdo splete,...

Já mluvím o lidech co po první vydané informaci kolem sebe řvou: "WTF is this s*it! I'm gonna leave this xx fandom! Hasbro sux my xx!" Etc... a po zhlédnutí drasticky změní názor na opačný extrém. A co vím tak ty do této kategorie nespadáš...


(29.01.2014, 17:00)Darm Napsal(a): To že se mnohým z nás EqG opravdu líbí znamená, že jsme ovce co žerou marketing Hasbra?

Well... duh... Já jsem zase velký, zlý vlk, který soudí a kritizuje každý krok co Hasbro udělá a nespokojí se dokud mu nebude naservírováno přesně to co chce. Ale aby sis to nevyložil špatně to neznamená, že se na vás dívám ze shora a nebo bych se nad vámi povyšoval. To ne. Já to beru jen jako humorné pojmenování protější strany. Rainbowlaugh Jak jsem řekl: Upřímně je mi ukradené co se komu líbí.

(29.01.2014, 17:00)Darm Napsal(a): BTW, doufám nejen v další díl, ale i spin-off seriál EqG.
It's OK with me. Have Fun! Twilightsmile



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Fun1k - 30.01.2014

Tak první EQG nebylo špatné, no myslel jsem, že jeden úlet stačí Rainbowlaugh Ale jsem zvědavý.
Podle mě Rainbow Power a Rainbow Rocks musí mít propojení, jinak by ty postavy nevypadaly "zrainbownizovaně" Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - RadlanJay - 30.01.2014

První EQG bylo přesně to, co jsem čekal od seriálu, než jsem ho začal sledovat.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - xsoft - 30.01.2014

Dalsi film(-y)? Super. Uz se na ne tesim.

Snad pouziji i tu peknou pisnicku z traileru EQG1 co se nakonec neobjevila ve filmu.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Azuliana - 30.01.2014

xsoft: taky doufám. Docela mě zaujala, ale nikde se pak neobjevila (ani mimo film) (nebo jsem ji ještě nenašla)


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ThePepan - 01.02.2014

Nejdřív sem se lekl že Rainbow Rocks bude právě EqG 2 ale oddychl jsem si že to bude kniha jsem zvědavej jak tu knihu promyslí.Pinkiesmile A taky jsem zvědavej na další film(y).


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Hotsteppa - 02.02.2014

Na to len jedno: WAT.

EqG som mal celkom rád, no... Je jasné, že toto bude ďalší spôsob ako zo značky vytrieskať nejaký ten balík peňazí a zapôsobiť na predpubertálne slečny (a isté percento bronies, ktoré si to kúpi), no príde mi to zvláštne. Klasické stredoškolské klišé nestačilo?