Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Katrinka - 28.09.2014

Huteren: [spoiler: Nejsi jediný. Pinkiesmile Také mám Sunset ráda a stejně ráda bych jí viděla i v seriálu. (Stejně jako jistého Flashe trochu častěji, než jen jednou a ještě k tomu jako křoví Rainbowlaugh...)]


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - barydoly - 28.09.2014

No jsem zvědavá, jestli bude eqg 3


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Oggy123 - 28.09.2014

Tak počkať.. [spoiler: Čo to bolo na konci za Twilight? Že by Twilgiht ktorá patrila do toho ich sveta? Teda tá 1. ?]


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Barča123 - 28.09.2014

[spoiler: cocdfftftcrcrcrcrcrfrPinkiesmile]


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 28.09.2014

Jn, taky to ve mě vyvolalo shitstorm Twilightsmile

To znamená, že mají podklad pro trojku.... To ale znamená že by se mohla odehrávat buď na půl v těch dvou světech, nebo jenom v Equestriji. Ta druhá Twi by byla po projití portálem stále jen jednorožec a představa štěkajícího baby dragona Spika je dost ujetá Rainbowlaugh



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ithil - 28.09.2014

Já už si asi počkám na celý film. dívat se na 30min z hodiny a kus, když větší část byla venku formou ukázek a trailerů...si prostě počkám
Kdyby bylo české nebo jakékoliv zahraniční Hasbro co k čemu, tak se domluví s tím americkým a taky to dává v kině. Alespoň v jednom sále. Stačilo by, aby někdo z nich vyvinul tu snahu, napsal sem na fórum a ten sál by měli plnej a ještě by jim před kinem stáli lidi na který se nedostalo. Za obvyklý vstupný 150Kč by tam šel skoro každej, takže nevěřím že by nějak zásadně prodělali


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - xsoft - 28.09.2014

Se mi libi jedna reakce cloveka na EQD co to videl:

EDIT: Movie's about to start! I'll give my short opinion on the movie after it ends.
EDIT2: And the projector broke... great.
EDIT3: Finally saw it. Final verdict:

Better than the first movie. Enjoyable songs (except for one REALLY bad one, which was probably intentional). Story is well put together.
If you liked or were indifferent to the first one, definitely check it out.

Dotaz, co je ten [spoiler: extra spatny song? Uz o tom twitoval i nekdo z autoru, ale nevim nazev toho songu. Poslouchatelny byly vsechny.]


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ithil - 28.09.2014

Třeba myslej ten Vinyluv dubsteb


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 28.09.2014

Asi teť trochu předbíhám. Ale!

[spoiler: Jaká je podle vás šance, že to dostane CZ dabing? Já jen jestli budou všechny písničky spívaný zase jednim hlasem, nebo aspoň najmou na každou skupinu jinou zpěvačku? Nebo do toho vrazijou víc peněz a každá postava dostane svůj zpěvný hlas?]


Re: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - sc@lix - 28.09.2014

Tak český dabing to dostane určitě. Počítam tak někdy během první poloviny příštiho roku.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2