Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - wolfrin - 28.09.2014

huteren: je možný, že je to mezi těma pauzama ve Welcome to the show, ale to si nejsem jistý
vem to z kinoripu, to je jediná část, která je dobře kvalitní


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Monique - 28.09.2014

Bohužel není wolfrine /boha uz me nebavi patlat se s diakritikou, ale vydrzel jsem to docela dlouho... fk it/


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Elevea - 28.09.2014

S ohledem na všechny ty předchozí ukázky mi přijde, jako by tam půl filmu chybělo... Nebo jsem viděl extrémě zkrácenou sestříhanou ohlodanou verzi?

PS: Dle mého názoru bude DVD dějově o něco delší...



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Tiger Eye - 28.09.2014

Zrovna jsem se na film dodívala. Film je dobrý. Jen mi chybí scénka, jak se Twi vrátila do Equestrie. Ale scénka na konci s Twilight, která v tom světě normálně bydlela, je good. Rainbowlaugh Na konci, jak tam byly jako sirény... Konec se mi prostě líbil. Pinkiehappy


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Iluzon - 28.09.2014

Film byl skvělý, možná, že se ráno dokopu k tomu ho rozebrat.

Většina předem vydaného materiálu byly krátkometrážní filmy vydané odděleně od filmu. Berte je tedy jako bonus navíc, další materiál. Dost možná jsou to "vystřižené" (uvozovky kvůli tomu, že v animaci se ve skutečnosti nestříhá v klasickém slova smyslu) scény, které se však tvůrcům tak líbily, že se je rozhodli vydat i tak.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Tiger Eye - 28.09.2014

Já bych to chtěla vidět i na DVD verzi. Jestli je film sestřihaný či ne, to se prostě dozvím na cédku.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Monique - 28.09.2014

Celková délka podle všeho sedí, nemyslím, že by to bylo sestříhané.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Annabell - 28.09.2014

Takže vidím že niesom sama, čo má ten dojem. To ma asi jediné na filme sklamalo. Spomínalo sa 12 songov, bolo tam vôbec toľko? Rainbowhuh Ani som nepočítala a nezdalo sa mi to na 12. Čakala som teda niečo iné (v štýle záverečnej bitky songov/kapiel).


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Aldar - 28.09.2014

Tak ze sebe taky vysypu můj názor, dokud je ještě čerstvý, ale dalo by se to shrnout jednoduchým: Bomba!
Details
+Sunset Shimmer se opravdu snaží napravit, ve spojení s poníkama tohle prostě rád vidim.
+Twilight jako bláznivý superinteligent a šílená vědkyně - Kdo by kdy dokázal z fleku smontovat funkční portál?
+Písničky, ačkoliv pro mě nebyly tak chytlavý jako z EqG, rozhodně byly dobře udělaný.
+Vinyl a ten fakt, že i bez jedinýho slova toho dost udělala.
++Vinylino auto alá Bass Cannon v2.0
-Octaviin hlas - Eh, dejme tomu, že pro mě zůstane jejím pravým hlasem ten fannonovej.
[neutrál] - Nevím, co si mám myslet o čim dál tim očividnějším shipu Flashe a Twilight... Kdyby to bylo mezi Flashem a Twilight z jejich světa, tak by to bylo v pohodě, ale Flash a Twilight z Equestrie? To nevím nevím.

A překvápko na konci filmu - Přesně nějak takhle jsem si Twilight v jejich světě představoval, mám takový pocit, že to bude mít ještě následky do dalšího filmu Rainbowlaugh



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Blue Storm - 28.09.2014

Tak dokoukáno jest a nářez jako sviňa. Pinkiehappy
Zprvu jsem tápal, kdo že sakra jsou ty tři holky a vědí o equestrijské magii poníků. Ale bylo to krásně vysvětleno a tento druh záporaček byl velmi velkým zpestřením.

Očekával jsem, že začátek bude opět v Equestrii mezi poníky a chvilku mi to přišlo líto. Avšak se pár záběrů dalo do říše poníků, především do nového hrádku princezny Twilight, což mě stačilo na to, abych si opět prolnul dohromady svět lidí a poníků.
Ta Twilight je ale génius. Velmi dobře si dokázala poradit, jak se dostat do světa lidí. Ten její přístroj na aktivaci zrcadla by vydal na nobelovku a pokud se to doví klisna Lyra, tak to zrcadlo ani celá garda vojáků před ní neochrání. Rainbowlaugh

Tleskám nad tím, jak se tvůrci snažili dát prostor i ostatním pon... ehm lidem. Derpy byla cute, odbourala mě Octavia, že promluvila. Trixie byla ještě víc vidět a samozřejmě Vinyl! Nečekal bych, že zrovna ona bude takovým pomocníkem k úspěchu. Ten její Transforautobasscannon byl dokonalej!Pinkiegasp ( Když mohli mít v Transformers 4 Rainbow Dash, proč by nemohla být v EQG narážka v podobě transformátora že? Rainbowlaugh ) Hodně povedený.
Jo a MAUD. Zjevit se jak duch v noci, aby dala svýmu Boulderovi najíst? Tady byl u mě záchvat smíchu. Rainbowlaugh


No a Sunset Shimmer. Na ni jsem byl zvědavý nejvíc jaká ona bude, no a předčilo to moje očekávání. Zde se krásně projevila soudržnost přátelsví, která dala Sunset možnost být v týmu s ostatníma a mohou se na ni, jakož to ona na ně, zcela spolehnout. Pinkiesmile
Měl jsem oči na krajíčku, když pak na konci psala do té mobiloknihy a končila větou " Tvá kamarádka Sunset Shimmer." Pinkiesad2 (Tady mě pak napadlo, jak by bylo krásné, kdyby se po letech opět sešli Sunset s princeznou Celestií, která byla vlastně její učitelkou. Tia měla o ní stále starost, i když se SS tak k ní zachovala. Proto jejich shledání jsem jaksi očekával. Ale nestalo se. Snad příště ve trojce. Pinkiesmile )

Taky jste si všimli nových věcí v oblasti grafiky? Sice to v tom ripu až tak nebylo znát a taky si počkám na lepší verzi, ale jak u lidí, tak i v Equestrii u poníků tam podle mě bylo pár vylepšení, což by se mohlo objevit i s S5.

Klobouk dolů před nádhernými písničkami, které tam zazněly a nadzvedly to všechno opět o úroveň výš. Je neuvěřitelný, co Daniel Ingram a spol. dokážou udělat za věci, které mají svoji originálnost a punc.

PS: Ta egghead Twilight Sparkle na konci. Rainbowlaugh


No a budu se těšit na trojku. Twilightsmile