Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Martin - 30.09.2014

Jsem zpět (jak jsem slíbil, až do doby vyjdutí filmu jsem sem aktivně nestrčil nos).


Po takové dlouhé době čekání jsem odolával pokušení shlédnout kinorip asi 8 hodin od jeho stažení v pondělí. No co, řekl jsi si, hodnotit film se dá i tak.

Ale jako, takovou FUJ kvalitu sledovat? Chápu, že jsou zde někteří napružení jak tlumiče kaskadérského auta, ale než si kazit zážitek tímhle, to bych raději teda počkal. Obraz nic moc (navíc by mi to zabránilo všimnout si chybiček), a ten zvuk! Po dvou minutách jsem to musel vypnout, to se nedá poslouchat Twilightoops Asi nejsem správný pirát.


No nic, tak jdu zase zimovat než dorazí DVD. Byť o tom filmu asi vím už vše (tlačítko SPOILER není zeď) Pinkiesmile Alespoň vám zatím nebudu kazit radost z nových poníků.


Osobně se ale na ten film velmi těším, i když tam podle všeho nebudou všechny zveřejněné ukázky. Konečně to vypadá, že je tam slušný děj a vzniklo tedy něco, co by si mé peníze za lístek do kina zasloužilo.

Mimo to, hlavní záporačky vypadají (alespoň ta jedna) velmi dobře, a líbí se mi animace chůze.


Re: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - sc@lix - 30.09.2014

17. října to má být v televizi (samozřejmě ne u nás), takže slušnou kvalitu dostaneš pravděpodobně dříve. Určitě se najde někdo kdo to bude nahrávat.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Tiger Eye - 30.09.2014

17.října? A na jakém programu? Pokusila bych se to nahrát. Rainbowwild


Re: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - sc@lix - 30.09.2014

Na domovském kanálu MLP, což je The Hub Network, který není u nás dostupný.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ThePepan - 30.09.2014

Nevíte jestli budou streamy jako když dávali S4?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ZoidySVK - 30.09.2014

(30.09.2014, 08:56)Annasun Napsal(a): Naozaj by som chcela vidiet co by bolo, keby sa stretol pony s equestria girl Rainbowlaugh Alebo dve Pinkie Pie Rainbowlaugh

Neviem či by jeden vesmír dokázal zvládnuť dve Pinkie pie Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 30.09.2014

Na HUBu to budou vysílat jo? Tak to aby sme se začali sázet kolik tam bude reklamních bloků Rainbowlaugh.....Facehoof


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ThePepan - 30.09.2014

DragonAlicorn: pokudto bude každých 5 minut jako u S4 zbláznim se.Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Azuliana - 30.09.2014

OT
(30.09.2014, 08:56)Annasun Napsal(a): We´ve got the music makes you move it, got the song that makes you lose it, We say jump you say how high, put your hands up to the sky Heart ...

Nešlo by to příště bez smajlíků za každou větou? Trhá to oči...




RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 30.09.2014

Fanon!

Tak mě napadá.. By se v EQ trojce mohla objevit i human SS a ta pony by se musela vráti z5 do Equestrie.. A tak by sme v S6 nebo S7 měli Mane seven místo Mane six. Toby bylo AWESOME co myslíte? Pinkiecrazy