Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 01.10.2014

Víte. Nikdo z nás si ještě nepoložil otázku.... Jak to, že když Tia a Luna žíjí už tisíc let +. Mají i svoje lidské dvojnice na druhym světě, které ředitelují té škole zrovna v době, kdy žije Twilight, která tam musí jít a potká se tam s nima. No není to divný?

Nebo sou snad taky nesmrtelné i v tom druhém světě? Třeba to ukážou v EQG3. Pokud trojka bude Twilightsmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Monique - 01.10.2014

Třeba je to jen ředitelka, která má ráda cosplay Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Santhiras - 01.10.2014

@Dragonalicorn: Nejspíš ze stejného důvodu, proč v EG je Twilight evidentně starší než ostatní, ale když přijde z EQ tak je věkově stejně s ostatními.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - kluknawa235 - 01.10.2014

(01.10.2014, 12:50)wolfrin Napsal(a): kluknawa: lepší kvalita je už dávno vydána na iTunes, ba dokonce na Mediafiru

ved to je z itunes xD ten link co som postnol Rainbowlaugh

(01.10.2014, 19:54)Barča123 Napsal(a): Nevíte kde stáhnu MLP RR? Jedno jestli z kina

zajtra ti poslem link odkial si mozes stiahnut Twilightsmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Jamis - 02.10.2014

Právě shlédnuto na promítání s blízkými bronies... první dojmy:
  • drsnější/temnější než minulé EQG
  • jakožto hudebník to možná vnímám jinak ale... zážitek určitě umocnila každodenní skutečnost, co hudba dovede udělat s lidským nitrem
  • Melgarh potřebuje auto a moje písničky taky nikdo nehraje Ajsmug
  • obraz Sunset Shimmer vykreslen bravurně
  • otázka, zda v lidském světě existuje obraz Twilight už není nevyslovená - odkaz na EQG 3 ?
  • bylo těch pár vět z letošního Gala, jež dolehly od Princezny Celestie/you-know-who pouze k mým uším, narážka na to, co jsem právě viděl, nebo ne? Pokud je to jen shoda náhod, budu spát klidněji. Pokud ne... má odpověď je stále "Ano".
Asi si nikdy nezvyknu na to, že věci typu EQG opět zamíchají karty tak, že postaví nejistotu ohledně směřování MLP:FiM na hlavu...

Osobní verdikt: Chápu, proč to někomu nemusí sedět, ale pro mě je to další brilantní kousek skládačky MLP, který i přes svou odlišnost nijak výrazně nevybočuje a zapadá do celkového obrazu.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Black Noodles - 02.10.2014

Hmm, díky Jamisi za názor. Osobně jsem se EQG stranil, ale teď váhám a asi se na to v nejbližší době podívám. Jsem i trochu do hudby a jestli je tam tak dobrá jak říkáš...


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Elevea - 02.10.2014

Pokud oceníš spíš muziku, počkej na DVD, pač ten camrip je plný dozvuků a plochých tónů.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Black Noodles - 02.10.2014

Oh... tak v tom případě počkám. Díky za tip.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Jamis - 02.10.2014

(02.10.2014, 00:33)Black Noodles Napsal(a): Hmm, díky Jamisi za názor. Osobně jsem se EQG stranil, ale teď váhám a asi se na to v nejbližší době podívám. Jsem i trochu do hudby a jestli je tam tak dobrá jak říkáš...

Rádo se stalo. Ono spíš záleží na tom, zda se díváš na to, co máš před sebou, nebo se snažíš pochytit tu myšlenku, která je pro některé zakrytá hávem, kterým nedokáží odkrýt nebo jím nechtějí proniknout.

So if you can see beyond what you see and... find the music in you, it's a must. If not... well, you might be disappointed in the end. It become much more clearer with every new choice you make.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Black Noodles - 02.10.2014

A clever use of lyrics.
If I think about it. My current view on EQG is not far from the prejudice some are having against MLP itself. A shameful display... I should know better by now. Ajsleepy

My prejudice put aside I will.
To see clearer rather than ill.
Judging before seing one never should.
Or he might find himself misunderstood.