Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 11.10.2014

A snad i puvodni Sunset Twilightsmile [spoiler: Tím by museli navždy přestat s cestováním do Everfree světa aby tam nenarušovali harmoniji. SS by se vrátila z5 a EQG by tímto zkončilo. Příští film (pokud by nějakej byl) by se už konečně odehrával v Equestrii a byl by o něčem jinym, o něčem epickým. A co se týče SS.. Tak sou tu dvě možnosti. Buď by se omluvila Celestiji a ta by si ji vzala zpátky jako studentku. A nebo by jme měli Mane seven. A že by to bylo fajn. 2x earth pony, 2x pegas, 2x Unicorn a Alicorn na vrch.]

Co myslíte lidi (poníci). Mě by se to líbilo.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Annabell - 11.10.2014

Súhlasím!!! Ja chcem Mane 7 so SS!!! Po RR sa stala dokonca mojou naj MLP postavou a strašne ju túžim mať ako jednu z hlavných postáv, kdekoľvek (MLP či EqG). Myslíte, že ak bude ďalší EqG film po season 5, bude tam ešte SS mať hlavnú rolu?[spoiler: Teraz to vyzeralo, akoby už bola jedna z nich.]


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Pony-Motronic - 12.10.2014

Já odbočím od vaší polemiky (vy můžete klidně pokračovat)...
Jelikož se mě chtyla jakási chřipka, nebo co to je, tak jsem celý víkend v podstatě proležel a koukal na telku...a...abych to zkrátil, rozhod jsem se podívat i na tenhle biják.
Dojmy? Další pokračování EqG už rozhodně koukat nebudu. Tohle bylo už na mě přespříliš. Animáky snáším hodně dobře a spíše je vyhledávám, poníci jsou super...ale tohle tedy vážně ne. Při poslechu studentskýho rocku, který předvedla RD jsem málem vyhodil reprosoustavy i se zesilovačem z okna a celkově to bylo tak trapný, až no...jediný, co se mi opravdu líbilo byla Maud Pie se svým "Boulderem", skoro jsem se smíchy a kašlem zadusil. Rainbowlaugh
Po dokoukání jsem si musel pustit Suzanne Vega, abych to rozdýchal. Twilightoops


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Tiny Creature - 12.10.2014

Popravdě jsem byla docela zklamaná z těch kostýmů, co jim Rarity ušila do finále. Applejackunsure Daleko víc se mi líbili ty, které měli v "Perfect Day for Fun" a v první verzi "Shake your Tail".Twilightsmile Ale to je jen o mém vkusu. Jinak vážně pěkný film.Rainbowkiss Z písní se mi nejvíc líbila Under our spell. Když jsem ji pouštěla kamarádce, vůbec nepoznala, že se jedná o mlp.Pinkiesmile
Ps: Tím nemyslím, že je mlp něco špatného.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Wander Fox - 13.10.2014

Tak už se nám blíží lepší kvalita Ajsmug 17.10.2014 Flutterryay



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Annabell - 13.10.2014

Teším sa. Twilightsmile)


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Rini - 13.10.2014

Bojím se ohledně českého dabingu. Na jednu stranu jsem zvědavá, jak to vymyslí a na druhou se děsím, jak to bude znít.Twilightoops


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Minetex - 13.10.2014

Tak mě dneska došlo, že 27.10. mi začínají podzimní prázdniny a zároveň vychází EqG 2 na DVD Rainbowlaugh Už se celkem těším, až se na to podívám Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ThePepan - 13.10.2014

Chci se zepat,nevíte jestli bude nějaký stream když budou dávat EqG 2?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Ferraripony - 13.10.2014

streamy pravděpodobně budou na stránkách jako je např bronystate.net