Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Bred02 - 20.10.2014

Mám radši ten první film...


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ZoidySVK - 20.10.2014

(20.10.2014, 16:51)wolfrin Napsal(a): Že by další Equestria girls Ajsmug s názvem "School magical mystery"? (kdo viděl konec po kreditech pochopí proč jem ho takhle pojmenoval)

Tento film už bude čisto s poníkmi. Koniec Rainbow rocks navezuje na nový spin-off seriál ktorý sa nám predstavý niekedy budúci mesiac.



[Obrázek: TheMoreYouKnowLogo.jpg]



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 21.10.2014

2017?Twilightoops A bude nás v té době MLP ještě bavit? Pinkiegasp No to budou nervy.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Melgarh - 21.10.2014

OT:
@Dragonalicorn:
Vzhledem k tomu, ze nekolikatisicovi BronyCon MLP Con ohlasil, ze bude nasledujicich 10 let tak ano, statisice fanousku budou existovat po celem svete. Vzhledem k faktu, ze financni prinos pro Hasbro roste z MLP a MLP se rozviji cim dal vice, tak nevidim duvod, proc by ne? Aspon teda pro ty skalni fanousky Raritywink

Prosim mene Offtopicu! (a pouzivejte spoiler tlacitko aspon...)

Toto je vlakno s Rainbow Rocks. Pro film tu je jine vlakno, dik za pochopeni.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 21.10.2014

OT:
@Melgarh:

Ale já myslel nás CZ/SK co tu teť sme jako broníci. Nemyslim globální fandom jako takovej Twilightsmile



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Žeryk - 21.10.2014

Jestli nekoho zajima muj skromny nazor na Rainbow Rocks, tak je zde spravně Rainbowlaugh kdo to jeste nevidel, necht necte dal.

Strucne a jednoduse, je to naprosto uzasnej filmecek, coz dokazuje i to, ze sem ho behem dvou dnu videl uz sedumkrat. Songy jednoduse paradni, rytmicky, dobre se pamatuji a jeste lepe prospevuji Rainbowlaugh
Pribeh byl taky velice kvalitni, jen me prekvapilo, ze se vsechno vyresilo temer pet minut pred zacatkem konecnych titulku Rainbowlaugh
Strasne se mi libila Sonata, takova holka trochu mimo, zaver s Vinyl se velice povedl a zjistil jsem, ze chci auto, ktery se transformuje na velky repraky i s pultem Rainbowlaugh bylo pekny tam zakomponovat vsechny fanousky oblibene postavy, jako treba Lyra, ci Octavie, ( u sceny s Maud Pie jsem se proste nemohl poradne nezasmát Rainbowlaugh ).
Docela jsem obdivoval praci tvurcu s animaci, kdy nadherne zvladli nejake pootoceni postavy, ci jiny prostorovy pohyb, ktery se u tohoto typu animace dela dost slozite, pokud nemate tu spravnou predstavivost.
Dalsimu pokracovani bych se vubec nebranil, uz jednicka se mi velice libila a dvojka se mi libi jeste vic.
Tesim se az budu mit doma plnou verz filmu, ta televizni je prej nejak ostrizena. Za me bych dal solidne 9.5/10.

Btw, kde bych mohl zjistit neco vic o tom spin offovym serialu? Docela by me to zajimalo. Dik


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Kristiana250 - 22.10.2014

https://www.youtube.com/watch?v=sxFujBWQaB4

Zrovna vyšlo v HD "Under Our Spell" tak se můžete podívat.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - kluknawa235 - 22.10.2014

no v nedelu som nahraval eqg:RR takze je to (HDtvrip 720p).+ ktomu som prilozil CZ titulky, ktore som precasoval pre tento rip.

takze najdete

takze format suboru je RMVB (real media) takze odporucam prehravace VLC, media player classics(k-lite codec pack), real player.

Pekne pozaranie Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Minetex - 27.10.2014

Hai ya'll, dneska se měla objevit verze EqG:RR na Dvd, popřípadě Blu-ray. Nevíte o ní někdo něco? Kdy bude Rip? Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Annabell - 27.10.2014

Tak to by ma hrozne zaujímalo. Chcem vedieť, aká tam bude verzia, ale pevne dúfam, že z kina...