Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Dragonalicorn - 17.11.2014

Mno... meh Applejackunsure

CZ Dub mane six .....

U písniček byl vidět rozdíl.. Hlas té jedné zpěvačky aspoň znásobili. To je velkej pokrok oproti jedničce. A taky se uvolili k tom dát Dazlings jinej hlas do písniček Rainbowlaugh

Jinak se k tomu víc nechcu viadřovat. Twilightsmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Ruushii - 17.11.2014

Zdá se mi, že dabérky z originálu to víc prožívají. Připadá mi, že český dub postrádá nějakou tu šťávu, fakt ten prožitek, nasazení.... Nemohla jsem nejdřív přijít na to, co v tom je, protože jinak už nic moc proti hlasům nemám (jen mi přišlo, jakoby tam Apple Bloom mluvil pokaždé někdo jiný) a překlad se dal poslouchat.
A písničky... no, vau. Překvapily mě, ne všechny, ale některé ano. Under Our Spell a Welcome To the Show byly podle mého nejlepší. Vlastně celkově si myslím, že s The Dazzlings odvedli dobrou práci.

(Ale pořád je u mě mínus, že při zpívání mají jiný hlas.)


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Annabell - 17.11.2014

Nieje to síce zázrak, ale... Ja som omámená! Pinkiegasp Mne sa ten dabing fakt páčil! Jediné, čo ma sklamalo je, že zmenili hlas Fluttershy a u Apple Bloom sa hlasy počas filmu vystriedali... Ajsleepy No Adagio -tá znela asi najlepšie zo všetkých. Jej hlas úplne sadol do originálu. A som rada, že dabing Sunset nezmenili. No a pesničky, tak trochu sklamala jedine Better than ever. Ale Awesome as I wanna be a Welcome to the show sa neskutočne podarili! Som rada, že Sunset v nej nedali ten hrubý hlas. Rainbowlaugh A celkovo to znelo pekne, dokonca musím pochváliť i songy Dazzlings, tých som sa tak obávala... No, mohlo to byť celé ešte lepšie, ale inak to potešilo a narozdiel od dabingu seriálu to nebolo sklamaním. PS: I dabing jedničky sa mi páčil (i u pesničiek). Tam tie hrubé hlasy netrhali uši až tak ako v seriáli. Celkovo mám dojem, že filmy MLP sa podaria viac než seriál.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Žeryk - 17.11.2014

Tož paráda Rainbowlaugh jsem vážně nečekal, že se mi to bude tak líbit Rainbowlaugh

Ale už od začátku 4. série si nedokážu zvyknout na ten český dabing Spikea, je takový, jiný Rainbowlaugh


Re: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - xsoft - 17.11.2014

CZ verze dokoukana s prateli.
Dabing super, songy super, full verze vcetne titulku.

Odesláno z LG G3@Taptalk


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ithil - 17.11.2014

jako o 100% lepší než jsem čekala, fakt asi best pony dabing co jsem v ČR viděla


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - xsoft - 17.11.2014

Co ostatní? (dneska se snad musel koukat úplně každý).

Co vy třeba na tuhle scénu?



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - sc@lix - 17.11.2014

Co k tomu dodat, naprosto skvělá scéna. Asi jedná z nejlepších z celého filmu. Film už jsem viděl mnohokrát a vždycky mě dokáže nesmírně pobavit. Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ithil - 17.11.2014

nejlepší! tohle se vážně povedlo


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - DanerDragon - 17.11.2014

No ták. Hoďtě sem už ten film Rainbowlaugh. Ráno jsem ho nestihl. Pinkiehappy