Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - JménoUživatele - 17.01.2015

mají tam supr pisne! Pinkiesmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ThePinkOne - 17.01.2015

První EG se mi velmi líbili. Cítil sem velký potenciál, a mohlo by se z toho něco vyklubat, kdyby se opravili nedostatky. Postavy byly zpracovány na stejném základu jako vše ze začátků (Třeba začáteční scéna s Fluttershy) MLP:FiM (Kromě Flashe.. toho... ne... prosím. Pinkiesad2 ) Mé očekávání se s příchodem Rainbow Rocks naplnili. Film jsem viděl pět krát po sobě, stále mě baví, stále mě neomrzel, chytlavé písničky everyvér. Hasbro chytilo Equestria Girls za správný konec, oprášilo animaci, vyřešily různé klišé (až na podobnost k jiným filmům, ale však, to v dnešní době nelze, mít nápad který opravdu ještě nikdy nikdo neměl), a přitom nezvrtal potenciál těch chytlavých songů co tam mnoho lidí drží a bez nich, by pravděpodobně druhý film ani neriskovali. Co jsem opravdu ocenil je přeměna Sunset Shimmer. Z naprosto mě odpudivé záporačky se vyklubala postava, kterou za celý film obdivuju a jsem s ní spokojen v jakékoli scéně. Dalo by se říct že z někoho, koho jsem neměl rád zrovna moc, se dostala dost vysoko pro mě. Dokonce skoro i nad Pinkie Pie. V návrat třetích EG velmi doufám a trpělivě čekám co nám přinesou nového.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - thebroniecz - 17.01.2015

Spam:
UzasneTwilightsmile:-D

Twilightsmile :-P B-)

;^)
Jjj

Twilightsmile Twilightsmile ^_^

:’-( jjj

Tomuto se říká spam. Prosím, posty jako tento sem nepatří. Pro detailnější info, viz pravidla. Corwin


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - sc@lix - 21.01.2015

Včera na EQD vyšel článek, který informuje o čem by mohl být zatím nepotvrzený třetí díl EQG:

http://www.equestriadaily.com/2015/01/rumor-third-equestria-girls-movie.html


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Black - 21.01.2015

Friendship Games, slaps me on the knee Rainbowlaugh .
Srsly though, hunger games boli dobré takže som zvedavý (ak) ako transformujú HG na FG Rainbowlaugh. Ale aj tak to bude asi zhoda len v slove games, a príbeh bude o niečom inom Pinkiesmile . Netreba našich animátorov a directorov podceňovať, a že to nerobím Pinkiesmile . Na spinoff z FiM je EqG relatívne dobrá práca. Len aby nezanevreli na poníkov.

P.S. I wonder, why Twilight and Sunset have no twins ?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Annabell - 21.01.2015

Ak by, ako vravíš, sa film netýkal úplne hier, tak by som verila v niečo dobré, ale pokiaľ bude dej celého filmu zameraný na tie hry... tak už mám aj strach sa na to vôbec pozrieť... Typujem, že z hlavných hrdiniek to bude (možno) najviac zamerané na Dash, ale bojím sa, že Sunset (ak sa tam vôbec objaví) nebude mať už tak dôležitú rolu ako v RR.... Dúfam, že onedlho vyjde i podrobnejšie info. Toto zatiaľ vyzerá na najhorší diel z EqG. Nádej stále mám, ale veľmi malú... Oveľa viac by som uvítala, keby sa aspoň [spoiler: ukázala AU Sunset, ktorá by sa stretla s našou Sunset a keby sa i Mane 5 z Equestrie nejak ocitli v human world a stretli so svojimi ľudskými dvojníčkami, ako by to dopadlo a AU Twilight by mohla byť antagonistka... ] Toto by mohlo byť podľa mňa lepšie než zas športovo ladený film po koncertovo ladenom filme. Teraz skôr dúfam, že je to len rumor a že takýto film nebude (ale ak už vyšli i hračky, vyzerá to oficiálne)... To sa už radšej uspokojím len s 2 EqG filmami. Rainbowlaugh

Mimochodom, Wonderboltmi myslia tých "Spitfire, Soarin, atď..), či žeby ľudskú Mane 6? Ak to prvé, akú úlohu potom Mane 6 budú v tom filme mať? To mi trochu nedáva zmysel...


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - DoktorPetr - 23.01.2015

Též pochybuji o ději, který by "kopíroval" HG, vždyť MLP (EG) jsou mírumilovné a už vidím, jak Twilight někoho sejme s lukem... Ale proč neudělat z MLP EG třeba menší sérii po čase. Protože udělat na to plácnu 5 filmů či více (bůh ví jak to bude za čas) také není zrovna nejlepší nápad.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - ZoidySVK - 23.01.2015

(23.01.2015, 21:44)DoktorPetr Napsal(a): Též pochybuji o ději, který by "kopíroval" HG, vždyť MLP (EG) jsou mírumilovné a už vidím, jak Twilight někoho sejme s lukem... Ale proč neudělat z MLP EG třeba menší sérii po čase. Protože udělat na to plácnu 5 filmů či více (bůh ví jak to bude za čas) také není zrovna nejlepší nápad.

MLP ako HG Rainbowlaugh To je ako nápad na zlý fanfic Rainbowlaugh Ale teraz vážne, typujem niečo v štýle epizody equestria games. Proste nejaká školská športová olympiáda. A typujem RD bude znova obrovská, otravná, neskutočne namyslená... ehm...(osoba Scootangel ) . Ale tak či tak majú moju pozornosť.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - DoktorPetr - 23.01.2015

Ale tak jako kdyby měli Hasbro na to odvahu, tak proč ne hele... Ale už vidím, jak na to budou koukat děcka Rainbowlaugh

...

Stejně už jsou všichni tak vyspělí, že to znají.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - sc@lix - 25.01.2015

Další náznak toho, co dalšího by se mohlo v nových EQG objevit:

http://www.equestriadaily.com/2015/01/friendship-games-includes-motocross-and.html