Bronies.cz
Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Rainbow Rocks! (/Vlakno-Equestria-Girls-Rainbow-Rocks)



RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - matesds - 25.01.2015

Nerf rebelle? Rainbowlaugh

Jaká náhoda, pár mých pony OC, a i pár ne-pony stále-OC je zbraněmi, které záměrně jsou jak z nerfu Rainbowlaugh

Odesláno z Phabulous Fabletu, který patříval Rarity z jednoho alternativního, zaniklýho vesmíru.
May she rest in peace.

Aeria gloris, Aeria gloris~ ♪


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Mácaman - 30.01.2015

nevite nekdo proc me porad neco nuti si ten pulhodinovej soundtrack poustet furt dokola? Rainbowlaugh a taky proc se mi s kazdym zhlednutim porad vic a vic libi Dazzlings?


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - DoktorPetr - 30.01.2015

Třeba máš pro ně slabost... Pinkiesmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - pink-bobik - 30.01.2015

Aj mne se celkom páčia ale najviac Trixie Tricks up my sleave :3


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - mikeintosh - 06.02.2015

Zdravím všechny bronies,

Těší mě veskrze pozitivní hodnocení písniček ve filmu, jsem totiž autorem českých textů k nim (pouze písní, nikoliv dabingu). Pro zajímavost, na nazpívání se podílelo tuším 5 zpěvaček, zatímco v prvním filmu pouze dvě, i proto je asi vidět zlepšení, jelikož se setkává víc barev hlasu. Rád bych poskytl nějaké informace ze zákulisí, ale moc toho ke sdílení není. Asi nejzajímavější byly videa, které nám Hasbro poslalo k tvoření. nejednalo se totiž o výsledné animace, ale pouze o černobílé storyboard kresby, takže výsledný film včetně finálního mixu písniček jsem měl možnost vidět až při odvysílání.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Foxtrot - 06.02.2015

Bylo by dobré poskytnout nějaké údaje a důkazy o identitě, aby bylo čím podložit tvrzení, že jsi skutečně daný autor.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - xsoft - 06.02.2015

(06.02.2015, 01:46)mikeintosh Napsal(a): Zdravím všechny bronies,

Těší mě veskrze pozitivní hodnocení písniček ve filmu, jsem totiž autorem českých textů k nim (pouze písní, nikoliv dabingu). Pro zajímavost, na nazpívání se podílelo tuším 5 zpěvaček, zatímco v prvním filmu pouze dvě, i proto je asi vidět zlepšení, jelikož se setkává víc barev hlasu. Rád bych poskytl nějaké informace ze zákulisí, ale moc toho ke sdílení není. Asi nejzajímavější byly videa, které nám Hasbro poslalo k tvoření. nejednalo se totiž o výsledné animace, ale pouze o černobílé storyboard kresby, takže výsledný film včetně finálního mixu písniček jsem měl možnost vidět až při odvysílání.

Dobry den,
to my dekujeme. O materialy a informace zajem mame. Vyhovovalo by vam spise osobni setkani nebo digitalni tvorba? Odpoved muzete smerovcat na mou osobu, pripadne na kolegu Jamise.
Dekujeme
(overeni neni treba)


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - mikeintosh - 06.02.2015

(06.02.2015, 02:15)Foxtrot Napsal(a): Bylo by dobré poskytnout nějaké údaje a důkazy o identitě, aby bylo čím podložit tvrzení, že jsi skutečně daný autor.

Ne že bych měl potřebu odkazovat svou totožnost, ostatně moje jméno ani nezaznělo v titulcích, ale myslím, že přiložený notový zápis k jedné z písniček bude stačit.

Citace:O materialy a informace zajem mame. Vyhovovalo by vam spise osobni setkani nebo digitalni tvorba?

V tuhle chvíli nic aktuálního ke sdílení nemám. To spíš pokud bude nějaké info k dalším filmům/nové řadě seriálu, tak sem něco (co nebude pod NDA) hodím.


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - Mácaman - 06.02.2015

makeintosh: ceske verze pisnicek sou moc hezke takze diky za tvou praci.Pinkiesmile


RE: Equestria Girls: Rainbow Rocks! - pink-bobik - 06.02.2015

Podla toho ktoré neni to tak že by sa mi nepáčili ale niektore sú lepšie v originále napriklad už spomínaná Tricks up my sleave .
České texty sú určite super ale osobne mám radšej originál .