Bronies.cz
Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? (/Vlakno-Jste-spise-pesimista-realista-nebo-optimista)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Lampička - 25.02.2014

Pesimistka. Nevěřím ve šťastné konce a všechno vidím hrozně moc černě. Když si snažím nalhat, že něco skončí fajn, tak sama sobě nevěřím. Pokud jde ale o cizí problémy, tak zas všem říkávám, že to dopadne dobře. Asi jsem pesimistická hlavně ohledně sebe. Pinkiehappy


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Lumík - 30.04.2014

Realisticky optimistický pesimista prosím :3 Rainbowlaugh

I když je to špatné, dá se to brát s nadhledem a nikdy není všem dnům konec. Teda... jednou jo... ale chápete tu pointu... že? Raritycry Rainbowlaugh


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Blue Storm - 01.05.2014

Jsem lehký pesimista. Když to pak dopadne blbě, tak nejsem až tak naštvanej. No a když to dopadne dobře, tak jsem mile potěšen. Pinkiesmile


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Mr.LaLike - 01.05.2014

Pesimista. Vždycky to nějak dopadne, pravdě podobněji špatně.


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Endy D3rp - 01.05.2014

Já jsem realista s pozitivním laděním Twilightsmile


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - EresielRanwa - 27.04.2016

Taková otázka vede k hlubokému zamyšlení a sebeidentifikačním analýzám  Rainbowlaugh

Když plánuji své budoucí kroky, tak předpokládám ty horší scénáře, kterým budu muset čelit (pesimista?) a tak se na ně vnitřně připravím, aby mě nezaskočily. Tím se cítím klidnější a mé obavy z budoucnosti jsou menší. Zároveň důvěřuji svému andělovi, který mě životem doprovází, takže vím, že se mi nic hrozného stát nemůže (optimista?). 
Myslím, že ve výsledku převažuje ten optimismus, protože se svým strážcem po svém boku jsem prakticky nezničitelná, takže si hodlám svůj život užít až do konce Pinkiesmile . A smrt je pro mě pouze přestupem do jiného vlaku, takže ani z ní strach nemám Rainbowdetermined2 . Život je jen hra a je na každém z nás, v jakém herním žánru se bude odehrávat  Ajsmug Já ráda simulátory, takže hodlám farmařit, starat se o rodinu, budovat a tak  Twilightsmile


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Mácaman - 27.04.2016

ja Rainbowlaugh

[Obrázek: 20121023062315]



RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - EresielRanwa - 27.04.2016

Tak to gratuluji!  Pinkiehappy  Rainbowlaugh
Spousta broníků tě teď zavalí dotazy kdo je tvůj dealer, páč chtějí taky  Rainbowlaugh


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - Mácaman - 27.04.2016

EresielRanwa - nevim, to nejak samo Pinkiesmile ale nemuzem byt vsichni stejni, kazdy je tu z nejakeho duvodu, pesimista i optimista Pinkiesmile a je to tak dobre Twilightsmile


RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - LEGION_1 - 27.04.2016

Asi realista. Prečo? No lebo je to taká zlatá stredná cesta a práve tej sa ja často snažím držať aj v reálnom živote Pinkiesmile Aj keď niektorí ľudia by vám povedali, že som optimista, ale je pravda, že minimálne od toho MLP sa veľakrát snažím zmýšľať ako istý ružový poník, ale v realite je to častokrát veľmi ťažké Applejackunsure