Bronies.cz
Co byste napsali Anti-Bronymu? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co byste napsali Anti-Bronymu? (/Vlakno-Co-byste-napsali-Anti-Bronymu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Mino - 22.09.2014

Tiez som zacinal z casti ako Antibronie,hatoval som,ale casom som si zacal uvedomovat ze je to celkom dobre,Cim viac som to hatoval tym viac sa mi to zacinalo pacit a tak som sa stal brony,Ani neviem ako som sa do toho dostal proste to prislo


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Dawnflash - 22.09.2014

Chcete vedieť, čo povedať haterom?
1) Získajte si ich pozornosť a dôveru. Inak je to zbytočné.
2) Vysvetlite im, prečo to pozeráte vy. A úprimne.
3) Odpovedzte im na všetky otázky. My predsa poznáme všetky odpovede, tam hlboko vnútri.
4) Vysvetlite im, že pozeranie MLP nie je recesia, snaha vyniknúť, snaha o násilný regres, ani vaša mentálna zaostalosť
5) Prezentujte im komunitu Bronies, tento bod v 90% donúti ľudí spozornieť, a aspoň brať vaše slová s vyššou váhou
6) Vysvetlite dôležitosť komunitnej organizácie bronies a ich sledované hodnoty
7) Ak to zatiaľ zlyháva, spýtajte sa ich, kde vidia problém, v čom sú bronies na omyle. Na prípadné poznámky zareagujte s decisívnym úderom. Rozbitie posledných pochybností uvidíte na zmätenom výraze, nervozite apod.
8) Netlačte to, väčšina ľudí v tomto bode potrebuje pár dní, potom vás bude akceptovať (lebo podvedomie to už zariadi)

Mám prax, hlavne vlastnú rodinu, kamarátov, Skype apod. Verím, že neexistuje človek, ktorý by to nevedel pochopiť, a pokiaľ dotyčnému haterovi na vás čo i len trochu záleží, správnym vysvetlením získate uznanie Pinkiesmile


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - LEGION_1 - 22.09.2014

Nuž, takto by som sa s haterom snažil porozprávať len, keby je to naživo. Predsalen len cez net som nespočetnekrát na haterov len dral klávesnicu a nikam to neviedlo, aj tak si mleli svoje a to boli na posmech aj zvyšku ľudom v skupine, ale aj tak neprestali. Proste je to niekedy len hádzanie hrachu na stenu Applejackconfused

Ale treba dať aj bacha na tých, čo rýpu, lebo sa im to páči a o to brutálnejšie útočia, keď sa seriál primárne určený pre dievčatká páči aj dospelejšiemu publiku. To automaticky je pre nich niečo, čo sa nedá pochopiť a pre takých jedincov musí byť dotyčný na 100% všetko možné len nie normálny Applejackunsure

Dawnflash, proste takýto návod je na ľudí, ktorí niečo v hlave majú, ináč zbytočne aj strácať čas s nimi. Ale ja si dokonca myslím, že keď má dotyčný veľmi obľúbený nejaký svoj seriál alebo niečomu riadne fandí, tak alebo sa k fenoménu bronies postaví neutrálne a bude to rešpektovať alebo sa aj sám bronym stane Ajsmug Ja som sa napríklad zbronifikoval či sponifikoval sám, keď ma premohla zvedavosť Rainbowlaugh Ale myslím, že na mňa by podobný návod isto zabral, keby som náhodou spočiatku aj hater Raritywink

Ale celkovo je najlepšie odpovedať: Haters gonna hate Ajsmug



RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Dawnflash - 22.09.2014

Hej, máš pravdu, Legion, to bol návod pre osobný kontakt, ktorý je často ťažší na riešenie ako internetový. Skrátka lebo na internete stačí skutočne odpovedať Haters gonna hate, a hotovo, neriešiš, veď načo. Máme slobodu prejavu a názoru, a ak naozaj potrebuješ náklonnosť dotyčného hatera, tak to vyriešiš dohodou, alebo tak podobne. Horšie je to, keď ta hateri kontaktujú v realite, a nemôžeš ich odohnať mávnutím ruky. A tí čo potrebujú rýpať, rýpať prestanú keď nahodíš outfit asertivity a nenecháš sa vyviesť z miery Pinkiesmile

Ale nemáš pravdu, že ľudia s obľubenými seriálmi budú neutrálnejší k MLP. Môj otec, psychoterapeut, je nadšencom Games of Thrones a Spongebob Squarepants. MLP odsudzuje narovinu, a nedá sa ho presvedčiť, že to nie je vecou mentálneho regresu. Dokonca som sa stretol s furrym, ktorý nenávidel furries, ktorí mali radi pokemonov. Dobre si povedal, že s kopou ľudí nestojí za to sa ani rozprávať, a to už je, bohužiaľ, realita.


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - LEGION_1 - 23.09.2014

A ešte by som dodal, že ten outfit asertivity by mi veľmi nepomohol mať tak o 10 rokov menej. Predsalen na základke nemusí byť bohviečo, že sa dostane von, že mám rád seriál typu MLP. Baby to majú ľahšie z tohto pohľadu Rainbowwild Ale na strednej je to už len tak fifty-fifty (polka v pohode ľudia a polka potenciálni hateri všetkého možného) tipujem a výška, tak tam to už nikoho nezaujíma, čo pozeráte. Dokonca tam sú bronies aj medzi lektormi ako to už niekto niekde spomenul Ajsmug

Psychoterapeut a takýto má na to názor? Ja by som čakal, že psychoterapeuti budú mať v ordinácii napríklad obraz Pinkie Pie, proste niečo pozitívne a pekné a pod. Pinkiehappy MLP na viacerých pôsobí povedal by som, že relaxačne, takže by to malo logiku. Logiku, ktorá snáď nie je len v mojej hlave Rainbowlaugh



RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Dawnflash - 23.09.2014

Bizarné na tom je, že na základke práveže ľahko vznikajú trendy. Môj brat chodí do 5. triedy a podľa toho, čo hovorí, už pekných pár ľudí stiahol na MLP, takže ktovie, azda je to demografiou triedy, ale on je pre MLP hádam aj viac nadšený ako ja, takže verím, že sa mu podarilo inšpirovať iných Twilightsmile

A hej, psychoterapeut, ktorý by si za žiadnych okolností nehodil Pinkie do ordinácie... Myslím, že on ani nie je tak hater MLP ako hater bronies. Idea za tým je, že namiesto zdravého rozvíjania sociálneho života zabíjame čas detskými sprostosťami. Škoda len, že sa tak ťažko vysvetľuje takýmto ľuďom, nakoľko ťa taká "sprostosť" môže podporiť Applejackunsure


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Hotsteppa - 23.09.2014

Dawn, máš tu psychológa bronyho, teší ma Rainbowlaugh
(teda zatiaľ len vzdelaním, nepraxujem)


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - LEGION_1 - 23.09.2014

Ale? Twilightsmile A skús potom to s tým obrazom Pinkie v ordinácii, že čo to spraví Pinkiehappy (však nemusí tam byť len Havaj, či čo tam oni mávajú Rainbowlaugh ). A síce odkedy znám MLP, tak už som viac na pomoc psychológa nepomyslel, ale jeden nikdy nevie, čo bude, takže potom ťa vyhľadám, keby niečo Raritywink


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Dawnflash - 23.09.2014

You have my deepest honour, sir Hotsteppa Rainbowlaugh Môžeš pokračovať v stopách Reddena a Edwardsa. Urob si terapiu poníkmi, revolúcia v terapeutických metódach. Smile song + nejaká Pinkie na stene, no hneď by si ma mal na terapii Pinkiecrazy


RE: Co byste napsali Anti-Bronymu? - Kovu11 - 23.09.2014

Ja nepresvedčím teba že MLP je super a ty nepresvedčíš mňa že MLP je blbosť. PEACE! Alebo ak si nedá povedať tak najistejší spôsob ako ukončiť vojnu je prehrať ju.