Bronies.cz
Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. (/Vlakno-Zeleznicni-Nadsenci-i-modelovi-zeleznicni-nadsenci)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Decimus - 30.03.2014

[Obrázek: kolejit289.png]
Další návrh na lepší modelové kolejiště ve tvaru "U".

[Obrázek: kolejit11.png]
3D návrh.


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Bouri - 30.03.2014

(29.03.2014, 23:24)Universe Genesis Napsal(a): Edit: tak nic, kolejiště jsem přeplánoval na větší Twilightsmile
[Obrázek: attachment.php?aid=3738]
[Obrázek: attachment.php?aid=3739]
Můj pokoj je celkem velký, takže se dá udělat takové kolejiště.

Modelové kolejiště? Nedoporučuju dělat "depo" pod zemí, zejména ne s výhybkami. Ono je problém i obyčejný tunel, stačí blbé vykolejení a v nepřístupném tunelu je to hrůza.
Když už něco pod zeí, tak jedině odkrytovatelné. Twilightsmile


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Decimus - 23.04.2014

Přijali mě na SOŠ Nové Město na Moravě na obor Železničář Twilightsmile


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Bouri - 23.04.2014

Gratulace, snad si to tam užiješ. Twilightsmile

Trochu mi to připomnělo, jak sem si užil pěkné chvilky, když sem s pár kamarády měl možnost jít do zákulisí brněnskýho hlavního nádraží na simulátor provozu nádraží (návěsti, výhybky a samozřejmě nějaká ta doprava) v podobě velkýho modelovýho kolejiště. Návěsti, výhybky apod se tam ovládaly jak tlačítky (tedy elektronicky), tak i starým mechanickým táhlem jako na starších nádražích. Rozhodně to bylo zajímavější než někde na výstavě velkýho modelovýho kolejiště.
Prostě zážitek na celej život. Flutterryay


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Decimus - 23.04.2014

Já zase byl s kroužkem z DDM v Brně Hlavně Nedráždi ve stavědle a staniční budově podívat se, jak dělají vlakovou cestu a přehazují výhybky. To samé i v Břeclavi, tam je to sakra velké Twilightsmile Ale budou to v Břeclavi revitalizovat a bude se to ovládat přes počítač a mají to tam i zkušebně. Alespoň jsem viděl Břeclavské nádraží a laminátky, které jsem nikdy na vlastní oči neviděl.


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Decimus - 19.05.2014




RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Koxi - 25.05.2014

Yay! Taky sem blázen do vlaků, ale stejně se mi víc líbí parní lokomotivy. Doma mám jeden model co mi postavil strejda+ obří desku s kolejema velkou jako moje skříň,ale ta je na půdě. Jestli tu lokomotivu najdu (pravděpodobně mám i vagóny ale to nevím jistě) tak ji vyfotímTwilightsmile


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Decimus - 25.05.2014

No tak to jsem rád, že je tu i holka mezi železničními nadšenci Raritywink


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Koxi - 25.05.2014

No, vláček jsem sice nenašla, protože mi je mati vyhodilaTwilightangry2Twilightangry2 že prý byly moc staré. Vždiť je mám jenom 4 roky!
Ale taky sem se chtěla zeptat jestli někdy z vás byl v Lužné u Rakovníka, na výstavě vlakůRainbowwild


RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - Decimus - 25.05.2014

Škoda, já tam nebyl :C Ale chci se tam podívat Pinkiesmile a také až budu chodit na SOŠ Nové Město na Moravě na obor Železničář, tak budu mít Žďár nad Sázavou Blízko Pinkiecrazy Aspoň se tam podívám na kolejiště.